![]() |
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
2 Attachment(s)
Rider Race: Ai de plm ! =))
Dupa o saptamana de 'liniste' , am revenit cu noutati. -nu am apucat sa o inmatriculez inca. -mi-au venit 'fusta' fata,'fusta' spate cu locuri pentru evacuare plus evacuarea finala cu doua iesiri. -mi-am cumparat al doilea set de stopuri complet,tot oem,in vederea vopsirii negru. -mi-am cumparat doua chituri: un chit xenon in proiectoare,TD® 6000K HID Slim Ballast Kit (Low Beam). un chit bixenon in faruri H4,TD® 6000K HID Slim Ballast Kit (Low Beam). cam atat deocamdata... |
Re: Masina Mea Virtuala V2
1 Attachment(s)
La 1:00 a ajuns bara,azi noapte şi acum de dimineaţă am montat-o.
Momentan o las aşa,şi o vopsesc īmpreună cu tot pachetul M. Deci am rezolvat cu: -bara faţă M completă -proiectoare clare OEM + suporţi proiectoare O poză: Attachment 2579167 @dms28: Mulţumesc.Mult succes şi ţie cu Scion-ul. @Plesa: Doar spălat,sau ai făcut şi un polish? @Grid28: Pe 2 merg nişte jante ceva mai old-school.Sau Tarmac-urile vopsite īn altă culoare,poate alb sau gri. @batman: Īmi pare rău batman.Succes cu Escortul. @Tomas_SlrR: Īmi place culoarea,să ai parte de Volvo. @KrYpToN: E cam ireal fitment-ul.Nu prea poţi curcula aşa īn realitate,e prea exagerat. @Ruffy RUF: Să ai parte de el Ruf. @cretu_bs: Eşti boss.Să ai banii pregătiţi cānd īţi intră unu' īn spate,noaptea. @quick_silver2: Nu fă stopurile negre,te rog eu.E foarte frumoasă aşa. |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
Te misti destul de repede... |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
Bara faţă o aveam promisă demult,īnainte să cumpăr maşina. Farurile şi stopurile le-am dat la schimb cu cele de pe fosta mea pisică,cea neagră,care era la Equinox. :D |
Re: Masina Mea Virtuala V2
4 Attachment(s)
in dimineata asta mia sosit E36-le de la vopsit.Masina a fost vopsita tot in culoarea chitului M,Adica in portocaliu.Am vopsit si jantele in verde si rollbaru tot verde.Eu zic ca arat destul de bine voi ce parere aveti?
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
3 Attachment(s)
Revin si eu cu volvo ...
i`am schimbat franele de disc,placute,etrieti Plec dupa armotizoare , arcuri ... Ne auzim intr`o ora Attachment 2579276 Attachment 2579277 Attachment 2579278 -------------------------------------------- Quick Silver - lasa stopurile asa cum sunt ele ... arata mai bine :-) Darius - arata bine.. vrei sa mai vopsesti bara?:lol: mie imi place si asa :-) ... mersi lafel .. bafta si tie cu bmw`ul Ionut.Alex - hmmm..interesant ... sunt curios cum va arata la sfarsit |
Re: Masina Mea Virtuala V2
1 Attachment(s)
Iese la vanzare,nu imi este urgent sa o vand. Pretul NU este negociabil.
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
3 Attachment(s)
Am spalat masina....Si am ramas uimit ce fel arata:X..poze calde!
Attachment 2579263Attachment 2579265Attachment 2579264 @PiTyK-Multumesc...Ma bucur ca iti place.. @Cristi.megane-A iesit foarte bine interiorul! @DariusAlexandru-Am multe in cap cu masina asta... @dms28-:)))....Ma bucur ca iti place...Bafta cu masinile! @Plesa-Multumesc mult..ce motor are bestia ta?:D @batman-Abia astept sa il revad:X..si imi pare rau de cele intamplate! @Tomas_SlrR-Felicitari pentru achizitie..imi place mult !..Bafta! @KrYpToN-De ce rosuu?..De ce?!!!...Mai bine negru!!:( @Ruffy RUF-Am avut si eu un Sierra..sunt foarte bune..!.Bafta! @B 196 VLC-Ciudat (..nu am fost atent..si am pus numarul asta...scuze)..zilele astea o inmatriculez.:) @Rid3r*RaCe-900cp?...iar aberezi. @cretu_bs-Mafia Style!..Imi place! @quick_silver2-Imi place la nebunie:X...pacat ca il vinzi:(..bafta la vanzare! @DariusAlexandru-Doamne ce bine arata pana acum:X:X..Bafta! @ionut.alex63-Frumoasa culoare! |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
As dori ceva mai 'mare'. Ps:destul de dragutel e21-le tau,cu toate ca jantele alea HRE nu o avantajeaza deloc,sau cel putin cu cauciucurile alea pe ele! |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
Am dat comanda pentru e21 o finala de inox..cu o singura iesire...finuta...ajunge pe la 6.... |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Cretu-Biness dar sa schimbi reflectia :))
Quck-Vaiii ce monstrulet acolo =))) Darius-Am mers destul de bine pana acum :)) o sa le bag oricum mai inauntru pe spate.... bft cu pisoiu al meu hiberneaza.. asteapta piese Ionut-Vezi ca ai pana :)) Tomas-:O:O:O Ti-ai luat dric =))) Quick-Mai taie din ea da`o dreq Eqinoxuleee-Smechera rau masina E36-Asteapta piese.. vin din Germania.. Capota,bara fata,faruri,masca si nari |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
Cumpăr praguri M BMW E36(dacă se poate OEM,nu cont. preţul). @Tomas_SlrR: După ce am tot pachetul M,īl vopsesc şi va fi complet alb E36-le. @quick_silver2: Ştiu eu ce vrei tu.. :D @R.Equinox: Frumos,alb,impecabil(zici că fac reclamă la clor). :lol: @KrYpToN: Adevărat,depinde şi de cum mergi.Ai grijă de el,şi mai ales de jante,să nu te trezeşti cu ea pe butuci. :D |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
De Vanzare .. doar 9.500e Diseara il trimit in Germania deci cine vrea sa il cumpere sa trimita pm pana in ora 19:00 |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:09. |
|
- Copyright 2026 4Tuning