![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
parerea mea este k toti suntem oameni maturi, cu destule pasiuni. ar trebui sa incetati cu injectiile astea si sa punem umarul toti sa facem ceva.
pentru fiecare, pe primul loc este familia, apoi prietena, apoi serviciul si apoi clubul. nu este obligatoriu sa ne vedem toti in fiecare seara sau in fiecare vineri sau sambata. si nu va trage nimeni de urechi daca nu veniti. si inca un lucru....nu mai fiti asa de copii. ati trecut de mult de vremea pubertatii. incercati sa ganditi si sa va exprimati mai matur. incercati sa scapati de cosurile alea care v-au mai ramas sau v-au mai aparut pe fata!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
putem sa nu mai discutam astea aici "pliz" fulimigi astea ? ;;) multumesc anticipat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
exagerezi deja robynet...faceti gluma asta odata la cateva zile , nu la cateva ore
Sorin JAC are dreptate....unii evolueaza , altii nu prea Acum dupa ce se va incheia TIBCO, propun sa ne intelegem la o zi in care vor putea venii toti membrii IMS Buc si sa avem o mica sedinta ( nu de alta , dar nu strica niciodata o mica sedinta) Noroc la toata lumea |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
daca intonezi gresit...esti inteles gresit! tocmai de aceea si ies atatea discutii si certuri care nu-si au rostul si care se rezolva cand se intilnesc persoanele fata in fata. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pitic vreau sa vb si eu cu tine , cand intri pe mess buzz me te rog ... k sa nu imi saritzi in cap vreau sa vb cu el de drift`uri si asa mai departe ... :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:paper::paper::paper:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu sterg de capul meu niciodata....il las pe lucian sa stearga
@Robynet : Echipa de drift am inteles ca se va prezenta o buna parte acolo, cat despre expo...am vorbit cu lucian astazi si asteptam confirmarile masinilor de expo daca vor venii....ca nu poti aduce la un expo o masina cu suspensie si capota....spre ex |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am rugamintea la voi sa incetatzi cel putzin pana cand o sa se dea strangerea sa vb totzi ... toate astea chiar nu isi au rostul parerea mea e sa luatzi o pauza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
siti k eu v-am mai spus niste chestii care mi-au placut la alt club....in legatura cu organizarea lor intern , la concursuri , si la tot in general. priviti acest club k o pasiune k un refugiu din cotidian ...daca vreti, k orice vreti voi ! numai tratati totul cu seriozitate si cu responsabilitate!
unii poate s-au suparat! nu ma intereseaza! am considerat ca trebuie sa fie cineva care sa zica lucrul asta si sa-i trezeasca pe unii sau pe toti! nu am spus nimic cu rautate si nu am vrut sa dau in cineva anume. nu am vrut sa dau in nimeni ! vreu doar sa fim o echipa si sa facem treaba! sa nu pupam pe nimeni in c*r si sa ne facem treaba cum stim noi mai bine, sa ne perfectionam si sa ridicam standardele. SA FIM MAI BUNI! daca nu evoluam nu vom face treaba si nu vom fi niciodata in top 3 cluburi din romania la to ce tine de pasiunea noastra: styling, music, photo, 402 m, drift etc. haideti sa ridicam stafeta mai sus o treapta fiecare dupa posibilitatile lui si in ritmul lui. nu mai faceti discutii care nu-si au rostul. daca spre exemplu eu dispar pt o vreme de 1-2 luni si nu zic la nimeni nimic...si apar cu un urs de 800 cai?????? in timpul cat nu dau nici un semn de viatza inseamna k nu ma mai intereseaza de club? poate vreau sa fac o surpriza si sa nu stie nimeni la ce lucrez! fiecare are motivul lui propriu si personal daca nu zice nimik sau nu se mai aude de el o vreme. poate unii stiu, dar au promis sa nu zica nimic. nu mai fiti asa de rai! INCERCATI SA FITI MAI BUNI SI TOTUL VA FI MAI BINE! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte corect ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nu mai fi asa copil! poate ca inca nu s-a stabilit cce masini vor intra acolo. sau poate ca inca nu se sti nici macar cate locuri vom avea!!!! nu te gandesti un pic? ia intreaba mai intii cate locuri avem si apoi ce masini s-a hotarat sa fie expuse! eu unul nu stiu nici macar cate locuri vom avea ..... sau daca avem locuri!!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu te`am inteles pe tine cozo ca nu stii cate locuri avem :) faza e ca nici nu stiam ca mergem sau mergeti ma rog ... de asta sunt copil ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
uff....nu vreti voi sa facem o sedinta diseara si sa vb ceva concret????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da dar trebui vb cu lucian cu andu sa poata si ei ... + k poate sunt multzi care nu or sa vina ... daca vretzi sa facem asa ceva ar trebui anuntzata de acum ... parerea mea
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Voi fi absent am alte priorităţi mâine cu şcoala şi vorbesc foarte serios,m-am lăsat pe ultima 100 de metri şi naah...tre' să trec!;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bafta cocosel :D
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci voi anunta eu!
diseara la or 21:30 maxim ora 22:00 intilnire la real in parcarea subterana. nu va fi o intilnire obisnuita. se vor discuta lucruri importante, se va vorbi serios. nu se va lucra la masini, nu se va admira ce a mai facut unul sau altul la masna lui....etc.... hai sa ne organizam un pic! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
si scuze ca ma bag de fapt nu ma scuzati ... sa se simta si RESTANTIERII ... eventual sa vina si cu o "ciocolata" la ei ... ( sper ca daca am anuntat asta acu nu dati inapoi de la intalnire ) PS: nu o luati in nume de rau . |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
la expozitia precedenta era sa picam aiurea. vom stabili si detaliile astea. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
te pooop Tataitzu mi-e dor de tine in cuc!
@Kimi ce bani dai jantele si daca le dai cu gume ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
sper sa mai ajute si pe altii ... e o colectie destul de maaare cu jante ... sigur gasiti ceea ce vreti aici ... doar rabdare va trebuie si pe cineva cu VT ... spor :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Doamne, ma uit de 2 zile pe topicul asta si incerc sa realizez despre ce e vorba:shock::shock::?::!:
poate ca nu e treaba mea sa imi expun parerea tocmai acum, dar, Tataitzu are perfecta dreptate: incercati sa va maturizati si sa va ganditi cand veniti la intalnirile acestui club ca si cum ati merge intr-o bine-meritata vacanta (fie ea chiar si de 2-3 ore);):D. Va rog sa incercati sa discutati chestiile care va privesc personal mai mult intre 4 ochi ca sa nu mai fie nevoita toata lumea sa citeasca si sa vada micile discutii dintre voi. asta ar trebui sa fie o chestie intima, nicidecum un caz pe care sa-l mediatizam (sau... credeti ca ar trebui sa dam ceva la Can-Can:lol::?:) am vazut doar 2-3 discutii serioase privitoare la evenimentul din acest weekend! Cred ca e foarte important sa fim acolo. nu stiu daca e relevant cu ce masini vom fi, ci singurul lucru care conteaza e sa fim acolo, sa ne vada lumea, si ... echipa de drfting sa-si faca datoria:!::twisted::D Bafta tuturor si astept sa vad fetze zambarete!:D;):twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
Bah Duffy uite pozele cu golfu de care era vorba la telefon.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mama urat nu e dar zici ca e facut din ciocan :-S
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
intalnirea aceasta despre care se vorbeshte este azi??
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a fost aseara DRK....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Te iubesc KIMI !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vreau sa le multumesc baietilor pentru k m-au ajutat sa bag masina in parcare si vreau sa-i mai multumesc ink o data lui Vlad RLG pentru k ma tractat pana akasa
Multumesc frumos baieti:* |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
patratelele de pe plafon sunt criminale:lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cu mare placere johnny .... ;) astept :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mici chestii cu iarba pe la rotile de fata=))))=)))))
florin vb pe mess |
Re: Diverse (topic de offtopic)
johnny te mai faci si tu pe la mine frate ? ....
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning