Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

shantzu 03-10-07 17:00

Re: Diverse discutii
 
ba , astia mai "smecheri si mai tari in punga" fiti antenti la mine
acum ceva timp cand a fost scandalu' eu postam cu userul kr3atZa , pt ca aveam alte 3 usere banate :) eu eram ala de sufeream de nefese si ce mai facusem ca nu mai tin minte :lol:
acum nu mai sunt eu , e colega mea de clasa care sta in spatele meu si nu ma lasa sa fiu antent la ore niciodata , sau eu pe ea ,nush cum e adevarat :lol:
ati inteles ? si v-am si zis ca eu eram ala dar voi , turbo turbo :evil:
kr3atZo esti multumita ca te-am aparat in fata legii , si ca am pledat vinovat ? :rolleyes2

Kr3atZa 03-10-07 17:14

Re: Diverse discutii
 
nu te`am pus yo...eu doar am zis ca au sarit shacalii pe mine de park mai aveau putin si ieseau din monitoare sa ma sugrume:evil: .. oricum 10x ca m`ai salvat ...si app el nu ma lasa sa "invatz":lol: eu sunt cuminte:rolleyes2

tng 03-10-07 18:53

Re: Diverse discutii
 
kr3atza
pune si tu o poza cu tine, te rog frumos

Kr3atZa 03-10-07 19:11

Re: Diverse discutii
 
1 Attachment(s)
uite si pozik

momo 03-10-07 19:56

Re: Diverse discutii
 
uite si ce dragutza e... :P

bogdan_wrc 03-10-07 20:07

Re: Diverse discutii
 
tng..repede ...sa agate el :)) hahahah
hai acu' pune tu pza mah tng. punem toti?

bogdan_wrc 03-10-07 20:12

Re: Diverse discutii
 
uite..asta sunt eu:
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1191429243

shantzu 03-10-07 20:20

Re: Diverse discutii
 
bai matrimoniale ....
io nu pun poze cu mine ca ma stiti toti :lol:

kraven_4_all 03-10-07 22:43

Re: Diverse discutii
 
reinviati topicul cu poze :))

T@zMania 04-10-07 00:02

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1131545)
bai matrimoniale ....
io nu pun poze cu mine ca ma stiti toti :lol:

shantzule ai mai lucrat la poze sau te calc cu masina?;)

tre 04-10-07 00:26

Re: Diverse discutii
 
kr3atza ai jucat lfs? poti invata multe de-acolo. apropo, ce... dimensiuni ai? :D

feryboy, vezi ca NU ai voie sa parchezi acolo, nici macar temporar, ti-am vazut si eu masina. uita-te cu atentie la semnul de pe stalp, data viitoare sunt la adp sa vina s-o ridice.

va rog nu mai vorbiti de parcarea de acilea, mi s-a luat de 2 ori permisul in nici 3 sapt., ma rog mi s-a luat o data si a doua oara au constatat ca-i suspendat din cauza ca n-a operat scursura in sistem si voiau sa ma duca la sectie. partea buna e ca tot pe birou se afla respectivul permis.

kraven_4_all 04-10-07 00:37

Re: Diverse discutii
 
2 Attachment(s)
pt See`u ....., sorry de calitatea pozelor

feryboy 04-10-07 01:26

Re: Diverse discutii
 
@tre ... stiu ca nu am voie dar si eu sunt un semiriveran acolo :) daca suni la ADP nu e nici o problema :D...
iar daca zice cineva ceva...e masina prietenei mele,ea o foloseste

tre 04-10-07 02:44

Re: Diverse discutii
 
n-ai cacat d-ala de parcare, nu parchezi, punct.

bogdan_wrc 04-10-07 08:18

Re: Diverse discutii
 
asa tre. fii tare-n gura. si daca il vezi pe dinu' sa te iei si de el.
riveranii rullz. :))) si parca tot asa intorci, nu?
dar i-ai ai avzut pe aia de ridica masini? ca tot nu am loc de parcare acolo si nu vad oameni stresati ca le ridica masinile...


All times are GMT +2. The time now is 06:55.

- Copyright 2026 4Tuning