![]() |
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
1 Attachment(s)
calea victoriei...azi:D
|
am vazut un CL 65 AMG (precizez 65 nu 55) era cu nr d Republica moldova prea jmecher
oricum cele mai tari mashini le putem vedea la mamaia la REX:D |
Re: Masini tari vazute la noi !!!
3 Attachment(s)
Ceva frumos de pe strazile Iasului ;)
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
3 Attachment(s)
Cl 63 ....
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
5 Attachment(s)
nu chiar asa de tari.....pacat de CL :sad:
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
4 Attachment(s)
nu stiu daca sunt tari da am zis sa incerc sa le postez mini, rx8 si mert
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
10 Attachment(s)
Se poate pune asa ceva in categoria masinilor tari?
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
2 Attachment(s)
s-a cam dus dracu' topicul asta.. daca si mini sau rx8 sunt masini tari, urmatoarele cum mai sunt..? (pozele sunt luate de pe ************)
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
Forester nu este masina tare... Si Jandarmi au!
Dar ultimul post prezinta chiar masini tari! [Off: Azi am vazut zeci masini dea dracu' de tari, Maserati, Brabus, Rolls, Mertzan, Lambo, Aston, Audi... doar ca nu era Romania] |
Re: Masini tari vazute la noi !!!
e....sa zicem ca rx8 mai merge...dar mini si forester daca sumt masini tari...
no comment altceva...:| |
Re: Masini tari vazute la noi !!!
mai lipseste Veyronul lui Casuneanu Jr Saleen SSC aero Koenigsegg si inca cateva si gata lista:lol:
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
macar de era Foresteru 2.5 xt :D atunci mai treceam cu vederea :D ... :D
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
e un maserati gran turismo care se tot invarte prin ploiesti cu "GAN" la numar,tre' sa il prind odata sa ii fac o poza,e frumos foc
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
3 Attachment(s)
nu prea a iesit in poze .. este un 350 z modificat decapotabil...
|
Re: Masini tari vazute la noi !!!
Quote:
am vazut ieri la unirea un jaguar xkr alb care venea in standard cu o blonda :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 13:48. |
|
- Copyright 2026 4Tuning