Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 13-06-11 09:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cryss :D ms pt. poze!! acus e gata bestiaaaaaaaaaa :p

edy1092 .. frumoasa dar nu se schimba :D

Adefeeee e doar unu

cryssTM 13-06-11 13:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
6 Attachment(s)
Am uitat de pozele astea ....:confused2

JusT_SaY_BoBo 13-06-11 19:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4393993)
Am uitat de pozele astea ....:confused2

treaba nemteasca ce se intampla aici8)

P A K E 16-06-11 08:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Concluzia: "NU EXISTA TUNING FARA CHIT"

Caius TM 16-06-11 09:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hehehe ia uite cotele m3-ului :lol:


JusT_SaY_BoBo ... :D totu-i in grafic ...

PAKE .. inventeaza tu ceva mai bun la finisat :lol:
si apropo... maine astept un colet.... :x

adi_balan83 16-06-11 14:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Cat mister in spusele tale... :P

dony ddc 16-06-11 14:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Si pana la urma va ramana motoru de 3.0 231cp stock???:-)

quick_silver2 16-06-11 15:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 4401681)
Si pana la urma va ramana motoru de 3.0 231cp stock???:-)

A zis cineva,ceva de schimbarea motorului pana acum? :rolleyes2

mutzu 16-06-11 16:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 4401810)
A zis cineva,ceva de schimbarea motorului pana acum? :rolleyes2

Se va pune un 1.8 diesel :)))

dony ddc 16-06-11 16:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 4401810)
A zis cineva,ceva de schimbarea motorului pana acum? :rolleyes2

Scuze,ma refeream daca va ramane stock...:oops::-)

Caius TM 16-06-11 18:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
probabil o sa primeasca o resoftare si niste serpisorii... vedem...
prima data sa termin cu esteticu.. ca de masina sunt multumit...

myky99 16-06-11 18:47

Re: E46 - TM 77 EEE
 
masina tot cu danonino o hranesti?:lol::lol:

Caius TM 16-06-11 22:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dai din casa? :lol:
termina cu prostiile... :D


am primit cruciile pt. farurii...
maine ma pun sa le aranjez... sa vedem ce iasa ....
10x 2 kox_24 :D

myky99 17-06-11 21:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4402734)
dai din casa? :lol:
termina cu prostiile... :D


am primit cruciile pt. farurii...
maine ma pun sa le aranjez... sa vedem ce iasa ....
10x 2 kox_24 :D

eu? niciodata:lol:

und_Alexx 18-06-11 11:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hai ca ne miscam .... ;)


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning