Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

BULLDOG 18-06-11 10:50

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 4405378)
cu curierul le trimiti in jur de 85-95 ron maxxxx :lol::lol::lol:
primul kilogram este 19 ron, apoi 1,20 ron/kilogram.
o roata are in jur de 12-14 kile
15kile/roata x 4roti = 60 kilograme
59kilograme x 1.20ron/kilogram = 70.8 ron
80.8ron + 19 ron(primul kilogram) = 89.8 ron.

daca vrei si returul banilor mai adaugi inca 13 ron la transport.
daca in localitatea unde trimiti nu este fan curier te mai costa 1,1ron/kilometru.
eu am trimis pana la timisoara cu 53 ron 4 jenti pe 13 cu gume

ps: pentru 150 ron ti le trimit eu pana la bucuresti!

Mai verifica-ti calculele :lol:

werwceul 18-06-11 10:55

Re: Chat
 
am platit 76ron pentru o cutie de viteze, ploiesti-cluj
din care 13 ron a fost returul banilor
http://www.fancourier.ro/standard.php
daca nu te descurci suna-ma, ada rotile, aia 150 ron si ti le trimit eu
0741-17.44.58

donz 18-06-11 23:14

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 4405647)
am platit 76ron pentru o cutie de viteze, ploiesti-cluj
din care 13 ron a fost returul banilor
http://www.fancourier.ro/standard.php
daca nu te descurci suna-ma, ada rotile, aia 150 ron si ti le trimit eu
0741-17.44.58

mie mi-a spus cumparatorul ca ajunge la aproape 300lei cu transportul, o sa dau un telefon la fancourier sa vad carei treaba, merci de ajutor

werwceul 19-06-11 10:24

Re: Chat
 
pt cutia de viteze de vectra am platit 76 ron
vezi ca rotile trebuie duse personal la sediu...
vezi ca la constanta produsele ajung in 2 zile, nu de azi pe maine, nu stiu de ce, dar asta e

norbi_bidi 19-06-11 18:51

Re: Chat
 
Vand scaune A6 cu airbag lateral, reglabile electric, piele neagra in stare buna. Scaunele se dau cu tot cu bancheta spate si spatar...

Astept Oferte. PM daca sunteti interesati.

Zeull 22-06-11 15:16

Re: Chat
 
nu stie nimeni pe unde pot gasi filtru de aer ieftin ? in jur de 20 de lei ..

CJ19TZU 22-06-11 16:48

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 4407242)
la constanta produsele ajung in 2 zile, nu de azi pe maine, nu stiu de ce, dar asta e

e in capatul celalalt al tarii si se face transfer dintr-un camion in altul la brasov sau la bucuresti, unde se mai impart o data coletele

werwceul 22-06-11 17:14

Re: Chat
 
zeule, suna-ma
0741-17.44.58 maine dupa ora 9.30 sunt la garaj si te pot rezolva

Zeull 22-06-11 21:38

Re: Chat
 
miam luat :D...

ZanDer 29-06-11 02:05

Re: Chat
 
Stiti careva unde se "roluiesc" aripi ?

ZanDer 03-07-11 03:30

Re: Chat
 
Deci nu ... trist!

CJ-01-WOB 03-07-11 03:57

Re: Chat
 
la bucuresti stiu niste baieti

raduku 03-07-11 19:21

Re: Chat
 
Salutare baieti.Imi puteti recomanda cineva in Cluj care lucreaza cu fibra? Ma intereseaza o prelungire la bara fata.Multumesc

Sebi 03-07-11 22:12

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by raduku (Post 4440698)
Salutare baieti.Imi puteti recomanda cineva in Cluj care lucreaza cu fibra? Ma intereseaza o prelungire la bara fata.Multumesc

dial: 0757709912

ZanDer 05-07-11 00:16

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 4439278)
la bucuresti stiu niste baieti

Mersi, as vrea totusi pe undeva pe mai aproape, ma costa mai mult benzina decat lucrarea ...


All times are GMT +2. The time now is 05:45.

- Copyright 2026 4Tuning