Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

PH86MIN 11-08-07 13:36

Re: Diverse discutii
 
la multi ani kraven si vibe :D....si din partea mea :P

alexa-mrc 11-08-07 15:36

Re: Diverse discutii
 
La multi anishori CYD-ule si Kraven......>:D<:*>:D<:*.....Sa fiti sanatosi si sa aveti parte de tot ce vreti voi....

Vibe 11-08-07 18:31

Re: Diverse discutii
 
Multumes frumos tuturor >:D<

tng 11-08-07 19:01

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by djvibe (Post 1041460)
Multumes frumos tuturor >:D<

te-ai intors ma de la mare? :-)

la multi ani si din partea mea ;)

kraven_4_all 11-08-07 19:57

Re: Diverse discutii
 
thx all:)...

Vibe 11-08-07 22:13

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 1041502)
te-ai intors ma de la mare? :-)

la multi ani si din partea mea ;)

nu.... joi ma intorc... Multumesc.

Vladz 12-08-07 06:41

Re: Diverse discutii
 
la multi ani , chiar daca e mai tarziu :mrgreen:

kraven_4_all 12-08-07 07:03

Re: Diverse discutii
 
mai bine mai tarziu decat niciodata!!...mersi`:)

licurici 13-08-07 05:17

Re: Diverse discutii
 
Back on the streets :) .. Happy Birthday kraven :P

kraven_4_all 13-08-07 09:03

Re: Diverse discutii
 
mersi.....

shantzu 20-08-07 10:37

Re: Diverse discutii
 
un golf 4 , 1.9tdi ce euro are ? 3 sau 4 ?

feryboy 20-08-07 10:42

Re: Diverse discutii
 
Euro 3 stiam eu

cannavaro 20-08-07 15:55

Re: Diverse discutii
 
Am vazut aseara (Duminica) pe bobalna in spate la bancpost un VW Golf 5 irecuperabil, tocmai avusese loc accidentul. Era lovit grav, soferul nu cred ca a scapat.

tre 20-08-07 21:12

Re: Diverse discutii
 
era gti sau normal?

EaGle 22-08-07 00:20

Re: Diverse discutii
 
scuzati ...stie careva ceva despre accdientul la iesire din sinaia cu cei 4 baieti din campina cu motocicletele? (1 mort, 1 in coma si 2 iesiti din coma)? stiti cumva numele celui mort sau pe ce strada din campina locuia? va intreb pentru ca e posibil sa fie un vecin de al meu ...dar daca nu stau in romania nu am de unde sa stiu ....stiu k lumea il kema "bebe"


All times are GMT +2. The time now is 05:44.

- Copyright 2026 4Tuning