![]() |
|
Re: Diverse discutii
la multi ani kraven si vibe :D....si din partea mea :P
|
Re: Diverse discutii
La multi anishori CYD-ule si Kraven......>:D<:*>:D<:*.....Sa fiti sanatosi si sa aveti parte de tot ce vreti voi....
|
Re: Diverse discutii
Multumes frumos tuturor >:D<
|
Re: Diverse discutii
Quote:
la multi ani si din partea mea ;) |
Re: Diverse discutii
thx all:)...
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
la multi ani , chiar daca e mai tarziu :mrgreen:
|
Re: Diverse discutii
mai bine mai tarziu decat niciodata!!...mersi`:)
|
Re: Diverse discutii
Back on the streets :) .. Happy Birthday kraven :P
|
Re: Diverse discutii
mersi.....
|
Re: Diverse discutii
un golf 4 , 1.9tdi ce euro are ? 3 sau 4 ?
|
Re: Diverse discutii
Euro 3 stiam eu
|
Re: Diverse discutii
Am vazut aseara (Duminica) pe bobalna in spate la bancpost un VW Golf 5 irecuperabil, tocmai avusese loc accidentul. Era lovit grav, soferul nu cred ca a scapat.
|
Re: Diverse discutii
era gti sau normal?
|
Re: Diverse discutii
scuzati ...stie careva ceva despre accdientul la iesire din sinaia cu cei 4 baieti din campina cu motocicletele? (1 mort, 1 in coma si 2 iesiti din coma)? stiti cumva numele celui mort sau pe ce strada din campina locuia? va intreb pentru ca e posibil sa fie un vecin de al meu ...dar daca nu stau in romania nu am de unde sa stiu ....stiu k lumea il kema "bebe"
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:44. |
|
- Copyright 2026 4Tuning