![]() |
Re: Black Art
foarte tari sunt efectele astea de pe passat si sciroco
|
Re: Black Art
faine si relativ usor de realizat ;)
|
Re: Black Art
pai daca sunt usor de realizat nu iti faci timp si pentru masina mea???....am pus poze pe topicul cu fotografiile noastre editate de voi.......
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
-resize la 800x600
-unsharp mask -levels -motion blur overlay -selective color -color gradient overlay -crop/paste flacara -texture overlay -se serveste cu dodge, burn lens flare si unsharp mask dupa gust |
Re: Black Art
a iesit foarte bine....felicitari si iti multumesc frumos pentru ambele variante
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
vreti sa pun si un tutorial despre cum am facut imaginea asta?
|
Re: Black Art
1 Attachment(s)
pentru un prieten, e inca in lucru btw
|
Re: Black Art
Foarte frumos! Un adevarat artist..
Nu am cuvinte.. |
Re: Black Art
1 Attachment(s)
hondaz rool
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:02. |
- Copyright 2026 4Tuning