Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Sonny™ 14-04-10 06:51

Re: Ramnicu Sarat
 
asteptam sa da.ti un telefon sa veniti la focsani dar nimic...ce se intampla cu voi?

WGF 05-05-10 23:14

Re: Ramnicu Sarat
 
baietii,ati adormit cu totii?

bz51zid 06-05-10 17:39

Re: Ramnicu Sarat
 
pe 9 mai DELTA DRAG RACING TULCEA facem o deplasare? south's racers motorsport club vor fi acolo pana acum 5 masini participa de la noi, se mai baga cineva?

Sonny™ 26-05-10 10:42

Re: Ramnicu Sarat
 
dragos ia pune poze sa vad si eu ce jante ai tu la vopsit ca aseara masina ziceai ca e un tanc...;)cat ai mai stat apoi in oras?

babyemporio 08-06-10 02:08

Re: Ramnicu Sarat
 
URC - Urban Racing Crew : un club al pasionatilor de tuning/masini/motociclete/etc.
Facem inscrieri pentru a ne extinde in mai multe orase ale tarii.
Se cauta:
Membrii - seriosi, de incredere, care pot strange oameni in orasele lor
In urma activitatii din oras, se vor desemna: Presedintele filialei, vicepresedinte si organizator.
Pentru mai multe detalii: messenger - baobab_ro, cu specificatie URC.

Sonny™ 03-03-11 00:35

Re: Ramnicu Sarat
 
prieteni ce faceti?nu se mai intampla nimic pe la voi sau o face.ti undercover?:twisted::twisted:

CT99WUW 14-03-11 10:08

Re: Ramnicu Sarat
 
Va salut ...am si eu nevoie de un pic de ajutor daca se poate din partea cuiva din comunitatea Buzau. Respectiv este vorba de o decizie de divort pronuntata in ramnicul sarat si pe care nu am o stampila.Rugamintea mea ar fi sa fac cuiva o imputernicire , iar cu imputernicirea si decizia de divort trebuie ajuns la tribunalul din Ramnic , unde se va plati o taxa si un timbru si apoi actele trebuiesc puse la curier spre mine. Promit sa platesc deranjul.Decat sa dau eu 250 pe drum prefer sa dau unui baiat care ma poate ajuta 150 . Astept un raspuns de la voi aici sau PM.

low. 23-12-11 03:53

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Doar de curiozitate....timpul a zburat,ideea a ramas,teoretic...mai traiti?
Nici un semn de viata..?! ce vremuri.....

Sonny™ 23-12-11 09:32

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by low. (Post 4791283)
Doar de curiozitate....timpul a zburat,ideea a ramas,teoretic...mai traiti?
Nici un semn de viata..?! ce vremuri.....

asta nu e in parcare la focsani?

low. 23-12-11 10:53

Re: Ramnicu Sarat
 
Yap :D

Fast_wheels 23-12-11 23:43

Re: Ramnicu Sarat
 
Timpul si banii sunt de vina !!

low. 23-12-11 23:45

Re: Ramnicu Sarat
 
Word....

Fast_wheels 23-12-11 23:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by low. (Post 4792511)
Word....

Stam la o latime de strada si un bloc unul de altu. Nu am reusit sa ne mai vedem de........? Un an ? Putin mai mult ? Pacat !

low. 23-12-11 23:55

Re: Ramnicu Sarat
 
Stii prea bine motivul...;)

low. 24-12-11 00:36

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Bestia!
Porneste din an in paste,si mai nou serveste la carat..hm..orice:))


All times are GMT +2. The time now is 17:01.

- Copyright 2026 4Tuning