Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

jakal 16-02-09 16:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2072258)
Yo de bine de rau mai am cate o pitzipoanca....

:lol::lol::lol: tare rau asta.............:lol::lol:

BGY_Bogdy 16-02-09 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Hyena lacatul din mana iei e lacatul de la chilotzii iei sau ai tai ?

Hyena 16-02-09 16:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2072297)
@Hyena lacatul din mana iei e lacatul de la chilotzii iei sau ai tai ?

Hai frate... cum ai analizat o =))) vrei id-ul ei de mess ?

Lucian_GXZ 16-02-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate, are hi5? =))))

Hyena 16-02-09 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:D nu stiu... o sa o intreb

BGY_Bogdy 16-02-09 17:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@gxz am rugamintea sa nu te bagi peste mine eu am analizat o cel mai bine mie imi place si vreau sa am o relatie de durata cu ea asa ca te rog tine distantza

Lucian_GXZ 16-02-09 19:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ok, dar totusi s-o intrebi si tu daca nu are vreo prietena, dar sa nu fie asa pushtoaica ca ea... ceva mai matura :))

BGY_Bogdy 16-02-09 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasad gluma mai la dos....am si eu o propunere sa ne hotaram si noi sau macar Bulibashii clubului sa ne facem odata tricourile alea ca vin evenimete si noi suntem dezbracatzi ...si nu vreau sa imi vada lumea SFARCELE :)))

Tweety_rzw 16-02-09 20:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Baieti as vrea si eu un parasolar si un sticker cu inferno ,pt my room :D platesc nui problema GXZ sti ceva?Se poate rezolva ?Ms frumos! !Uraa la toti !

DRK*DeSiGn 17-02-09 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai zicetzi mah unu ceva :)

RoByNeT 17-02-09 16:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
M`am saturat de munca. Vreau acasa.

BGY_Bogdy 17-02-09 19:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2073024)
lasad gluma mai la dos....am si eu o propunere sa ne hotaram si noi sau macar Bulibashii clubului sa ne facem odata tricourile alea ca vin evenimete si noi suntem dezbracatzi ...si nu vreau sa imi vada lumea SFARCELE :)))

Asteptam si eu un raspuns macar iati-o la UE Bogdy si lasa-ne!

RoByNeT 17-02-09 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sper ca aveti si marimi XXL pentru johnny si cu mine :lol: ( asta daca o sa am ocazia sa port ) :P

johnny325 17-02-09 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
era sa te injur dar ma bufnit rasul:D:-)

ps: sunt la regim deci jos cu burta k trage greu 1.8:D

BGY_Bogdy 17-02-09 21:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vand masina de spalat decapotabila Albalux 7


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning