![]() |
Re: Evl*Skillz
Quote:
E frumos site-ul, insa sigla mica cu E*S personal nu mi se pare asortatata cu evl*skillz. Bafta in continuare :D |
Re: Evl*Skillz
se cauta copii cuminti ,pasionati de curse, cu timp liber si dorintza de a participa la evenimente
mai pe scurt, cautam oameni care sa pozeze/filmeze plecarile in tara(alaturi de clubul Anonymous Motorsport) sau evenimente prin buc la care noi o sa fim nevoiti sa participam, gen sa facem parte.. jumi-juma etc.. doritori ? insanerzw .. esti vizat.. |
Re: Evl*Skillz
santos .. ai grija sa alegi ce e mai bun ;) :) sa pastreze standardul :)
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
Black & White 8)
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Mi-ar face placere , sa vedem ce va fi ... :) !Si un edit cam later dar....se poate pune codul de la semnatura sa o poata puna si cei ce le plac semnatura?De ex eu;)) as dorii sa o tin si eu :oops:!Multumesc!
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
fortZa incepe 2009 :D
|
Re: Evl*Skillz
cine are ochi vede , sti la ce ma refer :D
btw belea poza;) |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:)ericsopt
|
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
000000000000000000000000
|
Re: Evl*Skillz
16 Attachment(s)
:???::???::???::???::???::???:
|
Re: Evl*Skillz
pozele mi se par foarte nice dar nu inteleg de ce iti pui watermark-ul asa mare si pe centrul pozei unde distrage ochiul de la subiect...
|
Re: Evl*Skillz
BetoanEEEE:shock::shock: mai ales cele cu LANCERU *BLUE* :D EvlSkiLLZ Rock'S
|
Re: Evl*Skillz
frumoase ....sigla strica tot ....atrage prea mult atentia de la subiect... ceva mai mica ar fi fost mai buna....
|
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
:D .
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:16. |
- Copyright 2026 4Tuning