Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

VladM 25-01-09 12:56

Re: Roman
 
WRC`ule ti-am vazut Corsa in parcare la Roman-Voda,vineri,pe la 12...ma duceam la liceu :) Arata bine masinuta :)

1.9Diesel 25-01-09 15:59

Re: Roman
 
da..si la piatra mi se pare ca a fost..:P

scturoag 26-01-09 20:22

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2008691)
WRC`ule ti-am vazut Corsa in parcare la Roman-Voda,vineri,pe la 12...ma duceam la liceu :) Arata bine masinuta :)

Sa mori tu ?!? sigur nu ne mintzi ?!? >:) :))


au fost lucrari pe strada aici la mn , si nu a fost net tot weekendul, i'm back now >:)

scturoag 30-01-09 16:15

Re: Roman
 
Gatha mah ?!? nu mai zice nimeni nimic ?!? Hai sa incepem cu un subiect ... sa punem poze cu masini "tunate" sau masini "puternice" din roman . destul de interesant zic eu.
cine incepe ?!?

Dragosh_Asb 31-01-09 13:23

Re: Roman
 
da,idee f buna,pacat ca n-am camera acum :( ... oricum ar fi de urmarit masinile lui razvan anania, mai este acel S600l AMG, Omega alba

VladM 31-01-09 21:50

Re: Roman
 
S600 AMG lu nashu` tau turoag :> AR trebui sa aduci niste poze frumoase :>

scturoag 01-02-09 22:35

Re: Roman
 
Am sa fac eu rost de pozele cu S600L AMG :) cat de curand :)pana atunci voi mai saritzi cu poze :)

scturoag 01-02-09 22:59

Re: Roman
 
9 Attachment(s)
Gata si cu pozele ... am facut rost doar de 4 poze de la interior cu s600L AMG , o sa mai revin cu altele :) aaa , si inca niste poze cu niste masini frumusele de pe la noi. :)

morpheusmaster 02-02-09 00:00

Re: Roman
 
Calibra aia sa moara visi daca o stiu :)

scturoag 02-02-09 21:57

Re: Roman
 
Calibra aia apartzine unui romascan care ii plecat in grecia , la vara o sa vina cu ea acasa :) sper

scturoag 02-02-09 22:07

Re: Roman
 
1 Attachment(s)
O poza cu interiorul de la calibra , ce ziceti ?

buddy_lexx 02-02-09 22:12

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2032101)
O poza cu interiorul de la calibra , ce ziceti ?

frumos ..:P

scturoag 02-02-09 22:57

Re: Roman
 
Da , insa mi se pare putin kitchios volanul ... :)

stefan_88 02-02-09 23:52

Re: Roman
 
imi place cum e interiorul ... dar parca ar fi mers niste scaune sport ;)

scturoag 02-02-09 23:56

Re: Roman
 
Da ... si inchise la culoare .. pielea bej nu da bine cu plasticurile negre si albastre ... am sa ii instiintzez parerile. :)


All times are GMT +2. The time now is 14:26.

- Copyright 2026 4Tuning