Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini Tari & Concept Cars (https://forum.4tuning.ro/659-masini-tari-and-concept-cars.html)
-   -   Masini tari vazute la noi !!! (https://forum.4tuning.ro/659-masini-tari-and-concept-cars/5781-masini-tari-vazute.html)

pheerya 25-03-08 17:01

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
1 Attachment(s)
calea victoriei...azi:D

adrian46 25-03-08 17:19

am vazut un CL 65 AMG (precizez 65 nu 55) era cu nr d Republica moldova prea jmecher

oricum cele mai tari mashini le putem vedea la mamaia la REX:D

Sleepy_85 25-03-08 17:59

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
3 Attachment(s)
Ceva frumos de pe strazile Iasului ;)

NOS_nitros 25-03-08 20:15

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
3 Attachment(s)
Cl 63 ....

-LEXION- 25-03-08 20:31

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
5 Attachment(s)
nu chiar asa de tari.....pacat de CL :sad:

Strainger 25-03-08 21:40

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
4 Attachment(s)
nu stiu daca sunt tari da am zis sa incerc sa le postez mini, rx8 si mert

Strainger 28-03-08 20:47

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
10 Attachment(s)
Se poate pune asa ceva in categoria masinilor tari?

boy_wonder 28-03-08 21:07

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
2 Attachment(s)
s-a cam dus dracu' topicul asta.. daca si mini sau rx8 sunt masini tari, urmatoarele cum mai sunt..? (pozele sunt luate de pe ************)

Evoluzione 28-03-08 21:19

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Forester nu este masina tare... Si Jandarmi au!
Dar ultimul post prezinta chiar masini tari!
[Off: Azi am vazut zeci masini dea dracu' de tari, Maserati, Brabus, Rolls, Mertzan, Lambo, Aston, Audi... doar ca nu era Romania]

dydy-andrey 28-03-08 21:22

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
e....sa zicem ca rx8 mai merge...dar mini si forester daca sumt masini tari...

no comment altceva...:|

dan_stage28 28-03-08 21:31

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
mai lipseste Veyronul lui Casuneanu Jr Saleen SSC aero Koenigsegg si inca cateva si gata lista:lol:

blowwind 28-03-08 21:51

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
macar de era Foresteru 2.5 xt :D atunci mai treceam cu vederea :D ... :D

eMH 29-03-08 13:37

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
e un maserati gran turismo care se tot invarte prin ploiesti cu "GAN" la numar,tre' sa il prind odata sa ii fac o poza,e frumos foc

Psycho 30-03-08 09:42

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
3 Attachment(s)
nu prea a iesit in poze .. este un 350 z modificat decapotabil...

boy_wonder 30-03-08 10:00

Re: Masini tari vazute la noi !!!
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 1455275)
nu prea a iesit in poze .. este un 350 z modificat decapotabil...

psycho ai avut emotii?? :-)
am vazut ieri la unirea un jaguar xkr alb care venea in standard cu o blonda :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:48.

- Copyright 2026 4Tuning