![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Hyena lacatul din mana iei e lacatul de la chilotzii iei sau ai tai ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate, are hi5? =))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:D nu stiu... o sa o intreb
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@gxz am rugamintea sa nu te bagi peste mine eu am analizat o cel mai bine mie imi place si vreau sa am o relatie de durata cu ea asa ca te rog tine distantza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ok, dar totusi s-o intrebi si tu daca nu are vreo prietena, dar sa nu fie asa pushtoaica ca ea... ceva mai matura :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasad gluma mai la dos....am si eu o propunere sa ne hotaram si noi sau macar Bulibashii clubului sa ne facem odata tricourile alea ca vin evenimete si noi suntem dezbracatzi ...si nu vreau sa imi vada lumea SFARCELE :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Baieti as vrea si eu un parasolar si un sticker cu inferno ,pt my room :D platesc nui problema GXZ sti ceva?Se poate rezolva ?Ms frumos! !Uraa la toti !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai zicetzi mah unu ceva :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
M`am saturat de munca. Vreau acasa.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sper ca aveti si marimi XXL pentru johnny si cu mine :lol: ( asta daca o sa am ocazia sa port ) :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
era sa te injur dar ma bufnit rasul:D:-)
ps: sunt la regim deci jos cu burta k trage greu 1.8:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vand masina de spalat decapotabila Albalux 7
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning