![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
La vara vb cu baietii de la ghetto sa iti faca ceva frumos pe stilu lor.sunt mai mult ca sigur ca va iesi ceva unicat si demn de laude.
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
4 Attachment(s)
vad eu la cine fac bara.bani sa fie.am si un model preferat,dupa care vreau sa ma inspir si sa il fac dintr-o bara ca a mea ...asta 8)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
dre, ma dezamagesti :(
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
jjs-ul a fost si inca e chiar unic ... ce pot zice ... incercarea moarte nu are ... ce iti pot dori e ca sa iei si tu cel putin tot atatea cupe cate a luat si sasha la concursurile de tuning ... oricum poate o mica restilizare nu ar strica, asa cel putin ramane doar inspiratia si ar aparea 2 bari diferite totusi
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Nu e cine stie ce bara aia...eu zic ca ceva mai clean ar da mult mai bine.
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
chiar si facut de tine poate iesi super .. dar dureaza mai mult ... si sincer poate iesi ceva mai frumos decat unul facut profi...dar grija mare la amanunte sunt unele care fac diferenta si in ele sta totul
cand am timp poate incerc un virtual ...pe masina ta cu o bara gen JJs dar modificata un pic ... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
dre, la cat de low e masina ta si cu jantele alea, nui mai trebuie nimic. da bine cu restul stock!
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Dre', la cat ai lucrat la ea eu consider ca a iesit bibelou...si e cam locul 1 pt mine intr-un clasament mai nou, si a lu' Iulica te cam egaleaza... dar mie mi-a ramas imprimata imaginea din spate de la punte, unde aveai detaliu cu rezervorul si toate alea.....deci a ta mi se pare foarte curata....si in stilul in care ai s-o porti sigur o sa mai tina ani buni de acum incolo:rolleyes2.
Daca vrei bara cam ca a lu jjs, nu avea bogdan aia verde modificata, o fi dat-o? mi se pare mai usor de modificat aia.... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Daca vrei spoilerul discutam,si asa se pune praful pe el caci eu nu stiu daca o sa-l pun vreodata...momentan ma impac cu cel de plastic de trs,initial credeam ca n-o sa am loc sa bag si intercoolerul sa stea bine,dar se pare ca le-am ingramadit eficient si pot sa pun spoilerul fara probleme :d
Da-mi un privat daca e ;) p.s.1 am vazut jjs-ul destul de aproape ca sa-ti garantez ca nu e lucrata superprofi,la superprofi ar fi iesit altceva din masina aia ;) p.s.2 nu ca vreau eu sa-ti bag bara pe gat,dar decat sa faci o copie dupa jjs,mai bine pui asta de la mine,ca oricum si asta e cam unicat si tie vaz ca-ti place sa tragi cu plugul pe asfalt :P |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
eu ma refeream ca a ta e curata si oricum ai pus ceva la ea de a iesit in halul asta de bine......ca iulica are turbo pe ea si o plimba zilnic, e alta mancarica de peste insa a ta la aspect a iesit super....ca n-ai sa ai sub capota turbo sau mai stiu eu ce.....nici nu e prea mare nevoie, n-avem asfalt de F1 sa poti rula cu masina fara sa dai cu ea de asfalt.....
P.S. De bara nu stiam ca acum e la iulica, era intr-un timp la vanzari si de asta ziceam... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Eu zic ca oltcitul tau a iesit bine
Cat despre bara nu stiu ce sa zic , incearca ceva unic esti pe drumul cel bun :D ps julaikos : simt un pic de invidie/ciuda pe sasha ? masina aia si in clipa asta arata bine foarte bine tinand cont ca am vazut-o acum ceva zile .. cat despre bara stai si uita-te la jjs si la plugu ala de il ai tu .... nu trebuie sa zici ca mai bine il pune pe ala ca nai ce face tu cu el ;) sper ca nu te-am deranjat este doar o parere |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Nu pot fi invidios pe saha,ar insemna ca-mi doresc sa fiu ca el si asta nici intr-un caz nu se va intampla ;)
Am vazut si eu masina lui,si am spus ca e lucrata foarte bine,asa-i a rezistat de atata timp si inca este intr-o stare de invidiat,la exterior Pe vechiul topic al lui bodyspeed,toti ridicau in slavi masina,iar cand a fost pus spoilerul,pardon plugul fata toti wow si wow...acum e plug? :lol: Da,asa-i nu am ce face cu el,dar daca lui ii plac spoilerele astea lasate,decat sa copieze un spoiler mai bine ii dau unul pana la urma unicat in felul lui plugesc :lol: plug are si el pe masina din vad eu in poze deci nu e de parca avea un spoiler mai mic decat cel de plastic de trs si eu vin sa-i dau pe asta spunandu-i ca "e putin mai mare doar dar e cel mai jmecher spoiler etc etc..." Sunt sigur ca daca nu eram eu ce-l care-l vindea,adica daca inca era la vanzare pe topicul lui bodyspeed nu s-ar fi comentat ca de ce vreau sa-l vand eu . Ca un p.s. nu vreau sa mi-o iei in nume de rau,dar am observat ca in general masinile sa spunem jmechere din craiova,cat au fost tinute de proprietarii de acolo,erau super si wow si tari ,si faine,cu spoilere jmechere,cu tabla impecabila si tot tacamul de laude,eh din momentul in care au fost vandute spoilerele s-au transformat in pluguri,defectele care erau inainte si nu le sesiza nimeni acum ies in evidenta si lista continua;nu crezi ca e putin gresit?sau poate nu crezi ca la adresa mea n-ar trebui sa ajunga astfel de acuze?daca te uiti prin comentariile mele legate de cme inainte sa-l cumpar,o sa vezi ceva critici,legate si de spoiler,si de alte aspecte p.s.2 nu m-a deranjat nimic in faptul ca ti-ai spus parerea pe fata,apreciez asta,dar nu pot decat sa-ti spun ca e o parere gresita ;) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Spoilerul de pe CME sincer chiar daca e unic in felul lui mid unu nu mi-a placut niciodata.
... in Alta ordine de idei avand in vedere ca lui Dre II plac plugurile si ca masina e pt show i-ar sta mai bine si ar avea un impact mai mare cu orice spoiler unic decat cu unul comun cum e cel actual |
| All times are GMT +2. The time now is 04:30. |
- Copyright 2026 4Tuning