Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

alexufo 15-08-12 20:21

Re: E46 - Bagged
 
like+

Roly94 16-08-12 10:23

Re: E46 - Bagged
 
Ai dominat locul ala,adica in piatra neamt. :))
La strandul weekend mergi?

tupeu 16-08-12 10:30

Re: E46 - Bagged
 
dada :D sper sa fie si vreme buna :-)

Ms-02-TPI 18-08-12 17:49

Re: E46 - Bagged
 
Foarte frumoasa masina ! Am vazut-o azi, daca merg si maine sper sa fii pe acolo sa o vad in actiune :D . Am auzit gurile carcotase zicand ca frumos da nu prea si ca nu are motor pe masura, etc. Eu zic ca masina e bomba!!!

tigermotorsport 18-08-12 19:04

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by Ms-02-TPI (Post 5142653)
Foarte frumoasa masina ! Am vazut-o azi, daca merg si maine sper sa fii pe acolo sa o vad in actiune :D . Am auzit gurile carcotase zicand ca frumos da nu prea si ca nu are motor pe masura, etc. Eu zic ca masina e bomba!!!

carcotasi care merg cu autobuzu... da-i paci, sau vb mea, nevermind, e bomba masina, cum ai zis:twisted:

Roly94 18-08-12 21:54

Re: E46 - Bagged
 
Deci asta era smecheria cu weekend ul :D
Sper sa vad si eu masina maine,e la o aruncatura de mine,ar fi pacat

cRbL 19-08-12 01:02

Re: E46 - Bagged
 
Putea sa aiba si 1.2 pe gpl. tot irelevant ar fi fost..

bujuKYL 19-08-12 06:48

Re: E46 - Bagged
 
ce legatura are o masina de show cu motorul?:lol:ce oameni! as dori sa-i vad pe ei facand treaba asta:rolleyes2 o masina bomba cu ceas

tupeu 19-08-12 08:55

Re: E46 - Bagged
 
masina are un motor 2.2 de 170 de cai, io zic ca e pe masura, sa ma ierte cei care au pe seria 3 motor de 4000, ca eu numi permit asa mare :)))

ajung la mall imediat trebuie doar sa ii mai dau o spalatura ne vedem in parcare

Ms-02-TPI 19-08-12 11:16

Re: E46 - Bagged
 
Deci totusi e 6 "copane" n-ai ce comenta :D , cum zicea si un baiat de mai sus putea sa fie de 1.2 ca tot nu conta !!! :peace:

LiviuTunman 19-08-12 11:58

Re: E46 - Bagged
 
De cate ori vad masina ma ia ameteala :lol: . Poate o sa o vad vreodata pe "viu".

Niste stopuri led si nu mai ai nevoie de nimic la exterior! poate doar cand te plictisesti ii mai schimbi niste jante :))

Roly94 19-08-12 15:13

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
Am si eu vreo poza.,am vazut masina,pot sa mor acum linistit :))

Ms-02-TPI 19-08-12 17:28

Re: E46 - Bagged
 
Foarte de treaba si proprietarul masinii !!! Frumos si RKO si NOS'u sa aveti grija de ele ca arata prea bine :D

tupeu 19-08-12 21:38

Re: E46 - Bagged
 
mersi de aprecieri :) apropo de pisici nosfer are un sedan de nota 10 parerea mea, am vazut detaliile si zici ca-i perfecta (scoasa din cutie :)) ), si riko pacat ca nu o fost cu camberu pe spate tras, oricum best rims locu 1 zice ceva :)
in final am venit acasa cu inca o cupa :) best exterior locu 1, cu poze revin marti, sper sa am timp sa le postez...

RIcKO 19-08-12 21:55

Re: E46 - Bagged
 
Felicitari!!!!


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning