Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

DONU' 26-09-07 13:04

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1119260)


donule, cu cine sa vorbeasca??


Stai ca nu sunt pe subiect. E vorba de Shantzu sau de Chacky? :lol:

bogdan_wrc 26-09-07 13:10

Re: Diverse discutii
 
pai ai zis tu ca sa vorbeasca cu chacky..la cine te-ai referit?

DONU' 26-09-07 13:15

Re: Diverse discutii
 
Era o gluma man.

Zisesei tu:

Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1119019)
vibe, ma pricep cat de cat. shoot. sau daca nu ma pricep, iti pot afla raspunsuri ca am prieteni buni care fac. si unii chiar au refuzat sa faca pt MTM sau ABT. deci sunt f buni. si ii pot intreba cam orice, ca imi raspund. e vorba de dragos voinea, TCM, de kisslorand de la **************...inca altii
si cu ceky putem vorbi daca nu stiu sa iti raspund, ca e baiat ok.

Si eu am completat, sa vorbesti si cu Chacky de la Km 6 sa-mi faca o emulsie!!!
Chacky = Bagaboanta :lol:
Glumesc, nici nu m-as apropia mai mult de 2 m de ea... :lol:

alex2see 26-09-07 13:33

Re: Diverse discutii
 
donule pana la urma a gasit cineva esapamentu ?????????

ca toata lumea era prin spate cauta tevile :D

bogdan_wrc 26-09-07 13:34

Re: Diverse discutii
 
mda donule..nu stiam ca asa ii zice.

alex2see 26-09-07 13:35

Re: Diverse discutii
 
apropo eu te am auzit de dimineta pe la 7 si ceva ai reusit sa ma trezesti din somn

tre 26-09-07 13:36

Re: Diverse discutii
 
sanatate si femei shantsule.

DONU' 26-09-07 13:37

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by alex2see (Post 1119449)
apropo eu te am auzit de dimineta pe la 7 si ceva ai reusit sa ma trezesti din somn

Vorbesti cred, de ziua respectiva ca azi in niciun caz n-am scos-o... Vreau s-o duc direct la service sa scap odata de belele.
Mai si inspectia de facut. Ar fi culmea sa merg pe strada si fara ITP acum :lol:

alex2see 26-09-07 13:40

Re: Diverse discutii
 
da duminica
:)))
nu stiu ce faceai prin vest

DONU' 26-09-07 13:41

Re: Diverse discutii
 
Trezeam cartierul ca sa vina lumea la Carrefour :lol:

shantzu 26-09-07 15:02

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 1119452)
sanatate si femei shantsule.

ms treule si tuturor care mi-ati mai urat cateceva :mrhappy:

Vladz 26-09-07 15:29

Re: Diverse discutii
 
la multi ani , din ala :mrgreen:

tune_AKj 26-09-07 16:33

Re: Diverse discutii
 
La multi ani!!!:-)

shantzu 26-09-07 16:42

Re: Diverse discutii
 
ms ms :mrhappy:

kraven_4_all 26-09-07 16:47

Re: Diverse discutii
 
la multi ani , sa fi sanatos, fericit si la fel de trompetar k pana akum!!;)...

toate cele bune


All times are GMT +2. The time now is 10:02.

- Copyright 2026 4Tuning