![]() |
|
Re: Diverse discutii
da mah si io mai merg ce sa-i faci....!!!! :))))))
|
Re: Diverse discutii
Traiasca fenomenu de turma !
|
Re: Diverse discutii
Salutare. Eu sunt nou pe aici ... vad ca va pricepeti la masini si tunning. Am o dacie 1310 L din '98 si vreau sa-i schimb discurile de frana de pe fatza cu unele ventilate si tamburii de pe spate tot cu discuri ventilate. De ce vreau sa fac asta? Pt ca vreau sa-i scimb jentile cu undele care au 4 prezoane. Unde gasesc discuri care se potrivesc? sau daca nu ce altceva pot sa-i fac?
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
inca o data situatatia e salvata de powerpraf shantzu :workout:
|
Re: Diverse discutii
Ba nenorocitule ai lasat numai gunoaie in Tico..., si napolitanele :p
Cine mai merge cu TICO cu 160km/h...? Inc-o data situatia e salvata de PowerPraf Donu' !!! Ursu' bah! Da' de ce fugim! De ce fugim? |
Re: Diverse discutii
Quote:
aia doi au lasat gunoi eu am fost cuminte :mrhappy: |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
dupa ce ca am hranit toata masina , mai si ziceti ca am facut murdar :D |
Re: Diverse discutii
Asa e! A hranit toata masina.
Si situatia e salvata inca o data de PowerPraf Shantzuuu'! Ba, mai inkide draq geamul ala in spate ca mi-a intzepenit gatu' de frig. Si vine AML-u'... speriat ca ursu' "a vandalizat" carlinga la papuc :lol: si a fugit cu porcu' la subratz :lol: Clio-ul lui Taz sta pe curbe ca un kart, Dacia lui AML intra cu viteza excesiva (30-40 km/h) :lol: in curbe deosebit de periculoase (nu stim daca mai si iese din curbe), si situatia e salvata din nou de PowerPraf Donu' care i-a depasit pe amandoi cu TICO cu 160km/h :lol: O sa pun si pozele cu ursu' de-aseara de la Cota 1400 (unul din ei, ca mai era "un stol" acolo in padure). |
Re: Diverse discutii
donu`le hai cu pozele si lasa comentariile ...ai fost cu tico fara mine aaaa? ???? bineeee ....
|
Re: Diverse discutii
Crede-ma ca am uitat sa-ti spun si tie, si oricum drumul e plin de cratere...
|
Re: Diverse discutii
pai unde ati fost ?!
|
Re: Diverse discutii
3 Attachment(s)
Aseara la ora 22 am plecat la Cota 1400 impreuna cu T@Z si cu AML...
Am vazut urshi, am facut multa panarama, si situatia a fost salvata mereu de PowaPraf Shantzu'!!! |
Re: Diverse discutii
aaaaaaa deaia avea shantzu urme de laba pe el ?! s-a intalnit cu ursu ?! :D :))) uff ...ma speriasem .... alta data poate dai si tu un msg ... :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
|
- Copyright 2026 4Tuning