Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

GTXR 23-02-09 12:36

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
3 poze mai clare

ruver 23-02-09 17:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da are dreptate bikks este o replica la scara 1:1 dupa Lamborghini Countach LP5000
si e un benzinar de 4900 cmc cu o Putere maxima 184 kW (250 CP)...

confuzzling 23-02-09 19:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by ruver (Post 2093251)
da are dreptate bikks este o replica la scara 1:1 dupa Lamborghini Countach LP5000
si e un benzinar de 4900 cmc cu o Putere maxima 184 kW (250 CP)...

dar de unde va dati seama ?
ce o tradeaza ?

bikks 23-02-09 19:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
multe chestii....de la departare da bine...dar de aproape... mai nimic nu e ce trebuie... oricum masina e de impact la maxim..are si sunet , un necunoscator da pe spate imediat la v6'le ala sau v8 ce e... si primul lucru care te face sa iti dai seama e ca e hidramata!!!!!! Alo... countach hidramat? I don't think so

crissti_d 24-02-09 17:19

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
Nu e cea mai tare... dar e frumoasa!

Sasha 24-02-09 18:20

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frumi...frumi... fa-ti topic la Masina mea Mitsubishi :love:

Lukyan 25-02-09 11:53

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
wow,mits`urile astea sunt frumoase foc.felicitari pentru achizitie

blad 26-02-09 19:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2087926)
Lamborhini e defapt o replica. Masina apartie lui paul goeru. E facuta pe platforma de pontiac firebird sau ceva de genu cu un v6 hidramat.

e a lui fratesu, nu a lui paul

confuzzling 26-02-09 22:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2102968)
e a lui fratesu, nu a lui paul

care dintre ei ?
e a lui paul, iti spun sigur !

bikks 27-02-09 09:27

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2102968)
e a lui fratesu, nu a lui paul

Eu iti spun ca am vorbit cu amandoi, iar din cate am inteles eu este a lui paul.

blad 27-02-09 15:14

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
in fine asa am auzit,
uite in Germania de vanzare Replica 6500 E

racheta de masina :)

raver 28-02-09 02:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2105176)
in fine asa am auzit,
uite in Germania de vanzare Replica 6500 E

racheta de masina :)

eu am gasit in anglia la 20000 EUR una care nu avea nici vopseaua de 2 lei uscata "curgand" si cu geam la portiere, nu plastic ...o replica decenta ..nu ca in cazul de fata ..

confuzzling 16-03-09 19:40

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Inca nu ati vazut Jeep-ul lui Paul ?
Grand Cherokee SRT8, Motor Hemi 6.1L supraalimentat. 500 si ceva de cai. :dribble:

JIMCBR 16-03-09 20:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 2153839)
Inca nu ati vazut Jeep-ul lui Paul ?
Grand Cherokee SRT8, Motor Hemi 6.1L supraalimentat. 500 si ceva de cai. :dribble:


Si pozele? :D Haideti, sariti cu pozele, ca eu inca nu am vazut-o...

confuzzling 16-03-09 20:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2154072)
Si pozele? :D Haideti, sariti cu pozele, ca eu inca nu am vazut-o...

daca nu ajunge cu el saptamana asta in Tg.Jiu, o sa pun eu niste poze la inceputul saptamanii viitoare.


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning