Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   r5 (proiect) (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/102881-r5-proiect.html)

madutz2006 10-01-09 20:50

Re: r5 (proiect)
 
Quote:

Originally Posted by TZG@ (Post 1970333)
nu cred ca s-a referit la motorul de alpine,sunt total diferite cel de alpine si cel de gtt. alpineul are motor longitudinal,cutia de viteze e pusa in fata motorului,eu cred ca el vrea 1,4 l de gtt,pt care piese inca se gasesc iar cei ce au motorul asta nu prea se plang.


Bafta la proiect,si eu am inceput acelasi proiect ca si tine... Chiar ca e greu din buget de student,tot salariul se duce pe piese... Succes si sa ne vedem pe strada.


ms ms
nu vrei un kit de gtt? tot ce-am achizitionat in afara de consola care este promisa le dau cu 150 euro !!! ultimul pret...
daca in 3 zile nu scap de ele la pretul asta, nu se vor mai vinde ;)

madutz2006 13-01-09 16:34

Re: r5 (proiect)
 
daca vreti ceva din piese nu ezitati sa intrebati... trimit oriunde in tara :D

TZG@ 14-01-09 16:02

Re: r5 (proiect)
 
tot kitul? la ce te referi mai exact? kit exterior?

TZG@ 14-01-09 16:07

Re: r5 (proiect)
 
nu mai faci 5-ul?

madutz2006 14-01-09 17:15

Re: r5 (proiect)
 
Quote:

Originally Posted by TZG@ (Post 1981283)
nu mai faci 5-ul?

r5-ul nu il mai am, deoarece ''e pe vine'' unul complet...
kit'ul s-ar putea sa mearga la iasi maine... complet... sa vedem acum...


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2026 4Tuning