Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

TaZzY E30 05-05-10 23:25

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
M-am intors de la concert....sunt putin(mai mult) ametit....si ma pregatesc de somn:D

cozmin23 06-05-10 01:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am fost sa duc un prieten la vreo 100km de aici si acum m-am intors....ma bag la somn ca ma trezesc la 6

Babutz 06-05-10 06:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi-am adus cafeiu si ma apuc de un proiect

69WRX 07-05-10 00:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7 mai 2010 01:35 - stau de vorba pe mess cu un prieten bmw fanatic care imi povesteste ce a zis clarkson intr-un episod despre noul m3

Babutz 07-05-10 07:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mi-am adus cafeaua si ma bag la un remi

Dementor 07-05-10 14:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
15:59 : Ma gandesc cum de are Babutz o viata atat de lejera, si nu are nici un stres, numa cafele si remi:lol:.

Geox` 07-05-10 15:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma gandesc ce o sa fie Duminica la Tulcea:lol:

Brian 07-05-10 16:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
+1
Haos, ce sa fie :D in sensul bun :-P

Babutz 07-05-10 16:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Dementor (Post 3341561)
15:59 : Ma gandesc cum de are Babutz o viata atat de lejera, si nu are nici un stres, numa cafele si remi:lol:.

mwahahaha...ca nu-mi gasesc de lucru man...desi imi tot caut:(
chiar sper sa nu mai am o viata atata de lejera:))

on: ma duc sa fac ceva de haleala

DTH 11-05-10 12:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mă joc poker pe facebook :oops:

VladM 11-05-10 13:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau cu gipsu la soare si savurez o tigare :)

Babutz 12-05-10 17:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am facut de mancare si ma bag la un nfs

krysty_kry 15-05-10 12:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:35...........citesc un thread care nu are nici un sens,rost!!!

MarioCrT 15-05-10 14:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
15:45 mă pregătesc de un CS mic .

DTH 15-05-10 15:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ies cu moto să dau o tură :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning