Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

D-I-U 31-01-11 14:10

Re: Chat
 
macar avem si noi cu ce sa ne mandrim,nu ar fii rau daca gunoaiele de la guvernare ar investii putin in parapeti si in asfalt sal reinoiasca.un milfulet de asta dufuzat in occident face mai mult decat campania turismului in romania promovat de CATEAUA UDREA

donz 05-02-11 16:09

Re: Chat
 
stiti careva ce evenimente auto-tuning v-a gazdui Clujul anul acesta???


multumesc

zN3u 09-02-11 11:05

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by donz (Post 4055896)
stiti careva ce evenimente auto-tuning v-a gazdui Clujul anul acesta???


multumesc

Unul e sigur programat deja acela este din Mai la etapa 2 de drift a CND.

werwceul 09-02-11 11:14

Re: Chat
 
la polus?

donz 09-02-11 11:43

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by zN3u (Post 4068063)
Unul e sigur programat deja acela este din Mai la etapa 2 de drift a CND.

da-ne mai multe detalii te rog

multumesc

D-I-U 09-02-11 14:43

Re: Chat
 
tester pt o mazda din 94 gasesc in cluj?care stiti va rog un raspuns

CJ19TZU 09-02-11 15:00

Re: Chat
 
io n-am gasit pt mitsu din 98.. slabe sanse sa gasesti pt mai vechi.. dar cine stie... ce mazda e?

D-I-U 09-02-11 18:21

Re: Chat
 
mx-3, asemanatoare la mufe cu 323 si mx-5

danielS777 10-02-11 13:37

Re: Chat
 
Dear members & friends,

Stiu ca nu este cel mai potrivit subiect si nici cel mai bun loc in care sa cer ajutorul, premiul ar fi o bucurie imensa pentru noi.

Daca vreti sa ne ajutati da-ti un vot la link-ul de mai jos.

Link-ul este acesta
: http://www.dovezidedragoste.ro/dovezi/348
si butonoul este "voteaza dovada" (trebuie sa bagati si codul pe care vi-l va arata)

Scuze, inca o data si va multumesc anticipat! :)

Dan

vladigrec 10-02-11 14:32

Re: Chat
 
votat! ;)

baga 10-02-11 20:45

Re: Chat
 
Votat , tre sa ne dai cate o ciocolata =))

Antilles 10-02-11 21:32

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by danielS777 (Post 4071576)
Dear members & friends,

Stiu ca nu este cel mai potrivit subiect si nici cel mai bun loc in care sa cer ajutorul, premiul ar fi o bucurie imensa pentru noi.

Daca vreti sa ne ajutati da-ti un vot la link-ul de mai jos.

Link-ul este acesta
: http://www.dovezidedragoste.ro/dovezi/348
si butonoul este "voteaza dovada" (trebuie sa bagati si codul pe care vi-l va arata)

Scuze, inca o data si va multumesc anticipat! :)

Dan

Votat!


acuma spune-mi pe pm cum ai facut? photoshop sau e real?:D (desi pare destul de "pe bune"

elnino 10-02-11 21:41

Re: Chat
 
votat si eu din lipsa de ocupatie, sau poate din recunoastere pt cei care au votat un joc la care am mai castigat si eu:D

danielS777 10-02-11 22:40

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by Antilles (Post 4073074)
Votat!


acuma spune-mi pe pm cum ai facut? photoshop sau e real?:D (desi pare destul de "pe bune"

Salut,

Iti poti raspunde aici...este de la concursul de anul trecut, pe care l-am si castigat.
Poate am noroc si anul acesta. :)


@baga promit ca dau mai multe cand ajung in CJ, asta doar in Aprilie.


Multumesc tuturor care ne-au votat!!!

dan_stage28 11-02-11 07:31

Re: Chat
 
am votat si eu bafta la castigat


All times are GMT +2. The time now is 15:09.

- Copyright 2026 4Tuning