![]() |
Re: r5 (proiect)
Quote:
ms ms nu vrei un kit de gtt? tot ce-am achizitionat in afara de consola care este promisa le dau cu 150 euro !!! ultimul pret... daca in 3 zile nu scap de ele la pretul asta, nu se vor mai vinde ;) |
Re: r5 (proiect)
daca vreti ceva din piese nu ezitati sa intrebati... trimit oriunde in tara :D
|
Re: r5 (proiect)
tot kitul? la ce te referi mai exact? kit exterior?
|
Re: r5 (proiect)
nu mai faci 5-ul?
|
Re: r5 (proiect)
Quote:
kit'ul s-ar putea sa mearga la iasi maine... complet... sa vedem acum... |
| All times are GMT +2. The time now is 19:58. |
- Copyright 2026 4Tuning