![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Alllzz , am revenit:)
Care jucati un drift?????dati add :geaniy_1985 Va astept:) A si apropo , nick-ul meu este:NsLxGeorge |
Re: NFS UG2 Drifters
prezent si eu :)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bun, hai că īncepem să ne strāngem!!
|
Re: NFS UG2 Drifters
La 21:00 , maine , sunt prezent si eu la Linia de ștart cu al meu Infiniti :twisted:
|
Campionat pt. Underground 2
Mai baieti, deci astazi jucam da? Vreau sa fie ceva calumea, luatil in seama pe racer_e30 si sa ii dam drumu odata 2 cate 2 si pe eliminari si campionii, ajung in finala! Haideti baieti, in seara asta ne strangem la o conferinta? Deci lasatio id-urile si ii dam BLANA!!! Dica_steaua_86 este al meu si ne vedem la o conferinta pe mess!!! Nu uitati, jucam numai prin PLAN!!! Mai vorbim...
|
Re: Campionat pt. Underground 2
Quote:
respect, Racer :peace::peace::peace::peace::peace: |
Re: NFS UG2 Drifters
:-Pbuna .. postati va rog fisierul acela care imi trebuie sa joc in LAN cu hamachi..
apropo un Id e mes ... am o pofta de UG2 :):-P abia atept sa nalunecam putin impreuna . |
Re: NFS UG2 Drifters
Se mai joaca careva cu hamachi?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
astept PROVOCARI pe lighthouse !!!:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu e specialitatea mea. Eu aştept provocări pe SD2!!
|
Re: NFS UG2 Drifters
emh , ma bag eu :) baga simplu_mtz id meu de mess:)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Pe stadium 2 , daca mai joaca cineva , il astept la o tura :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
joc eu pe ce vrea pieleaaa vostra ... BUZZ racer_e30!!!!:twisted::twisted::evil:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Salut sunt nou pe aici cum jucati cu hamachi/garena/plan? va rog sa imi ziceti si mie reteaua sa ma bag si eu.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning