Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

porsheGTS 13-02-10 20:15

Re: Counter Strike 1.6
 
Salut all!!Care ati vazut meciul Romania - Olanda::X:X:!!!!!CUm joaca frate SeDan si DeCE!!Omg;))))!!!

peter 15-02-10 22:00

Re: Counter Strike 1.6
 
ori de cate ori incerc...serv full..

pf.

RDss 15-02-10 22:34

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 3081595)
Da jucam, dar singura problema e ca se gaseste loc cam greu seara ca e servaru full!

Fa loc:-)

DTH 16-02-10 04:48

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Sau mai simplu dati click aici pentru forum :





Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

mihai_bogdan 21-02-10 13:47

Re: Counter Strike 1.6
 
mdb ce nick ai la cs?

DTH 21-02-10 14:53

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by mihai_bogdan (Post 3108839)
mdb ce nick ai la cs?


CLaudia :D

mihai_bogdan 21-02-10 21:53

Re: Counter Strike 1.6
 
alt server de cs mai "gol" nu aveti sa jucam pe el?

DTH 22-02-10 00:14

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by mihai_bogdan (Post 3110691)
alt server de cs mai "gol" nu aveti sa jucam pe el?


:lol: avem , avem dar nu public ...avem de hns & kz sau respawn si in curand poate si de surf ;) daca pe serverul public nu poti juca din cauza ca este full , atunci poti juca pentru ore ...si in cateva saptamani sa faci o cerere de slot pe forumca sa ai mereu loc liber ;)

Provenzano 22-02-10 00:33

Re: Counter Strike 1.6
 
aha...o sa ma bag si eu:O)

Provenzano 22-02-10 00:40

Re: Counter Strike 1.6
 
nu e nimeni pe server:
pcp.gemenii.ro:27016

hmmmm///

DTH 22-02-10 00:52

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 3111134)
nu e nimeni pe server:
pcp.gemenii.ro:27016

hmmmm///


Asta este serverul de Hns ....poti cauta pe youtube despre ce este vorba dai search la HNS LJ Guide , si vezi acolo cu ce se "mananca" , daca vrei server public de ( arme ) intra pe pcp.gemenii.ro ( ziua este full ) seara la fel , noaptea tarziu mai putin ...ca totusi , noaptea e de dormit :D dar se mai intampla sa fie nopti full ...

Provenzano 22-02-10 00:59

Re: Counter Strike 1.6
 
MillionDollarBaby: pt unii e de dormit da:))

DTH 22-02-10 01:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Provenzano (Post 3111164)
MillionDollarBaby: pt unii e de dormit da:))


Eh ...pentru marea majoritate da :D

mihai_bogdan 23-02-10 14:36

Re: Counter Strike 1.6
 
mda..serverul e ok,dar adminii....lasa de dorit..DE CE? pentru ca: intru pe server si imi apare chestia aia sa-mi aleg intre t si ct apas 5(auto-select) si imediat dupa primes kick!reason:svr full! ce am uitat sa specific e ca,cand am intrat eu pe server era "doar" 18/22(cred)..

DTH 23-02-10 14:40

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by mihai_bogdan (Post 3116026)
mda..serverul e ok,dar adminii....lasa de dorit..DE CE? pentru ca: intru pe server si imi apare chestia aia sa-mi aleg intre t si ct apas 5(auto-select) si imediat dupa primes kick!reason:svr full! ce am uitat sa specific e ca,cand am intrat eu pe server era "doar" 18/22(cred)..


Ce legatura au adminii cu plugin-ul de team ? In primul rand eu eram singurul admin de pe server cand ai jucat tu , te-am si intrebat ce nick ai pe 4T ca am vazut ca ai intrat cu numele de 4T si nu avea nimeni altcineva inafara de mine sa te dea afara ...+ ca eu nu te-am dat afara ca nu aveam motiv , iar faptul ca nu ai avut tu loc asta nu inseamna sa critici pentru ca nu stii despre ce este vorba , server-ul nu este hostat de ceva anume , este pus pe un calculator si se intampla sa fie si cel de hns tot asa , iar daca hns-ul este full , publicul full ...cat vrei sa tina sincer ? :)

Eu ti-am spus , fa ore pe server , dupa care vin-o cu o cerere de slot , si vei avea slot si nu o sa mai ai probleme in legatura cu aglomeratia , e chiar asa de greu ? :) hf ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning