Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34923-intalniri-membrii-4tuning-rm-valcea.html)

IONUT-GBP 03-06-12 13:27

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
Intalnire membrii 4Tuning Rm.Valcea diseara ? :D

radu_nb1 03-06-12 17:10

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
intre 19:00-20:00 e bine?

SaproDVL 03-06-12 17:31

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
se mai strange careva undeva ? ca poate trec si io 10-15 minuti

Vl-91-KpE 16-06-12 18:31

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
In seara asta poate mai vine lume... unde ne intalneam candva , chiar daca sunt camere etc.. macar stam la aer curat :) Aseara a fost plin PLIN PLIN !

Eu plec de acum la intalnirea celor saraci ( club opel ) la 21:00 ma mut in capat)...

Lunganu' 20-06-12 21:45

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by Vl-91-KpE (Post 5068174)
In seara asta poate mai vine lume... unde ne intalneam candva , chiar daca sunt camere etc.. macar stam la aer curat :) Aseara a fost plin PLIN PLIN !

Eu plec de acum la intalnirea celor saraci ( club opel ) la 21:00 ma mut in capat)...

hai si in seara asta...in 20 de minute sunt acolo

florynvl (X29 ZMT) 01-07-12 21:37

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
vreau si eu filmuletele de aseara...

Vl-91-KpE 14-07-12 00:52

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
Cine mai vine la Craiova , la expozitie sa dea un tzar ceva... sa ne distram putin putin putin :)).

NTZ03 18-07-12 08:55

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
Propun o ieseala ca cea din vara anului trecut in parcarea din Olanesti.A fost destul de frumos si se merita sa repetam faza.
1. VL.03.NTZ
2. VL.88.TFY

trafy-vr6 18-07-12 09:00

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
cred ca ar cam fi cazul sa ne revedem mai multi. Aaronnel? Caddy? Robbbert? gohan? x gogu, the x? veteranii:)

yg.alex 18-07-12 11:16

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by NTZ03 (Post 5106393)
Propun o ieseala ca cea din vara anului trecut in parcarea din Olanesti.A fost destul de frumos si se merita sa repetam faza.
1. VL.03.NTZ
2. VL.88.TFY

E prea cald in perioada asta.iar ca sa iasa o intalnire frumusica, tre sa fie pe la 4-5 dupamasa.

Propun 16 septembrie.

RadooM 18-07-12 15:12

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
+ 1

Hai sa ne strangem in weekend-ul ala din 11-12 august...

De alta locatie ce ati zice?

trafy-vr6 18-07-12 16:01

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
ar fi bine in weekend

NTZ03 18-07-12 19:03

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
1. VL.03.NTZ
2. VL.88.TFY
3. VL.03.WXS

Victor_WRC 18-07-12 21:48

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
1. VL.03.NTZ
2. VL.88.TFY
3. VL.03.WXS
4. VL 92 WRC

TEO_VL 19-07-12 00:16

Re: Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea
 
VA LUAT VALU INTALNIRILOR CA SA CE ??SA VA CERTATI, SA IASA LA IVEALA CARE E MAI SMECHER SI MAI TARE DIN PARCARE ?AM AUZIT CA SUNT CATIVA CARE SUNT "GREI" UMBLA EI ASA IN GRUP? DAK VRETI SA FACETI CEVA FRUMOS FACETI FARA CEARTA SI MUSCHI INCORDATI......NU TRE SA ASTEPTAM SA TREAKA VARA SA FACEM CE A FOST ANU TRECUT SI IN ALTE DATI......

STABILITI SI NE VOM STRANGE...SUCCES;)


All times are GMT +2. The time now is 15:43.

- Copyright 2026 4Tuning