Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

platon911 09-09-07 15:29

Re: Diverse discutii
 
da mah si io mai merg ce sa-i faci....!!!! :))))))

Skma 09-09-07 18:20

Re: Diverse discutii
 
Traiasca fenomenu de turma !

viper21 09-09-07 23:41

Re: Diverse discutii
 
Salutare. Eu sunt nou pe aici ... vad ca va pricepeti la masini si tunning. Am o dacie 1310 L din '98 si vreau sa-i schimb discurile de frana de pe fatza cu unele ventilate si tamburii de pe spate tot cu discuri ventilate. De ce vreau sa fac asta? Pt ca vreau sa-i scimb jentile cu undele care au 4 prezoane. Unde gasesc discuri care se potrivesc? sau daca nu ce altceva pot sa-i fac?

tng 10-09-07 00:57

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by viper21 (Post 1091161)
Salutare. Eu sunt nou pe aici ... vad ca va pricepeti la masini si tunning. Am o dacie 1310 L din '98 si vreau sa-i schimb discurile de frana de pe fatza cu unele ventilate si tamburii de pe spate tot cu discuri ventilate. De ce vreau sa fac asta? Pt ca vreau sa-i scimb jentile cu undele care au 4 prezoane. Unde gasesc discuri care se potrivesc? sau daca nu ce altceva pot sa-i fac?

uite-te pe sectiunea DACIA

shantzu 10-09-07 11:03

Re: Diverse discutii
 
inca o data situatatia e salvata de powerpraf shantzu :workout:

DONU' 10-09-07 11:34

Re: Diverse discutii
 
Ba nenorocitule ai lasat numai gunoaie in Tico..., si napolitanele :p
Cine mai merge cu TICO cu 160km/h...?
Inc-o data situatia e salvata de PowerPraf Donu' !!!
Ursu' bah!
Da' de ce fugim! De ce fugim?

shantzu 10-09-07 11:37

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1091701)
Ba nenorocitule ai lasat numai gunoaie in Tico..., si napolitanele :p
Cine mai merge cu TICO cu 160km/h...?
Inc-o data situatia e salvata de PowerPraf Donu' !!!
Ursu' bah!
Da' de ce fugim! De ce fugim?

napolitanele ba . . . am uitat de ele si pe drum la intoarcere chiar ma trecea o foame :rolleyes2
aia doi au lasat gunoi eu am fost cuminte :mrhappy:

riv_gms 10-09-07 11:47

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1091709)
napolitanele ba . . . am uitat de ele si pe drum la intoarcere chiar ma trecea o foame :rolleyes2
aia doi au lasat gunoi eu am fost cuminte :mrhappy:

CE DATI VINA UNU PE ALTU:) ZI SHANTULE K TU AI FOST SI :p NU SE SUPARA NIMENII!:-P :-P :-P

shantzu 10-09-07 11:51

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by gms-ul (Post 1091722)
CE DATI VINA UNU PE ALTU:) ZI SHANTULE K TU AI FOST SI :p NU SE SUPARA NIMENII!:-P :-P :-P

nu nu . . . nu eu
dupa ce ca am hranit toata masina , mai si ziceti ca am facut murdar :D

DONU' 10-09-07 12:12

Re: Diverse discutii
 
Asa e! A hranit toata masina.
Si situatia e salvata inca o data de PowerPraf Shantzuuu'!
Ba, mai inkide draq geamul ala in spate ca mi-a intzepenit gatu' de frig.
Si vine AML-u'... speriat ca ursu' "a vandalizat" carlinga la papuc :lol: si a fugit cu porcu' la subratz :lol:
Clio-ul lui Taz sta pe curbe ca un kart, Dacia lui AML intra cu viteza excesiva (30-40 km/h) :lol: in curbe deosebit de periculoase (nu stim daca mai si iese din curbe), si situatia e salvata din nou de PowerPraf Donu' care i-a depasit pe amandoi cu TICO cu 160km/h :lol:
O sa pun si pozele cu ursu' de-aseara de la Cota 1400 (unul din ei, ca mai era "un stol" acolo in padure).

ven`u 10-09-07 12:18

Re: Diverse discutii
 
donu`le hai cu pozele si lasa comentariile ...ai fost cu tico fara mine aaaa? ???? bineeee ....

DONU' 10-09-07 12:22

Re: Diverse discutii
 
Crede-ma ca am uitat sa-ti spun si tie, si oricum drumul e plin de cratere...

ven`u 10-09-07 12:26

Re: Diverse discutii
 
pai unde ati fost ?!

DONU' 10-09-07 12:42

Re: Diverse discutii
 
3 Attachment(s)
Aseara la ora 22 am plecat la Cota 1400 impreuna cu T@Z si cu AML...
Am vazut urshi, am facut multa panarama, si situatia a fost salvata mereu de PowaPraf Shantzu'!!!

ven`u 10-09-07 12:43

Re: Diverse discutii
 
aaaaaaa deaia avea shantzu urme de laba pe el ?! s-a intalnit cu ursu ?! :D :))) uff ...ma speriasem .... alta data poate dai si tu un msg ... :(


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning