![]() |
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
Nu sunteti normali!! :))))
*am ras cu lacrimi! P.S.: Imi cer scuze daca postul meu bate un pic spre publicitate negativa, stiu ca sunteti niste comercianti cat se poate de seriosi!! |
Re: Vand lapte de porc
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
am un "preten" care (pretinde) ca vinde un ulei miraculos ce vindeca fisuri pe cilindru, scoarta cerebrala, "zone neiluminate " , leaga si dezleaca alcani si alchene, da putere cai si iepe (ne)sanatoase unei masini etc. Astept oferte...
p.s. aluzie fac la topicul (sau ce a mai ramas din el , ca sa sters o groaza) de aici |
Re: Vand lapte de porc
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Vand lapte de porc
Quote:
nenea respectivu sustine ca nu doar vindeca , ci produce putere, deci iti dai seama ca dupa "vindecare" ce presiune va avea "cilindrul" =))) =))) =))) |
Re: Vand lapte de porc
Scufunzi submarine "fara frana" :))
|
Re: Vand lapte de porc
Pai cam ce ai pe stoc?as fi interesat de niste Ghebe de Baicoi,daca nu ma multumesc si cu ascomicete mai prietenoase gen hribi sau bureti :))
Ca si garantie la efectele sale vreau asigurarea ca o sa ma cred Macete :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 01:28. |
- Copyright 2026 4Tuning