Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

kraven_4_all 01-08-07 01:58

Re: Diverse discutii
 
noi knd ti`am zis...;;)....



licurici ....da ...de el ziceam

licurici 01-08-07 14:37

Re: Diverse discutii
 
cea mai buna solutie e sa-ti iei altu .. scapi si de zgarieturi si tot ce e pe el :D

alex2see 01-08-07 22:02

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by TheMaax (Post 1015474)
Unu micutz cat sa duca masinutza in spate....1.6l benzen 16v 100 de ponei :twisted:

ne dam :D:D:D

TheMaax 01-08-07 22:18

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by alex2see (Post 1025729)
ne dam :D:D:D

Ne dam ...da mie mila de masinutza ta!:twisted: :twisted: :twisted:

alex2see 01-08-07 22:45

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by TheMaax (Post 1025766)
Ne dam ...da mie mila de masinutza ta!:twisted: :twisted: :twisted:

gaina batrana face ciorba buna

licurici 02-08-07 01:11

Re: Diverse discutii
 
alex2see wait ur turn :)) .. app .. tu ce motor ai ? ca cine stie :P

TheMaax 02-08-07 01:18

Re: Diverse discutii
 
:twisted: :twisted: 1.6l benzen aspirat multipunct, 16v, si.....100 cp:twisted: :twisted: tu ce ai sub capota?

licurici 02-08-07 01:23

Re: Diverse discutii
 
intrebasem de alex2see .. de tine stiam k ai 1.6 si 100 de cai .. Eu am 1.4 , 16 valve , 100 de cai si-un catzel shef de trib akolo :))

licurici 02-08-07 08:47

Re: Diverse discutii
 
Vento VR6 & his driver RULLZ :) ... DON + Vento VR6 = Senzatie , smekerie :) .. ceva frumos rau :)) .. am vz si eu ce-i aia masina puternica si shoferie :))..si am vrut sa fac publice felicitarile mele :)..kiar dak nu intereseaza pe nimeni .. scuze :))

pink06mys 02-08-07 09:43

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by platon911 (Post 1022897)
salut...cine imi poate da si mie nijte sfaturi?!

cum sa fac sa ii redau stralucirea la un lantz de argint si sa dispara si negreala depusa pe el?!?!.....multumesc

Se gaseste o pasta abraziva speciala pentru bijuterii, este foarte buna. Dai cu pasta respectiva si freci bine cu o carpa. Este destul de ieftina, pana intr-o suta de mii de lei vechi si se gaseste la pex pe 23 august.

kraven_4_all 02-08-07 09:56

Re: Diverse discutii
 
ooo ... a inviat lumea....long time no see ..si alex si mys:)...

licurici` ...senzatie cu vr`u zici ai?...:)...

platon911 02-08-07 16:09

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by pink06mys (Post 1026344)
Se gaseste o pasta abraziva speciala pentru bijuterii, este foarte buna. Dai cu pasta respectiva si freci bine cu o carpa. Este destul de ieftina, pana intr-o suta de mii de lei vechi si se gaseste la pex pe 23 august.

ms mey mys.....dar am rezolvat problema ;)

licurici 02-08-07 20:22

Re: Diverse discutii
 
nebunie .. nu senzatie .. prea frumos :D

DONU' 03-08-07 00:51

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by licurici (Post 1026290)
Vento VR6 & his driver RULLZ :) ... DON + Vento VR6 = Senzatie , smekerie :) .. ceva frumos rau :)) .. am vz si eu ce-i aia masina puternica si shoferie :))..si am vrut sa fac publice felicitarile mele :)..kiar dak nu intereseaza pe nimeni .. scuze :))

Merci Licuriciule!
Esti un greu si tu, cel putin la faza aia cu pozele de pe telefon..., m-ai spart...
Vezi ce faci cu cablul pentru detector...

licurici 03-08-07 00:54

Re: Diverse discutii
 
ms ;) .. te sun maine dim sa trec sa-l iau si sa caut .. Are cineva vreo idee de pe aici unde gasesc un cablu de detector ?


All times are GMT +2. The time now is 16:51.

- Copyright 2026 4Tuning