![]() |
|
Re: Diverse discutii
manson n-ai cu ce sa mergi ma ?!
|
Re: Diverse discutii
nu prea ar fi asta o problema.....ca merg cu orice si tren si maxi...da dak e asa ma duce un tip cu o masina mioca....park DYA are la nr...il sti?:D
|
Re: Diverse discutii
da ... il stiu ... hai ca vb eu cu el :)
|
Re: Diverse discutii
Dupa cum probabil ati vazut .... se intampla si la Ploiesti :D
https://forum.4tuning.ro/450-carrefour-tuning-show-and-sound-2007/51013-carrefour-tuning-show-and-sound-22-23-septembrie-2007-a.html |
Re: Diverse discutii
pai si cu intalnirea e30 cum ramane ? mai merge careva ...sau va duceti toti la carrefour ?
|
Re: Diverse discutii
Quote:
la carrefour or sa fie masini cunoscute , deci nimic nou :D |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
ok e bine , vin si eu atunci :)
|
Re: Diverse discutii
Salutare ...si bafta!
|
Re: Diverse discutii
shantsule dar de e30-uri nu te-ai plictisit ma?
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
deci mergem sa vedem ursii??!! :)
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
mergem peste tot :) sambata la e30 ,duminica la carrefour :D
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:30. |
|
- Copyright 2026 4Tuning