![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
+10 Alin!!! Ai spart gheata!
Voi il ingropati cu discutii ce nu isi au rostul aici,cu un comportament de "low cost",cu un limbaj de balta,cu o exprimare de maidan,cu o gandire ce produce ingroparea lui nu la ridicarea in "mai sus,mai sus" si cu talentele de proaspat student sau posesor de permis categoria B (best driver in town), "a tot stie tot" |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu a zis nimeni sa il ingropam, dar imi aduc aminte cu drag de vremurile cand aveam 17 ani, nu cunosteam pe nimeni si citeam cu mare drag posturi adevarate care aveau o legatura cu denumirea site-ului,pasiunea de masini, si ma uitam la Zyz, Bakal, Loco, Crys si lista continua... acum ca i-am cunoscut pe toti, le dau dreptate si ii inteleg de ce intra doar as vizioneze forumul o data pe luna... Sa il dezgropam nu inseamna sa deschidem tot felul de topicuri ce ne vin in minte...(ex: zorro) ...
PS: hai sa ne mobilizam 1 2 3 4 5 ... si vor reveni vremurile frumoase....! |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
cu toti aveti dreptate....
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Va multumesc tuturor care ati inteles teoria a carei partizani ati devenit. Va propun sa redevenim comunitatea de la inceputul inceputului, 2005, amintim aici cativa dintre membrii veterani: Slip,Crys,Bakal, XS Tuner,ZyZ,Loco,Dragos UGA(2003) etc.Imi cer scuze deoarece in mod evident am omis cateva persoane. Haideti sa vb de tuning, curse, competitii auto, intalniri etc.Acum mai mult decat oricand trebuie sa fim uniti si sa ne concentram asupra acestui interes comun, care de ce sa nu recunoastem, "rugineste".
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
geti tu esti cu masina aia joasa, albastra, triple rosii, radiator de ala mare in fata si ai Ned 4(patru) Sped lipit pe spate ? :D
daca da: VAZUT GETI aproape zilnic ! :)) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
masinuta lu geti :X:X:X:X imi cad ochii tot timpu cand o vad..mai rarut in ultimu timp..:(
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
toate ca toate
DAR CE ROST ISI ARE POSTUL "+1" "+887654345678765" WTF ? |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Am apreciat ce a spus razvan mai sus , daca faci un search in topic ai sa mai gasesti comentarii de genul :D
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
asta stiu dar ceea ce voi nu intelegeti e ca is foarte tampite !
acum hai toti +1 ! |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
:)) frumos
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
toate ca toate dar nu dau pe nimeni in gat asa ca........intalnit cu Crys in podu ros cu omega 2.2 cu jante pe 17 :oops: , vorbit cateva secunde (atat a permis traficul
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Erai prea ocupat sa te uiti dupa femei !!! Si tu acum, "traficul", intradevar,erau din trafic ! :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning