![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
acel ferrari sta pe la firma aia de net de prin metalurgie airbites sau ceva de genu asta
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
Cand lam vazut in Copou pe o straduta...miam dat seama ca e a patronului de la Terra,am luato putin la fuga dupa el si ia aparut o masina in fata...cat a dat el cu spatele sa incapa cealalta masina..lam ajuns,s-a dus in curte,am asteptat sa coboare din masina,lam rugat frumos sa ma lase sa fac cateva poze,ma lasat sa intru in curte si am facut... (am mai multe poze dar nu are rost sa le postez pe toate).S-a dat jos din Bentley si intr-un minut era in lexus cu el in drum...a asteptat sa termin de facut poze,a inchis poarta si a plecat.Nu am avut timp sa il rog sa fac cateva poze la motor si interior..s-a dat jos si s-a urcat direct in Lexus...oricum..om adevarat..ma lasat sa intru in curte,a asteptat sa fac poze,tot respectul!Am sters putin dintr-o pzoa ...ma rog e o chestie...da am postato din greseala!Tot sa intalnesti oameni ca domnul asta...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am vazut inca un Granturismo cu numere de Bucuresti ceva cu GRO la numar!Am mai vazut un bmw seria 8 cu numere de Italia ceva de genu asta http://www.bmwnbb.com/customer-cars/...view-1-med.jpg
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Mdap ... Un BMW Seria 8 cu nr de Italia isi etala valoarea prin Centrul Civic scum 2 zile! Frumos exemplar!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
tocmai a aparut in copou un dodge ram heavy duty gri 4 usi :D (exact ca AMN-u doar ca nu e SRT10
are numere provizorii,cred ca la adus recent din germania |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
negru? XTP la nr? un model mai vechi cumva?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
Azi la 14:52 pe langa MALL a trecut un Cayenne Magnum negru cu numere de Germania...se auzea super ..in fata avea si sigla de la magnum.. arata super :D! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Sa o tinem tot asa...azi pe Copou pe la 2:20 un Lincoln Navigator alb cu numere rosii de Suceva,pe la universitate un Poresche Boxster de Constanta da surpriza este ca era mov da era mov tot tot ...nu stiu ca a avut in cap omul care l-a cumparat ma rog...am mai vazut la Mall un Cayenne GTS tot alb numai ca avea alte numere si unu negru cu numere rosii de Iasi...deja sunt 3.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning