Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

ven`u 07-09-07 09:22

Re: Diverse discutii
 
manson n-ai cu ce sa mergi ma ?!

Manson 07-09-07 12:02

Re: Diverse discutii
 
nu prea ar fi asta o problema.....ca merg cu orice si tren si maxi...da dak e asa ma duce un tip cu o masina mioca....park DYA are la nr...il sti?:D

ven`u 07-09-07 13:20

Re: Diverse discutii
 
da ... il stiu ... hai ca vb eu cu el :)

tng 08-09-07 18:20

Re: Diverse discutii
 
Dupa cum probabil ati vazut .... se intampla si la Ploiesti :D
https://forum.4tuning.ro/450-carrefour-tuning-show-and-sound-2007/51013-carrefour-tuning-show-and-sound-22-23-septembrie-2007-a.html

dshockevo 08-09-07 19:32

Re: Diverse discutii
 
pai si cu intalnirea e30 cum ramane ? mai merge careva ...sau va duceti toti la carrefour ?

shantzu 08-09-07 19:36

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by dshockevo (Post 1089111)
pai si cu intalnirea e30 cum ramane ? mai merge careva ...sau va duceti toti la carrefour ?

io merg :)
la carrefour or sa fie masini cunoscute , deci nimic nou :D

tng 08-09-07 19:42

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by dshockevo (Post 1089111)
pai si cu intalnirea e30 cum ramane ? mai merge careva ...sau va duceti toti la carrefour ?

si acolo si acolo .... clarrr :D

dshockevo 08-09-07 20:19

Re: Diverse discutii
 
ok e bine , vin si eu atunci :)

CodeName`47 08-09-07 23:46

Re: Diverse discutii
 
Salutare ...si bafta!

tre 09-09-07 00:15

Re: Diverse discutii
 
shantsule dar de e30-uri nu te-ai plictisit ma?

shantzu 09-09-07 00:41

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 1089602)
shantsule dar de e30-uri nu te-ai plictisit ma?

nu nu :lol:

platon911 09-09-07 03:25

Re: Diverse discutii
 
deci mergem sa vedem ursii??!! :)

shantzu 09-09-07 13:42

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by platon911 (Post 1089818)
deci mergem sa vedem ursii??!! :)

nici nu incape indoiala :D

ven`u 09-09-07 13:52

Re: Diverse discutii
 
mergem peste tot :) sambata la e30 ,duminica la carrefour :D

dshockevo 09-09-07 14:51

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by platon911 (Post 1089818)
deci mergem sa vedem ursii??!! :)

si tu mai mergi ma ? :-)


All times are GMT +2. The time now is 14:30.

- Copyright 2026 4Tuning