Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Black Art (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/104165-black-art.html)

no limits design 02-12-09 14:31

Re: Black Art
 
foarte tari sunt efectele astea de pe passat si sciroco

3S-FE 04-12-09 13:46

Re: Black Art
 
faine si relativ usor de realizat ;)

no limits design 04-12-09 22:33

Re: Black Art
 
pai daca sunt usor de realizat nu iti faci timp si pentru masina mea???....am pus poze pe topicul cu fotografiile noastre editate de voi.......

3S-FE 06-12-09 21:52

Re: Black Art
 
1 Attachment(s)
-resize la 800x600
-unsharp mask
-levels
-motion blur overlay
-selective color
-color gradient overlay
-crop/paste flacara
-texture overlay
-se serveste cu dodge, burn lens flare si unsharp mask dupa gust

no limits design 07-12-09 01:29

Re: Black Art
 
a iesit foarte bine....felicitari si iti multumesc frumos pentru ambele variante

3S-FE 25-12-09 10:48

Re: Black Art
 
1 Attachment(s)
vreti sa pun si un tutorial despre cum am facut imaginea asta?

3S-FE 27-12-09 23:37

Re: Black Art
 
1 Attachment(s)
pentru un prieten, e inca in lucru btw

D.Y ¬ 28-12-09 20:25

Re: Black Art
 
Foarte frumos! Un adevarat artist..
Nu am cuvinte..

3S-FE 07-03-10 15:17

Re: Black Art
 
1 Attachment(s)
hondaz rool


All times are GMT +2. The time now is 20:02.

- Copyright 2026 4Tuning