![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sal.stie careva de unde pot lua cauciucuri fortuna sport F2000 195/50/15?am cautat pe net si nam gasit nimic in romania.....am pleznit unu intro gura de canal la care se lasa capacu cand calci cu roata pe el....ROMANIA.......
cat despre cotiera imi poti pune o poza cu ce ai tu aftermarket?as vrea sa vad cum arata.... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
Quote:
deci spoiler fata spate schimbate ,bandouri si clante vopsite cu masina astept pareri ,mai urmeaza pragurile montate si un eleron de luneta |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
frumos, frumos! cat te-a costat toata distractia?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pe mine vopsitu ma intereseaza in special. un pret estimativ ?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
VW Vento
6 Attachment(s)
VW Vento 1992, motor benzina , 1984 cc, 120 CP, viteza maxima 240 km/h, culoare gri metalizat, oglinzi electrice incalzite, trapa electrica, închidere centralizata şi alarma, sistem galerii evacuare si tobe inox Bastuck, folie geamuri omologata RAR, suspensii noi Supersport, jante noi si cauciucuri Yokohama Parada Speed 205/45/16, kit distributie schimbat si toate consumabilele, lumini ambientale de interior culoare albastru, ITP valabil iunie 2010, tehnic si optic impecabila. Telefon 0767/418518, email [email protected].
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
:o:o:o
no comment...e prea frumoasa....felicitari coco77air!!! |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Azi am terminat de instalat tempomatul si l-am testat. Chiar functioneaza!!! Imi trebuie ceva timp sa ma obisnuiesc cu el.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
inca o intrebare...sa suit nepotelu in masina si mia rupt clapeta de care tragi ca sa deschizi bordul...am dato jos dar nu stiu unde pot gasi alta....poate are careva pe acasa......?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
mesaj pt cei cu masini aduse de afara.....cum merge treaba cu inmatricularea?
al meu e din 93 are catalizator trecut in talonE2-D3 dar scumpii nostri romani nu il recunosc zic ca masina e din 93 asadar intra la categoria 90-96 adica euro1 astfel taxa mea a sarit de la 300 la 800 de euro..... incredibil..... si inca ceva....are careva grila fara stema de vandut? dar tobe?ce finala se potriveste pe vento? |
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning