Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Dan101 27-08-12 00:21

Re: Masini tari din Iasi
 
" Motor pe masura'' ahahaaaa :))))) asta e prea tare

Jockers 27-08-12 09:30

Re: Masini tari din Iasi
 
parca avea v8 400 de cai :)) turbo ..:)) daca el mai mult de motor ce Ciele nu o vazut e normal ca i se pare mare 2000 :D Cip sa te mai potolesti putin cu comentariile prostesti cel putin pana ei permisul :>

IS19CIP 27-08-12 14:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 5151502)
Pustiu...vezi ca e a doua oara cand esti foarte impertient ! Sper sa nu ne intalnim prea curand !

Ce sunt cu amenintarile astea ? :shock:
JOKERS ce am zis gresit , de tot sari asa pe mine ? P.S Ce ai zis aici puteai sa imi zici si live :-)
Si in legatura cu motorul de 2.0 de pe NISSAN cand am zis " pe masura " m-am referit ca bate si PASSAT si GOLF . Asa ca nu mai fiti rautaciosii ca pana apare si masina voastra prin topicul asta mai e cale lunga ;) .
Nu am nimic cu nimeni dar vad ca unii LIVE sunt intr-un fel si aici sunt altfel. O zi excelenta va doresc.:D

Dan101 27-08-12 14:50

Re: Masini tari din Iasi
 
Depinde ce motorizari pe PASSAT SI GOLF!!!! normal ca bate un 1.9TDI :), ce e mai sus, NU!

MihaiCsl 27-08-12 15:10

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 5152798)
parca avea v8 400 de cai :)) turbo ..:)) daca el mai mult de motor ce Ciele nu o vazut e normal ca i se pare mare 2000 :D Cip sa te mai potolesti putin cu comentariile prostesti cel putin pana ei permisul :>

E v7 399 de cai ma, ce stii tu. Cat sa te mai invat?:))
Orice masina e tare, normal, ca e facuta din metal, nu din plastilina.

CRyS` 27-08-12 18:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Aloooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! Aloooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ce se intampla? Ce e cu voi? Unde va credeti? Sunteti pe cel mai mare si populat forum auto din Estul Europei !!!!!!!!!!!!!! Sunteti pe sectiunea IASI, IASI ce odata era pe locul 2 dupa Bucuresti in vizite, discutii & CO si ameninta bine pozitia numarul 1 !!!!!!!!! Nu va e rusine? Sa nu cumva sa imi dau drumu la gura si sa va spurc pe fiecare in parte,nu ca nu mi-ar place, nu mi-ar face placere si nu mi-ar fi rusine!!!! :lol:

Si cu mutatul ... va rog,mutati-va directia, comentarill si ideile low cost despre si cu in alta parte sau abtineti-va!!! Nu aici!!! In privat daca se poate,va mutati si directia si dintii si pumnii acolo sau LIVE; daca sunteti in stare concepeti un forum al vostru si sanatate!


Va rog frumos, MihaiCsl, IS19CIP, Jockers, vinyl, Eddy_e39, 18.Marius.92: GATA !!! A fost masina lui Cristi,a fost, a muncit pt ea, a investit in ea, dar GATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Va multumesc!


CRyS`



P.S. ! Imi este rusine mie atunci cand intru pe sectiunea IASI!

Dan101 27-08-12 20:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 5153439)
Aloooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! Aloooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ce se intampla? Ce e cu voi? Unde va credeti? Sunteti pe cel mai mare si populat forum auto din Estul Europei !!!!!!!!!!!!!! Sunteti pe sectiunea IASI, IASI ce odata era pe locul 2 dupa Bucuresti in vizite, discutii & CO si ameninta bine pozitia numarul 1 !!!!!!!!! Nu va e rusine? Sa nu cumva sa imi dau drumu la gura si sa va spurc pe fiecare in parte,nu ca nu mi-ar place, nu mi-ar face placere si nu mi-ar fi rusine!!!! :lol:

Si cu mutatul ... va rog,mutati-va directia, comentarill si ideile low cost despre si cu in alta parte sau abtineti-va!!! Nu aici!!! In privat daca se poate,va mutati si directia si dintii si pumnii acolo sau LIVE; daca sunteti in stare concepeti un forum al vostru si sanatate!


Va rog frumos, MihaiCsl, IS19CIP, Jockers, vinyl, Eddy_e39, 18.Marius.92: GATA !!! A fost masina lui Cristi,a fost, a muncit pt ea, a investit in ea, dar GATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Va multumesc!


CRyS`



P.S. ! Imi este rusine mie atunci cand intru pe sectiunea IASI!

+1, Mare dreptate ai CRyS!

JusT_SaY_BoBo 27-08-12 20:44

Re: Masini tari din Iasi
 
+1 crys
sunt unii care chiar vor sa vada ceva pe forum asta,sa mai afle ceva nou,o gluma o chestie...in ultimul timp cam peste tot numai cearta,scandaluri,ironii.
macar noi la iasi sa fim putin mai calmi.nu mai sariti asa unul in capul altuia pentru orice nimic...
si dupa cum a mai zis cineva mai sus,fiecare posteaza dupa parerea lui,care crede el ca e o masina tare,sunt perfect deacord.pe mine personal ma atragea de fiecare data nissanul cand il vedeam,era ceva mai deosebit.

MnezO 28-08-12 15:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 5153439)
Aloooooooooooooooooo!!!!!!!!!!! Aloooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ce se intampla? Ce e cu voi? Unde va credeti? Sunteti pe cel mai mare si populat forum auto din Estul Europei !!!!!!!!!!!!!! Sunteti pe sectiunea IASI, IASI ce odata era pe locul 2 dupa Bucuresti in vizite, discutii & CO si ameninta bine pozitia numarul 1 !!!!!!!!! Nu va e rusine? Sa nu cumva sa imi dau drumu la gura si sa va spurc pe fiecare in parte,nu ca nu mi-ar place, nu mi-ar face placere si nu mi-ar fi rusine!!!! :lol:

Si cu mutatul ... va rog,mutati-va directia, comentarill si ideile low cost despre si cu in alta parte sau abtineti-va!!! Nu aici!!! In privat daca se poate,va mutati si directia si dintii si pumnii acolo sau LIVE; daca sunteti in stare concepeti un forum al vostru si sanatate!


Va rog frumos, MihaiCsl, IS19CIP, Jockers, vinyl, Eddy_e39, 18.Marius.92: GATA !!! A fost masina lui Cristi,a fost, a muncit pt ea, a investit in ea, dar GATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Va multumesc!


CRyS`



P.S. ! Imi este rusine mie atunci cand intru pe sectiunea IASI!


CRyS calm tata. De asta nu mai intru si intram pe 4tuning cei care am fost o data. Ne enervam degeaba si nu are rost.

CRyS` 28-08-12 18:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Mnezo,eu sa ma enervez? Stii bine ca nu am voie! :D Doar ii apostrofam un pic pe cei enumerati mai sus! Raman fidel 4Tuning-ului indiferent de situatie! Aici am invatat sa schimb treptele in 7000 rpm, aici am invatat sa pun kerosen in rezervor,aici am invatat sa fac (I)legale si tot asa mai departe! 8)

De exemplu,o alta masina TARE e jucaria lui Mnezo! Mie imi place la nebunie! De cat ori il vad in trafic de atatea ori imi zic "Il fac si cu spatele si cu fatza cu ochii inchisi!" :lol:

MihaiCsl 28-08-12 19:02

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 5154689)
Mnezo,eu sa ma enervez? Stii bine ca nu am voie! :D Doar ii apostrofam un pic pe cei enumerati mai sus! Raman fidel 4Tuning-ului indiferent de situatie! Aici am invatat sa schimb treptele in 7000 rpm, aici am invatat sa pun kerosen in rezervor,aici am invatat sa fac (I)legale si tot asa mai departe! 8)

De exemplu,o alta masina TARE e jucaria lui Mnezo! Mie imi place la nebunie! De cat ori il vad in trafic de atatea ori imi zic "Il fac si cu spatele si cu fatza cu ochii inchisi!" :lol:

M-a provocat si pe mine MnezO o data in trafic si nu am acceptat, nu-mi mergea a6-a. :))
Radem glumim, dar asta am vrut sa sublinez si eu in ce am zis mai sus, sunt masini in Iasi in care au fost investiti multi bani si respectiv, multa munca si inca nu le-am vazut vazut pe acest topic, plus ca la acea masina, munca, respectiv banii, au fost investiti de alta persoana.
Fiecare cu parerile lui si personal m-am saturat sa fiu pus la perete doar ca am o alta parere despre masinile "tuningate" si fulgerate. Tot personal imi cer scuze ca am deranjat atat de mult unele persoane ce citesc acest topic. O seara frumoasa.

Jockers 28-08-12 22:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Scuzele mele pentru comentarii aiurea :D ..dar unele comentarii sunt fara rost ..Si app Cip tine pt tine glumele cu Golf si Passat .. Ca sunt Golfuri in iasi care nici in vis nu te gandesti ce au sub capota .. :) Crys da merge Renaul Megane pana la 7000 ?:)) O glumita mica :>

CRyS` 28-08-12 23:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Hai,la 1 .... 2..... 3.... SI sa radem in grup !!!!!!!!!!!!!!!Ca ne place,place,place!


P.S. Cand aveam 8000 rpm in bord, unii erau in clasa a IV-a ! Si, DA, Megane-ul are 7000 rpm in bord !



PACE NATIUNE! BASE` E LA COMANDA NAVEI DE CURSA LUNGA NUMITA "ROMANIA"!!!

Jockers 29-08-12 00:09

Re: Masini tari din Iasi
 
nenea crys :)) tot asa fara simtul umorului ai ramas:)) ..las crys motorul sa traiasca hai noroc si la cat mai multe motoare ;;) :))

Victor VRE 29-08-12 00:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Macar mutati-va pe cafenea, stricati (sau strica-ti, vad ca e la moda..) bunatate de topic.

Eddy_e39 30-08-12 19:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Ar trebui sa se refaca alegerile pentru moderatorii forumului pentru ca la cat off-topic a fost aici se dadeau warn-uri fara numar :lol: :???::D

CRyS` 30-08-12 20:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu va faultam de zor,in fiecare zi! Si public si in privat! :lol: Dar si cartonase rosii fara numar se primeau! :lol:

John BRO 04-09-12 22:36

Re: Masini tari din Iasi
 
11 Attachment(s)
Şi ceva on-topic...:lol:

drobet@ 04-09-12 23:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 5151646)
Ooo, suntem rai. vezi ma sa nu te ia vantul.

Mi-a vorbit si mie o data urat de am zis ca-i mut directia, dar nu ma pun cu persoanele ce au probleme psihice. :))

SALUT ! Sa inteleg ca aveti o problema cu fostul meu nissan? sau nu inteleg bine cand o sa investiti voi bani care i-am investit eu in ia atunci s vb iar despre ceea ce face masina respectiva stati in banca voastra prieteneste;) iar daca aveti ceva cu cip aveti cu mine deoarece eu ii spun ce sa scrie asa ca...

2slow4u 05-09-12 07:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Ar fi frumos sa se faca niste categorii cu masinile tari din Iasi. Si cand postati pozele sa le incadrati la o anumita categorie. :) doar o parere de la un cititor.

Eriksson 05-09-12 15:27

Re: Masini tari din Iasi
 
acum depinde ce intelege fiecare prin masina tare.... dar nu uitati de topicul masinilor modificate https://forum.4tuning.ro/36-iasi/6902...i/page-18.html

John BRO 05-09-12 22:05

Re: Masini tari din Iasi
 
25 Attachment(s)
Īncă un set de poze.:lol::lol:

MnezO 20-09-12 23:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 5154689)
Mnezo,eu sa ma enervez? Stii bine ca nu am voie! :D Doar ii apostrofam un pic pe cei enumerati mai sus! Raman fidel 4Tuning-ului indiferent de situatie! Aici am invatat sa schimb treptele in 7000 rpm, aici am invatat sa pun kerosen in rezervor,aici am invatat sa fac (I)legale si tot asa mai departe! 8)

De exemplu,o alta masina TARE e jucaria lui Mnezo! Mie imi place la nebunie! De cat ori il vad in trafic de atatea ori imi zic "Il fac si cu spatele si cu fatza cu ochii inchisi!" :lol:

Te Iubesc ma :)) .

cretu_bs 21-09-12 07:28

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
:twisted::twisted::twisted:Attachment 2557940

the dog 26-09-12 12:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut-o si eu azi in Bularga, mi-am rupt gatul dupa ea in oglinda retrovizoare :D am crezut ca nu am vazut bine culoarea - e mortala !

CRyS` 26-09-12 17:01

Re: Masini tari din Iasi
 
E de 5 luni vopsita asa ... abia acum o vedeti?

mituc 27-09-12 09:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu abia ieri am vazut-o, live. E ceva deosebit.
Sint curios unde a vopsit-o de a iesit asa bine.

aalex691 27-09-12 09:38

Re: Masini tari din Iasi
 
AutoHunter, din ce stiu.

cretu_bs 27-09-12 11:00

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 5189018)
AutoHunter, din ce stiu.

Din cate stiu e chiar a lor (Auto Hunters !) la fel daca nu ma insel ca si "Porcu'"din Dacia :) !

mihayyy2000 01-10-12 19:31

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Din trafic

cretu_bs 02-10-12 19:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 5194046)
Din trafic

Tare ! Dar ce masina conduci?!

Eddy_e39 02-10-12 20:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 5194046)
Din trafic

Pozele sunt facute cumva pe podul de la bazar , respectiv in podu' ros ? Adica in drum spre CUG ? :D

GAby645 04-10-12 08:56

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eddy_e39 (Post 5195382)
Pozele sunt facute cumva pe podul de la bazar , respectiv in podu' ros ? Adica in drum spre CUG ? :D

da, asa se vede din poze

Jockers 08-10-12 23:34

Re: Masini tari din Iasi
 
o doamna conduce Maseratti ala rosu :D tot timpul o vad ca se duce spre Miroslava ..Respectul meu pt ea,am observat ca stie si sa o "conduca" ..

aalex691 09-10-12 09:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 5202635)
o doamna conduce Maseratti ala rosu :D tot timpul o vad ca se duce spre Miroslava ..Respectul meu pt ea,am observat ca stie si sa o "conduca" ..

Dupa numarul de inmatriculare, as zice ca e sotia lui Bogdan Pitigoi ? :-?

cretu_bs 09-10-12 21:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aalex691 (Post 5202864)
Dupa numarul de inmatriculare, as zice ca e sotia lui Bogdan Pitigoi ? :-?

Ii da in gura?

Eddy_e39 22-10-12 16:40

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
:arrow:

edwscho 01-11-12 16:28

Re: Masini tari din Iasi
 
Stie cineva ce masina e aia neagra cu nr EXS?

Bogdan.IS 02-11-12 23:05

Re: Masini tari din Iasi
 
ford falcon

edwscho 03-11-12 10:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Stii cumva si ce ford Falcon este? American?Argentinian?Australian?

American mai mult ca sigur nu este, daca era australian trebuia sa aiba volanul pe cealalta parte...
Eventual anul de productie m-ar ajuta. Multam


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning