Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

antonlupan 28-06-08 21:34

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
sal.stie careva de unde pot lua cauciucuri fortuna sport F2000 195/50/15?am cautat pe net si nam gasit nimic in romania.....am pleznit unu intro gura de canal la care se lasa capacu cand calci cu roata pe el....ROMANIA.......
cat despre cotiera imi poti pune o poza cu ce ai tu aftermarket?as vrea sa vad cum arata....

bzsa 29-06-08 08:37

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by antonlupan (Post 1618598)
sal.stie careva de unde pot lua cauciucuri fortuna sport F2000 195/50/15?am cautat pe net si nam gasit nimic in romania.....am pleznit unu intro gura de canal la care se lasa capacu cand calci cu roata pe el....ROMANIA.......
cat despre cotiera imi poti pune o poza cu ce ai tu aftermarket?as vrea sa vad cum arata....

luni aduc masina acasa si o sa iti pun poza

bzsa 02-07-08 20:33

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by antonlupan (Post 1618598)
sal.stie careva de unde pot lua cauciucuri fortuna sport F2000 195/50/15?am cautat pe net si nam gasit nimic in romania.....am pleznit unu intro gura de canal la care se lasa capacu cand calci cu roata pe el....ROMANIA.......
cat despre cotiera imi poti pune o poza cu ce ai tu aftermarket?as vrea sa vad cum arata....

poza promisa cu cotiera

bzsa 02-07-08 20:36

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 1619190)
luni aduc masina acasa si o sa iti pun poza

cateva poze la repezeala
deci spoiler fata spate schimbate ,bandouri si clante vopsite cu masina
astept pareri ,mai urmeaza pragurile montate si un eleron de luneta

MaxX_82 02-07-08 23:38

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
frumos, frumos! cat te-a costat toata distractia?

bzsa 03-07-08 09:05

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by MaxX_82 (Post 1626160)
frumos, frumos! cat te-a costat toata distractia?

destul de mult nu prea are rost sa ma gandesc la costuri

MaxX_82 03-07-08 11:41

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
pe mine vopsitu ma intereseaza in special. un pret estimativ ?

bzsa 03-07-08 13:49

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by MaxX_82 (Post 1626809)
pe mine vopsitu ma intereseaza in special. un pret estimativ ?

ti-am dat pe P.M

giorgiana 07-07-08 00:57

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 1625795)
cateva poze la repezeala
deci spoiler fata spate schimbate ,bandouri si clante vopsite cu masina
astept pareri ,mai urmeaza pragurile montate si un eleron de luneta

super foarte extra mega tare ti-a iesit masina, sa o stapanesti sanatos!

coco77air 07-07-08 10:37

VW Vento
 
6 Attachment(s)
VW Vento 1992, motor benzina , 1984 cc, 120 CP, viteza maxima 240 km/h, culoare gri metalizat, oglinzi electrice incalzite, trapa electrica, închidere centralizata şi alarma, sistem galerii evacuare si tobe inox Bastuck, folie geamuri omologata RAR, suspensii noi Supersport, jante noi si cauciucuri Yokohama Parada Speed 205/45/16, kit distributie schimbat si toate consumabilele, lumini ambientale de interior culoare albastru, ITP valabil iunie 2010, tehnic si optic impecabila. Telefon 0767/418518, email [email protected].

ErdVento 07-07-08 12:38

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
:o:o:o
no comment...e prea frumoasa....felicitari coco77air!!!

paul_ral 20-07-08 15:20

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Azi am terminat de instalat tempomatul si l-am testat. Chiar functioneaza!!! Imi trebuie ceva timp sa ma obisnuiesc cu el.

antonlupan 21-07-08 18:55

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 1625793)
poza promisa cu cotiera

multzam fain...arata bine.de unde ai luato si cat costa?

antonlupan 21-07-08 18:57

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
inca o intrebare...sa suit nepotelu in masina si mia rupt clapeta de care tragi ca sa deschizi bordul...am dato jos dar nu stiu unde pot gasi alta....poate are careva pe acasa......?

antonlupan 24-07-08 23:08

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
mesaj pt cei cu masini aduse de afara.....cum merge treaba cu inmatricularea?
al meu e din 93 are catalizator trecut in talonE2-D3 dar scumpii nostri romani nu il recunosc zic ca masina e din 93 asadar intra la categoria 90-96 adica euro1
astfel taxa mea a sarit de la 300 la 800 de euro.....
incredibil.....
si inca ceva....are careva grila fara stema de vandut?
dar tobe?ce finala se potriveste pe vento?


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning