![]() |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Am si eu o intrebare si daca stii raspunsul la ea te'as ruga sa'mi dai un PM.
De unde pot face rost de machete 1/24 la un pred redus...adica nu 45-55ron si 30-40ron...pentru ca de foarte mult timp zic ca ma apuc sa'mi iau si nu reusesc. |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
interesanta chestia cu iliuminatu a iesit super tare
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
9 Attachment(s)
Astazi...am primit din partea prietenei mele un cadou
(cu 2 zile inainte de ziua mea) 13.Porsche Cayenne S, de la Cararama |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
frumos modelul , insa si eu am unul si nu are cui de remorca , al tau are remorca ?? :D
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Merci radu715! Momentan nu are remorca.Pe viitor...cine stie...:)
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
Al doilea cadou primit de ziua mea
(primit din partea mamei mele) 14.Chevrolet Impala 1963,de la Welly |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Quote:
o am si eu si pot spune ca-i dementiala;) |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
Chiar daca eu colectionez doar 1/24,nu am putut sa "refuz" un cadou 1/18
Mercedes-Benz ML 350,de la Welly Mi se pare foarte bine realizata...imi place mult suspensia spate |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Foarte frumoasa! Nu am mai vazut...:)
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
merci Razvan!
15. Dodge Challenger R/T 1970, de la Maisto |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
Quote:
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
ce misto e ML,pacat ca nu se deshid si usile din spate.
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
9 Attachment(s)
Ai dreptate..Darius:)!
Merci radu bv! 16. BMW Z8, de la Maisto |
Re: Machetele Mele - CatalinM6
ce pacat ca i se deschid doar usile:(......succes la colectionat
|
Re: Machetele Mele - CatalinM6
si capota se deschide;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning