Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 29-05-09 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2363610)
Cine vorbea de avatar,vezi că s-a topit zăpada aiaa de lângă maşina ta demult ;) !Păi nu daffy dar m-ai încurcat azi cu sesiunea ta foto la logan,prefer să îi fac lu' robynet ;) .


MAINE AM ZIS FRATEEEE!!!!!!!

daffy duck™ 29-05-09 20:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si cand am postat acolo eram pe fuga si nu am stat sa scriu ca la carte

Fr33`e30 30-05-09 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baietzi cu pozele si cu filmuletzele stitzi ce rugaminte am la voi :lol: ... pe topicul msk`ului ... ms :D

Vlad_BMW 30-05-09 11:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe la oradea nu se face o filiala ? :D

Tweety_rzw 30-05-09 11:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_BMW (Post 2364825)
pe la oradea nu se face o filiala ? :D

Daffy ia-uite ce zice nenea ăsta aici,la oradea ceva ....?Dormi în ghete ce faci?:-P

daffy duck™ 30-05-09 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu dormeam ma......

@Vlad_BMW : In oradea s-a discutat de filiala , o sa se deschida acolo cat de curand

Vlad_BMW 30-05-09 14:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2365215)
nu dormeam ma......

@Vlad_BMW : In oradea s-a discutat de filiala , o sa se deschida acolo cat de curand

Cu cine sa discutat? :)

daffy duck™ 30-05-09 14:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
LordCaddy
...nu stiu daca il stii

iti dau pe PM nr lui si vb cu el daca te intereseaza

Vlad_BMW 30-05-09 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dami un pm cu id-ul lui sau ceva

just2sol 30-05-09 20:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai baietzi ce dra*u facem pe vremea asta nasoala???

Tweety_rzw 31-05-09 18:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Dă-i sandale :lol: vopsire in spaţiu' special "amenajat" pe cărucioare de siguranţă :D !8)

daffy duck™ 31-05-09 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pune-le palea cu florin frate...alea sunt baza...nu o bara si unu cu sprayu in mana....pune pozele alea bazate :D :D :D :D :D

kimi 01-06-09 08:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ceva poze de vineri seara unde vad si eu :) ?

Tweety_rzw 01-06-09 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2369436)
Ceva poze de vineri seara unde vad si eu :) ?

Poftim Kimi poze de vineri seară !:lol:

Fr33`e30 01-06-09 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca apar alea pe forum va alerg pe aman2 ... mai mult pe tine ratza :D :lol: te calc cu msk`u si nu prea o sa fie bine k nu intri sub el :))



Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2368204)
pune-le palea cu florin frate...alea sunt baza...nu o bara si unu cu sprayu in mana....pune pozele alea bazate :D :D :D :D :D


Tweety_rzw 01-06-09 10:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2369839)
daca apar alea pe forum va alerg pe aman2 ... mai mult pe tine ratza :D :lol: te calc cu msk`u si nu prea o sa fie bine k nu intri sub el :))

Eu sunt băiat finuţ alea le păstrez pt zile negre când m-oi supăra MSK :P :)) =)) bad joke :lol:,nu mă cine e fratili meu :D ?Zi tu cine?

Fr33`e30 01-06-09 10:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
probabil io :P :lol: trimitemi si mie pe mess pozele alea :lol:


Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2369885)
Eu sunt băiat finuţ alea le păstrez pt zile negre când m-oi supăra MSK :P :)) =)) bad joke :lol:,nu mă cine e fratili meu :D ?Zi tu cine?


kimi 01-06-09 12:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ma refeream la alte poze cu ursul de la mine spre exemplu...
O sa mi pun la avatar prima poza cu lucian si lory_gxz :lol:

Tweety_rzw 01-06-09 12:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2370105)
Ma refeream la alte poze cu ursul de la mine spre exemplu...
O sa mi pun la avatar prima poza cu lucian si lory_gxz :lol:

N-ai sânge în oo :shock: :shock: rzw_design să îţi dau ceva !:lol:

kimi 01-06-09 12:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sunt pe ebuddy de la munca si nu am cum sa primesc dar iti dau add si mi dai acasa ;)

soryngs 01-06-09 13:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt jb*xsa cunoaste cineva vreun admin? pt ca mi-au banat contul..din x motiv:)

cozo 01-06-09 15:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2370105)
Ma refeream la alte poze cu ursul de la mine spre exemplu...
O sa mi pun la avatar prima poza cu lucian si lory_gxz :lol:

=))=))=))

lori_gxz..... tare rau asta! ma de unde naibilea le scoti????????????? ceva fulimigi nu ai???????

RoByNeT 01-06-09 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2370715)
=))=))=))

lori_gxz..... tare rau asta! ma de unde naibilea le scoti????????????? ceva fulimigi nu ai???????

muhahahahahahahahahahaha cum frate ? =))))))))))))))) fulimigi asta e peste tot :))))))) ahahahahahaha

Fr33`e30 01-06-09 21:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va multumim domnul Hyena pt poze :D de aseara nu ai nimic???




Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2371968)
Cateva poze de la real


GopPo 02-06-09 08:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce kimi esti gelos???

kimi 02-06-09 08:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2373156)
ce kimi esti gelos???

Sunt scarbit:lol:

GopPo 02-06-09 08:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da da...te iei de lume ca o arde cu inferno...ai uitat ca si tu o arzi cu noi???
asta e situatia...toata lumea iubeste inferno:lol:

kimi 02-06-09 09:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Gopo frate nu vorbi ca nu ai inteles ideea mea..
Eu nu o ard cu voi v-am vizitat doar vineri seara..

GopPo 02-06-09 10:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2373306)
Gopo frate nu vorbi ca nu ai inteles ideea mea..
Eu nu o ard cu voi v-am vizitat doar vineri seara..

da mah...m-am prins...faceam si eu o gluma...ufff

Tweety_rzw 02-06-09 11:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2373452)
Cine? sau ce e penibil ?

Cine se crede,sau ce se crede :lol:8),"după mari mari haş alte alea vine alta şi tu valea" :lol:

Hyena 02-06-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2372133)
va multumim domnul Hyena pt poze :D de aseara nu ai nimic???

nu se pot pune aici filmele de duminik :) ia id meu de la baietzi.

Ps. Kimi nu cred ca m ai sunat tu ca sa iesim si nu am iesit... toti mi ati ramas prieteni si ies cu cine se nimereste... dar asa e felu tau kimi ai un talent nativ de la puica cred :)

Fr33`e30 02-06-09 15:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da`mi un pm cu id`ul tau



Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2374300)
nu se pot pune aici filmele de duminik :) ia id meu de la baietzi.

Ps. Kimi nu cred ca m ai sunat tu ca sa iesim si nu am iesit... toti mi ati ramas prieteni si ies cu cine se nimereste... dar asa e felu tau kimi ai un talent nativ de la puica cred :)


DRK*DeSiGn 02-06-09 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia gata cu cearta hyena + kimi :D iar va attacatzi aiurea......noi shtim k defapt va iubitzi!

BGY_Bogdy 02-06-09 22:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@GOP scz am dat sa raspund si s-a inchis telefonul numai aveam baterie scz!
@All vad ca lumea este imprastiata o sa ma dau mort pt un timp unii s-au vandut pe o pereche nuci ! haidi nu ma cautati ca numai raspund va poop GOP-ule vb fratzica :*

kimi 03-06-09 08:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2374300)
Ps. Kimi nu cred ca m ai sunat tu ca sa iesim si nu am iesit... toti mi ati ramas prieteni si ies cu cine se nimereste... dar asa e felu tau kimi ai un talent nativ de la puica cred :)

Stii ca esti fratele meu;)...
Eu mereu cand o sa te sun o sa iesi normal...
Stii bine de ce te-am intepat eu acuma...

Kinghost69 03-06-09 09:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce se aude despre evenimentul din acest weekend de la Romexpo??? care, cum si cu ce mergem???

daffy duck™ 03-06-09 11:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asteptam sa ne zica Bogdy daca vom participa la Expo

kimi 03-06-09 14:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bogdy nu vrea niste roti :) ??? MOMO

Lucian_GXZ 03-06-09 14:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2375955)
@GOP scz am dat sa raspund si s-a inchis telefonul numai aveam baterie scz!
@All vad ca lumea este imprastiata o sa ma dau mort pt un timp unii s-au vandut pe o pereche nuci ! haidi nu ma cautati ca numai raspund va poop GOP-ule vb fratzica :*

:) Nu stiu la cine te referi, simt o usoara aluzie... Ciudat comportament... :rolleyes2

Tweety_rzw 03-06-09 15:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2377661)
:) Nu stiu la cine te referi, simt o usoara aluzie... Ciudat comportament... :rolleyes2

Mda e treaba lui cui răspunde şi cui nu....sau ce vrea să facă pe viitor,;) !


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning