![]() |
Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
mmmm da e facuta super tare dacia aia portocalie. nu cred ca se gaseste in magazine set de tuning pentru dacie 1310, doar sa iti faci din fibra. aici scrie cineva pas cu pas cum face https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/6434-tico-verde-constanta-ct-04-cpf.html
|
Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
de unde fac si eu rost de niste spoilere ..ceva de genul ala?
si cam cati banutzi..m-ar ajunge? |
Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
Salut am gasit eu pe net o firma care are spoilere de dacie 1310 si zambet si cea dinainte dar nush daca se potrivesc pe 1300 si nuci nu imi raspund la miail-ul care lam trimis lor
http://www.auto-styling.ro/kituri-co...-12_21_76.html dar daca ma puteti ajuta stici cumva daca dimensiunile la spoilere sunt aceleasi si la break si la berlina ?? ma refer la modelul zambet??? |
Re: Spoiler fata spate, praguri, prelungiri 1300
pe 1300 nu se pun spoilere, uitate pe aici la 1300 aranjate frumos si ai sa vezi ca arata mai bine fara, decat cu spoilere
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning