Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

KrYpToN 04-07-11 17:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
parca mergeau niste jante mai mici .. good job fesnicile

Radu A.K.A. G.R.M. 04-07-11 17:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by sorinsidesmokelfs (Post 4442260)
Nu am mai postat de mult a venit timpul rotile de pe spate nu le-am pus mai in interior pt ca intrau in discurile de frana.

Faci offroad cu golfu` ala?:lol:

Hai ca in seara asta vin si eu cu ceva masina. Trebuie sa ma gandesc la ce masina sa fac. Astept pareri:lol:

Welcome back!

PS. Frumoase "coji" baieti:lol:

CraZzy_K1D 04-07-11 17:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Tot Placa Video veche dar cand dau zoom nu mai se vede asa urat ..
In Drum spre garaj am lovit o bordura si mi-a sarit bara ... am scos scaunul l-am bagat in portbagaj si am pus bara in masina :) Doar De Show OFF si am schimbat bord
Fara Edit :)
Frumoase masini ALL :)
La Bombonica aia e reflexia aia pre puternica X_X si se vede naspa

CraZzy_K1D 04-07-11 18:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 4442897)
Tot Placa Video veche dar cand dau zoom nu mai se vede asa urat ..
In Drum spre garaj am lovit o bordura si mi-a sarit bara ... am scos scaunul l-am bagat in portbagaj si am pus bara in masina :) Doar De Show OFF si am schimbat bord
Fara Edit :)
Frumoase masini ALL :)
La Bombonica aia e reflexia aia pre puternica X_X si se vede naspa

nu stiu dc nu le-a uploadat

Radu A.K.A. G.R.M. 04-07-11 19:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 4443016)
nu stiu dc nu le-a uploadat

Nu-mi place cum ii vin cauciucurile. ar trebui sa le pui un pic mai in interior, sa ramana un pic in exterior liber, sa se aseze masina cu aripile pe jante. :D

CraZzy_K1D 04-07-11 20:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
nu stiu daca merge asa cv .. poate sa schimb cauciucul .. o sa inceerc

jurec10 04-07-11 21:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4442863)
bmw e34 :D cred ca e asta ..

Nu bmw-ul ci asta

capa` 04-07-11 21:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by FesnicIlie (Post 4442871)
1969 Nissan Fairlady Z432

Incerca aceleasi jante pe 17 ;) o sa arate si mai bine, asteptam mai multe poze :D

radu_cainamisir 04-07-11 21:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
10 Attachment(s)
uitati chalanger-ul, daca eram participam cu el la concurs. App de competitie poate sa imi zica si mie cineva daca avea cea mai mica sansa sa fac ceva cu el?

Ca tot a venit moda VW Bora am unul facut acum ceva timp in garaj, sa il vedeti si sa va dati cu parerea:D

Dms628 04-07-11 22:31

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4443383)
uitati chalanger-ul, daca eram participam cu el la concurs. App de competitie poate sa imi zica si mie cineva daca avea cea mai mica sansa sa fac ceva cu el?

Ca tot a venit moda VW Bora am unul facut acum ceva timp in garaj, sa il vedeti si sa va dati cu parerea:D

salut mie imi place bora e frumoasa dupa parerea mea iar la dodge ii statea bne pe negru ;) dupa parerea mea acu cu preferintele celuilalt... si data viitoare nu uita sa apesi tab ca sa dispara turometru si celelalte ;) si ca tot reveni vorba de masini revin si eu cu a mea audi rs4 ;)

Robicutz 04-07-11 23:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Of ce ma lupt cu ENB-u asta :-s ce ziceti?

KrYpToN 05-07-11 03:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by jurec10 (Post 4443330)
Nu bmw-ul ci asta

ce ma?? cei cu stratum ??? ala nu e bmw e Stratum masina din GTA iv si nu e facuta de maryus :P de Franco daca nu ma insel..

Robi mai lasal dracu de enb nui bun de nimic ;) uitete la evo-ul meu .. fara enb fara photoshop atata poate placa mea ;)
EVO 10 :O :))

FesnicIlie 05-07-11 10:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
1969 Nissan Fairlady z 432

Geox` 05-07-11 11:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
de la concursu de drag ce se mai aude :))?

Robicutz 05-07-11 12:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4443924)
ce ma?? cei cu stratum ??? ala nu e bmw e Stratum masina din GTA iv si nu e facuta de maryus :P de Franco daca nu ma insel..

Robi mai lasal dracu de enb nui bun de nimic ;) uitete la evo-ul meu .. fara enb fara photoshop atata poate placa mea ;)
EVO 10 :O :))

Se vede prea bine :)


All times are GMT +2. The time now is 08:33.

- Copyright 2026 4Tuning