![]() |
Re: Counter Strike 1.6
Salut all!!Care ati vazut meciul Romania - Olanda::X:X:!!!!!CUm joaca frate SeDan si DeCE!!Omg;))))!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
ori de cate ori incerc...serv full..
pf. |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Server Public Server HNS & KZ - Mode Dati click pe adresa pentru forum Sau mai simplu dati click aici pentru forum : Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D |
Re: Counter Strike 1.6
mdb ce nick ai la cs?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
CLaudia :D |
Re: Counter Strike 1.6
alt server de cs mai "gol" nu aveti sa jucam pe el?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
:lol: avem , avem dar nu public ...avem de hns & kz sau respawn si in curand poate si de surf ;) daca pe serverul public nu poti juca din cauza ca este full , atunci poti juca pentru ore ...si in cateva saptamani sa faci o cerere de slot pe forumca sa ai mereu loc liber ;) |
Re: Counter Strike 1.6
aha...o sa ma bag si eu:O)
|
Re: Counter Strike 1.6
nu e nimeni pe server:
pcp.gemenii.ro:27016 hmmmm/// |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Asta este serverul de Hns ....poti cauta pe youtube despre ce este vorba dai search la HNS LJ Guide , si vezi acolo cu ce se "mananca" , daca vrei server public de ( arme ) intra pe pcp.gemenii.ro ( ziua este full ) seara la fel , noaptea tarziu mai putin ...ca totusi , noaptea e de dormit :D dar se mai intampla sa fie nopti full ... |
Re: Counter Strike 1.6
MillionDollarBaby: pt unii e de dormit da:))
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Eh ...pentru marea majoritate da :D |
Re: Counter Strike 1.6
mda..serverul e ok,dar adminii....lasa de dorit..DE CE? pentru ca: intru pe server si imi apare chestia aia sa-mi aleg intre t si ct apas 5(auto-select) si imediat dupa primes kick!reason:svr full! ce am uitat sa specific e ca,cand am intrat eu pe server era "doar" 18/22(cred)..
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Ce legatura au adminii cu plugin-ul de team ? In primul rand eu eram singurul admin de pe server cand ai jucat tu , te-am si intrebat ce nick ai pe 4T ca am vazut ca ai intrat cu numele de 4T si nu avea nimeni altcineva inafara de mine sa te dea afara ...+ ca eu nu te-am dat afara ca nu aveam motiv , iar faptul ca nu ai avut tu loc asta nu inseamna sa critici pentru ca nu stii despre ce este vorba , server-ul nu este hostat de ceva anume , este pus pe un calculator si se intampla sa fie si cel de hns tot asa , iar daca hns-ul este full , publicul full ...cat vrei sa tina sincer ? :) Eu ti-am spus , fa ore pe server , dupa care vin-o cu o cerere de slot , si vei avea slot si nu o sa mai ai probleme in legatura cu aglomeratia , e chiar asa de greu ? :) hf ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:53. |
- Copyright 2026 4Tuning