Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

peter 16-02-06 19:24

hmm.aveti preturi bune...Ceres...ai ceva pe la magazin de exterior..ptr hyundai Santafe ? :roll:

XtremeClubEmotion 17-02-06 09:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CeReS\"
Filtru Aer cu carcasa din fibra de carbon este 37 E, iar tubulatura ptr Seat Ibitza 1.4 este 172 E (e rosie). Preturile nu contin TVA :wink:

De aici de la SCC mi-au spus ca un chit complet (din carbon filtrul) ma ajunge 100 euro (cu TVA si fara mantare).
Filtrul mi s epare super OK si ca pret , chiar nu e mult, dar restul kitului de instalare...jesus ;)

Ursu-=X-Team=- 17-02-06 14:45

Bravo. Asta e alta viatza . Si chiar mai frumos ca cel de dinainte:)

SirNenea 22-02-06 00:39

scuzati-ma ca va intreb dar cum facem peter asta parte dintr-un club cand el doar ce si-a luat buletinul ??? ca ma gandesc ca o conditie obligatorie e sa ai masina si carnet nu ca sa poti participa

Psycho 22-02-06 00:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SirNenea\"
scuzati-ma ca va intreb dar cum facem peter asta parte dintr-un club cand el doar ce si-a luat buletinul ??? ca ma gandesc ca o conditie obligatorie e sa ai masina si carnet nu ca sa poti participa



:evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug explica ?!

SirNenea 22-02-06 01:02

adica ca sa fii membru intr-un club conditia nu e ca u sa fii si sofer nu un copil de 16 ani ca asta inseamna ca pot sa il inscriu si eu pe varmiu care are 9 ani intr-un club si vai doamne si acum vad ca mai e reprezentatul lor in cta ????

Psycho 22-02-06 01:06

:censored:

sa nu bat campii ma abtin :)


daca shtie sa faca drifturi cu bicicleta il luam in clubul nostru :)

SirNenea 22-02-06 01:13

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: adevarul asta e

13RvR 22-02-06 08:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SirNenea\"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: adevarul asta e

Adevarul este ca sunt multi care inca nu au permis de conducere dar care stiu mult mai multe decat altii .... citeste si tu pe forumul asta si ai sa vezi ca nu e singurul.... si Peter este reprezentant la Constanta al XCE.... ;)

Evo007 22-02-06 08:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
:censored:

sa nu bat campii ma abtin :)


daca shtie sa faca drifturi cu bicicleta il luam in clubul nostru :)

yo stiu cu kartu ma iei :lol: :lol: :lol:
si e reprezentant pe forum ...nu cred ca in cta

D_M_X 22-02-06 12:03

las ma spoof ca mai e nevoie si de baieti de 16 ani ptr a face desene si alte chesti pe forum ...ca imagine ptr club ....
Baaaaaaaaaaaaaaaa nene imaginea ti-o faci pe pista in plm nu pe un forum cu o mie de imagini si copii nu o sa ai decat o imagine falsa si masini de 75 de cp la start.....de fapt nu cred ca gresesc cand spun ca aveti doar masini de 75 de cp la start...
:)))))))))))

13RvR 22-02-06 12:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
las ma spoof ca mai e nevoie si de baieti de 16 ani ptr a face desene si alte chesti pe forum ...ca imagine ptr club ....
Baaaaaaaaaaaaaaaa nene imaginea ti-o faci pe pista in plm nu pe un forum cu o mie de imagini si copii nu o sa ai decat o imagine falsa si masini de 75 de cp la start.....de fapt nu cred ca gresesc cand spun ca aveti doar masini de 75 de cp la start...
:)))))))))))

Daca venei pe 18 anul trecut la cursa ....vedeai si 180 hp la start din partea XCE ;) (documenteaza-te inainte sa vb ;) )

PS: Nu ti-a cerut nimeni parerea ;)

13RvR 22-02-06 12:19

Apropo... masinile de 75 de cai nu au voie la curse????
Cati cai are masina ta? ce marca e? ce motor are?

D_M_X 22-02-06 12:42

In primul si in primul rand imi dau cu parerea ptr ca asa vreau eu si ptr ca este un forum de discutii liber....ok...sau ai conceptii comuniste ?
Adu masina aia de 180 de cp sa vedem ce poate...
si apropo sunt 12 date de 18 intr-un an.....in care din ele si unde .....si eu nu prea frecventez legalele....
Din partea mea poti sa vii si cu 15 cp la start...daca asta e placerea ta
Si masina mea o vezi in poza ...daca nu-ti dai seama ce este...asta e

13RvR 22-02-06 12:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
In primul si in primul rand imi dau cu parerea ptr ca asa vreau eu si ptr ca este un forum de discutii liber....ok...sau ai conceptii comuniste ?
Adu masina aia de 180 de cp sa vedem ce poate...
si apropo sunt 12 date de 18 intr-un an.....in care din ele si unde .....si eu nu prea frecventez legalele....
Din partea mea poti sa vii si cu 15 cp la start...daca asta e placerea ta
Si masina mea o vezi in poza ...daca nu-ti dai seama ce este...asta e

;) Nu inteleg de ce ai impresia ca vreau sa ne \"contram\" in idei???? :)

Masina de 180 hp este una din cele doua de acelasi gen din club si anume Seat Leon 1,8 T - cursa la care a participat este ce de la Casa Poporului (ultima din anul trecut). Chiar nu sunt comunist.... :) si poti spune ce vrei in fond (dar de multe ori exagerezi) ... Masina nu o aduc eu, o aduce proprietarul la urmatoarea legala ;)...


All times are GMT +2. The time now is 19:14.

- Copyright 2026 4Tuning