![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
MAINE AM ZIS FRATEEEE!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si cand am postat acolo eram pe fuga si nu am stat sa scriu ca la carte
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baietzi cu pozele si cu filmuletzele stitzi ce rugaminte am la voi :lol: ... pe topicul msk`ului ... ms :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pe la oradea nu se face o filiala ? :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu dormeam ma......
@Vlad_BMW : In oradea s-a discutat de filiala , o sa se deschida acolo cat de curand |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
LordCaddy
...nu stiu daca il stii iti dau pe PM nr lui si vb cu el daca te intereseaza |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dami un pm cu id-ul lui sau ceva
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai baietzi ce dra*u facem pe vremea asta nasoala???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Dă-i sandale :lol: vopsire in spaţiu' special "amenajat" pe cărucioare de siguranţă :D !8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pune-le palea cu florin frate...alea sunt baza...nu o bara si unu cu sprayu in mana....pune pozele alea bazate :D :D :D :D :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ceva poze de vineri seara unde vad si eu :) ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca apar alea pe forum va alerg pe aman2 ... mai mult pe tine ratza :D :lol: te calc cu msk`u si nu prea o sa fie bine k nu intri sub el :))
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
probabil io :P :lol: trimitemi si mie pe mess pozele alea :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ma refeream la alte poze cu ursul de la mine spre exemplu...
O sa mi pun la avatar prima poza cu lucian si lory_gxz :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sunt pe ebuddy de la munca si nu am cum sa primesc dar iti dau add si mi dai acasa ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sunt jb*xsa cunoaste cineva vreun admin? pt ca mi-au banat contul..din x motiv:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
lori_gxz..... tare rau asta! ma de unde naibilea le scoti????????????? ceva fulimigi nu ai??????? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va multumim domnul Hyena pt poze :D de aseara nu ai nimic???
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce kimi esti gelos???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da da...te iei de lume ca o arde cu inferno...ai uitat ca si tu o arzi cu noi???
asta e situatia...toata lumea iubeste inferno:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Gopo frate nu vorbi ca nu ai inteles ideea mea..
Eu nu o ard cu voi v-am vizitat doar vineri seara.. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ps. Kimi nu cred ca m ai sunat tu ca sa iesim si nu am iesit... toti mi ati ramas prieteni si ies cu cine se nimereste... dar asa e felu tau kimi ai un talent nativ de la puica cred :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da`mi un pm cu id`ul tau
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia gata cu cearta hyena + kimi :D iar va attacatzi aiurea......noi shtim k defapt va iubitzi!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@GOP scz am dat sa raspund si s-a inchis telefonul numai aveam baterie scz!
@All vad ca lumea este imprastiata o sa ma dau mort pt un timp unii s-au vandut pe o pereche nuci ! haidi nu ma cautati ca numai raspund va poop GOP-ule vb fratzica :* |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Eu mereu cand o sa te sun o sa iesi normal... Stii bine de ce te-am intepat eu acuma... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce se aude despre evenimentul din acest weekend de la Romexpo??? care, cum si cu ce mergem???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asteptam sa ne zica Bogdy daca vom participa la Expo
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bogdy nu vrea niste roti :) ??? MOMO
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning