Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

geaniy1985 25-05-10 21:01

Re: NFS UG2 Drifters
 
Alllzz , am revenit:)
Care jucati un drift?????dati add :geaniy_1985
Va astept:)
A si apropo , nick-ul meu este:NsLxGeorge

MM11AJJ 27-05-10 19:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
prezent si eu :)

eMH 27-05-10 22:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bun, hai că īncepem să ne strāngem!!

mitza mtb 28-05-10 01:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
La 21:00 , maine , sunt prezent si eu la Linia de ștart cu al meu Infiniti :twisted:

racer_wrx 28-05-10 15:48

Campionat pt. Underground 2
 
Mai baieti, deci astazi jucam da? Vreau sa fie ceva calumea, luatil in seama pe racer_e30 si sa ii dam drumu odata 2 cate 2 si pe eliminari si campionii, ajung in finala! Haideti baieti, in seara asta ne strangem la o conferinta? Deci lasatio id-urile si ii dam BLANA!!! Dica_steaua_86 este al meu si ne vedem la o conferinta pe mess!!! Nu uitati, jucam numai prin PLAN!!! Mai vorbim...

Racer_e30 28-05-10 17:58

Re: Campionat pt. Underground 2
 
Quote:

Originally Posted by racer_wrx (Post 3397019)
Mai baieti, deci astazi jucam da? Vreau sa fie ceva calumea, luatil in seama pe racer_e30 si sa ii dam drumu odata 2 cate 2 si pe eliminari si campionii, ajung in finala! Haideti baieti, in seara asta ne strangem la o conferinta? Deci lasatio id-urile si ii dam BLANA!!! Dica_steaua_86 este al meu si ne vedem la o conferinta pe mess!!! Nu uitati, jucam numai prin PLAN!!! Mai vorbim...

bine bai fortza :peace: vad ca ai armele pregatite, sai lasam pe baieti sa organizeze grupele :peace: si sa vedem ce iese ... HAOS< CATRINCA<BAOS < FUM :peace:
respect, Racer :peace::peace::peace::peace::peace:

Crsti 28-05-10 23:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
:-Pbuna .. postati va rog fisierul acela care imi trebuie sa joc in LAN cu hamachi..
apropo un Id e mes ... am o pofta de UG2 :):-P abia atept sa nalunecam putin impreuna .

Ingerasul99 29-05-10 10:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Se mai joaca careva cu hamachi?

andy design x 07-06-10 17:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 3398827)
Se mai joaca careva cu hamachi?

Pot sa ma joc eu?:lol:

Racer_e30 10-06-10 14:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
astept PROVOCARI pe lighthouse !!!:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

eMH 10-06-10 15:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu e specialitatea mea. Eu aştept provocări pe SD2!!

mitza mtb 10-06-10 17:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
emh , ma bag eu :) baga simplu_mtz id meu de mess:)

mitza mtb 18-06-10 10:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pe stadium 2 , daca mai joaca cineva , il astept la o tura :D

Racer_e30 19-06-10 21:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
joc eu pe ce vrea pieleaaa vostra ... BUZZ racer_e30!!!!:twisted::twisted::evil:

X3M_5P33D3R 21-06-10 18:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut sunt nou pe aici cum jucati cu hamachi/garena/plan? va rog sa imi ziceti si mie reteaua sa ma bag si eu.


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning