![]() |
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
R.Equinox: motorul a fost la locul lui cand a fost bagata in service,nu a fost scos[daca la asta te referi],a fost scos acum cand am trimis-o la vopsit.
Tis-ul: se ocupa cei de la vopsitorie,multumesc oricum pentru sfat,si apropo foarte frumos interiorul bmw-ului. Abia astept sa soseasca Jetta-ul de la vopsit i-am sunat pe baieti si au spus ca joi sau vineri ajunge :) |
Re: Masina Mea Virtuala V2
3 Attachment(s)
Am luat din Germanica 2 escorturi:D
Am dat pe acesta 1350e de la o femeie Pare destul de ingrijit Imi place... |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
4 Attachment(s)
Subaru WRX STI 2011
Motor ej25 boxer 2.5 litri 16 valve 300 Horse Power 407 Nm Caroserie Sedan 30.000Km reali pornire motor cu buton Hill Start Assist Climate Control lampi de ceata geamuri electrice inchidere centralizata cruise control 100 km/h in doar 5.2 secunde Am dat Honda Ej2 si inca 4000e :D ... masina arata si merge impecabil...nu am ce zice...este fantastica Attachment 2572820 Attachment 2572821 Attachment 2572822 Attachment 2572823 ------------------------------------------------------------------ Cristi.Megane - arata bine pana acum...este versiunea cu motor turbo? Cristy - arata bine...dar de ce nu pui gume stretch?:D Quick - si ai trecut in talon modificarile aduse?:lol: sa nu iti ridice garda piticania :-) Tis`ul - mai bine pune`ai pe 17 ca aratau mai bine B 196 VLC - ce culoare ai ales? UserName - arata binisor tu esti din ala smecher...tu nu iei cate 1 masina...tu iei 2 deodata :lol: |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
n-am ales pe 17 pentru ca masina este de zi cu zi, nu se va lasa mai jos.. |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
Oricum, suspensie nu stiu daca va fi, poate doar arcuri, si poate niste jante...poate! Luni am sa merg, la vecini nostrii... unguri, sa depun actele pentru inscrierea la ei a masinii. Jante de e39 m5 pe e36, nu stau rau, dar nu stiu... parca ar merge altceva sincer. |
Re: Masina Mea Virtuala V2
1 Attachment(s)
mi-am luat pisoi 318IS lovit :O 700E
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
4 Attachment(s)
Am sters bine bine de tot stopurile cu o carpa imbibata bine in diluant, vopseaua nu era complet uscata spre norocul meu, am pus emblemele inapoi pe porbagaj, am refacut-o cum era inainte, ca sa nu am probleme cand o duc sa o inmatriculez.
Adaug si eu cateva poze facute aseara cu Aveo-ul. |
Re: Masina Mea Virtuala V2
3 Attachment(s)
UserName-Frumos Frumos...vezi ca eu mai am ceva piese de la fostul meu Escort. Daca vrei, te astept sa te uiti:D
Tomas-E SUPERB!:shock: Mare noroc ai avut! Ce zici...ma ajuti mai pe zilele viitoare sa vopsesc si eu Suby-ul meu>?:-) KrYpToN-Bravo...daca te pot ajuta cu ceva...nu ezita sa ma anunti:-) Quick-BAFTA!;) Eu si cu niste baieti...am montat Ultra Low in cateva ore si animala s-a lasat considerabil! Imi place la nebunie, + ca am niste planuri de tuning pentru ea:giggle: |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
4 Attachment(s)
Tis-ul Badboy-ul nu-l scot, pentru ce l-am facut. Numere patrate ii pun pentru ca imi plac modelele americane.. Si ATS-urile de ce sunt fake-uri?
La Golf 2 i-am cumparat semnalizari clare, iar un prieten de-al meu si-a deschis o vopsitorie si mi-a facut cinste, mi-a vopsit jantele cu negru, da mult mai bine. |
Re: Masina Mea Virtuala V2
5 Attachment(s)
Salut la toata lumea...am lucrat zilele astea numai la e36..
Vineri seara am terminat porbagajul CSL.. Attachment 2573112 Sambata dimineata am gasit o bara stock...pana ce imi iau alta m3.... Attachment 2573113 Sambata seara am vopsit bara si porbagajul Attachment 2573114 Duminica dimineata am facut cateva poze Attachment 2573115Attachment 2573116 Buna treaba tuturor..ati avansat mult... Am vandut c63 cu 35.000E..Se pare ca raman la babe...Azi revin cu o noua achizitie de la Username! |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
Salut si tie :D si am eu bara de m3 ptr baba ta ;) treci pe la mine...e moca .. e si neagra doar ca trebuie sa o lustruiesti tu sa arata calumea :D |
Re: Masina Mea Virtuala V2
Quote:
|
Re: Masina Mea Virtuala V2
2 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:44. |
|
- Copyright 2026 4Tuning