![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
cryss :D ms pt. poze!! acus e gata bestiaaaaaaaaaa :p
edy1092 .. frumoasa dar nu se schimba :D Adefeeee e doar unu |
Re: E46 - TM 77 EEE
6 Attachment(s)
Am uitat de pozele astea ....:confused2
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Concluzia: "NU EXISTA TUNING FARA CHIT"
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hehehe ia uite cotele m3-ului :lol:
JusT_SaY_BoBo ... :D totu-i in grafic ... PAKE .. inventeaza tu ceva mai bun la finisat :lol: si apropo... maine astept un colet.... :x |
Re: E46 - TM 77 EEE
Cat mister in spusele tale... :P
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Si pana la urma va ramana motoru de 3.0 231cp stock???:-)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
probabil o sa primeasca o resoftare si niste serpisorii... vedem...
prima data sa termin cu esteticu.. ca de masina sunt multumit... |
Re: E46 - TM 77 EEE
masina tot cu danonino o hranesti?:lol::lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
dai din casa? :lol:
termina cu prostiile... :D am primit cruciile pt. farurii... maine ma pun sa le aranjez... sa vedem ce iasa .... 10x 2 kox_24 :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hai ca ne miscam .... ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning