![]() |
Re: Chat
macar avem si noi cu ce sa ne mandrim,nu ar fii rau daca gunoaiele de la guvernare ar investii putin in parapeti si in asfalt sal reinoiasca.un milfulet de asta dufuzat in occident face mai mult decat campania turismului in romania promovat de CATEAUA UDREA
|
Re: Chat
stiti careva ce evenimente auto-tuning v-a gazdui Clujul anul acesta???
multumesc |
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
la polus?
|
Re: Chat
Quote:
multumesc |
Re: Chat
tester pt o mazda din 94 gasesc in cluj?care stiti va rog un raspuns
|
Re: Chat
io n-am gasit pt mitsu din 98.. slabe sanse sa gasesti pt mai vechi.. dar cine stie... ce mazda e?
|
Re: Chat
mx-3, asemanatoare la mufe cu 323 si mx-5
|
Re: Chat
Dear members & friends,
Stiu ca nu este cel mai potrivit subiect si nici cel mai bun loc in care sa cer ajutorul, premiul ar fi o bucurie imensa pentru noi. Daca vreti sa ne ajutati da-ti un vot la link-ul de mai jos. Link-ul este acesta: http://www.dovezidedragoste.ro/dovezi/348 si butonoul este "voteaza dovada" (trebuie sa bagati si codul pe care vi-l va arata) Scuze, inca o data si va multumesc anticipat! :) Dan |
Re: Chat
votat! ;)
|
Re: Chat
Votat , tre sa ne dai cate o ciocolata =))
|
Re: Chat
Quote:
acuma spune-mi pe pm cum ai facut? photoshop sau e real?:D (desi pare destul de "pe bune" |
Re: Chat
votat si eu din lipsa de ocupatie, sau poate din recunoastere pt cei care au votat un joc la care am mai castigat si eu:D
|
Re: Chat
Quote:
Iti poti raspunde aici...este de la concursul de anul trecut, pe care l-am si castigat. Poate am noroc si anul acesta. :) @baga promit ca dau mai multe cand ajung in CJ, asta doar in Aprilie. Multumesc tuturor care ne-au votat!!! |
Re: Chat
am votat si eu bafta la castigat
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:09. |
- Copyright 2026 4Tuning