Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

Griffo 18-03-09 22:21

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Am si eu o intrebare si daca stii raspunsul la ea te'as ruga sa'mi dai un PM.
De unde pot face rost de machete 1/24 la un pred redus...adica nu 45-55ron si 30-40ron...pentru ca de foarte mult timp zic ca ma apuc sa'mi iau si nu reusesc.

aditzu08 18-03-09 23:20

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
interesanta chestia cu iliuminatu a iesit super tare

CatalinM6 24-03-09 18:43

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
9 Attachment(s)
Astazi...am primit din partea prietenei mele un cadou
(cu 2 zile inainte de ziua mea)

13.Porsche Cayenne S, de la Cararama

radu715 24-03-09 20:05

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
frumos modelul , insa si eu am unul si nu are cui de remorca , al tau are remorca ?? :D

CatalinM6 26-03-09 15:16

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Merci radu715! Momentan nu are remorca.Pe viitor...cine stie...:)

CatalinM6 26-03-09 16:17

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
Al doilea cadou primit de ziua mea
(primit din partea mamei mele)

14.Chevrolet Impala 1963,de la Welly

andrew 46 26-03-09 16:35

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Quote:

Originally Posted by CatalinM6 (Post 2185631)
Al doilea cadou primit de ziua mea
(primit din partea mamei mele..."Ma iubeste femeile" :))

14.Chevrolet Impala 1963,de la Welly

foarte tare:lol:
o am si eu si pot spune ca-i dementiala;)

CatalinM6 29-03-09 23:19

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
Chiar daca eu colectionez doar 1/24,nu am putut sa "refuz" un cadou 1/18
Mercedes-Benz ML 350,de la Welly
Mi se pare foarte bine realizata...imi place mult suspensia spate

coman razvan 29-03-09 23:21

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Foarte frumoasa! Nu am mai vazut...:)

CatalinM6 01-04-09 16:33

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
merci Razvan!

15. Dodge Challenger R/T 1970, de la Maisto

Darius DMS 01-04-09 18:52

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
Quote:

Originally Posted by CatalinM6 (Post 2185631)
Al doilea cadou primit de ziua mea
(primit din partea mamei mele)

14.Chevrolet Impala 1963,de la Welly

mama stie ce e bine pentru puiu' ei,asa-i?:lol:foarte frumos cadou.....la fel si de la prietena:chick::love:.....succes la colectionat

radu_bv 01-04-09 19:55

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
ce misto e ML,pacat ca nu se deshid si usile din spate.

CatalinM6 15-04-09 09:20

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
9 Attachment(s)
Ai dreptate..Darius:)!
Merci radu bv!

16. BMW Z8, de la Maisto

Darius DMS 15-04-09 14:37

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
ce pacat ca i se deschid doar usile:(......succes la colectionat

dnt_95 15-04-09 15:46

Re: Machetele Mele - CatalinM6
 
si capota se deschide;)


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning