![]() |
Re: Masini tari din Iasi
21 Attachment(s)
Vazute ieri.8)In seara asta am vazut si un Ferrari F430 spyder pe la gara.Demential sunetul evacuarii!!:twisted:
|
Re: Masini tari din Iasi
In prima poza e un seria 3 cu kit de M. Vazusem zilele trecute un Bentley Continental GT decapotabil, negru si numere de Germania :-?
|
Re: Masini tari din Iasi
28 Attachment(s)
Asta?
Pozele le-am mai pus pe sectiunea "Masini tari vazute la noi":D P.S:Am vazut un Opel Astra H frumos cu jante BBS.Stie cineva daca masina e prezentata pe forum? |
Re: Masini tari din Iasi
Da, a fost si la Era.
|
Re: Masini tari din Iasi
Cand voi avea timp voi face o arhiva ( .zip ) in care sa pun toate pozele:Dsunt super iar unele le-am vazut si eu :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut un audi a6 c4 parca cu numere IS 04 MVD. Pare "un pic" modificat. Stie cineva ceva de el?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
arata si bine si se aude si frumos l-am vazut de multe ori ,si eu is curios cati inorogi are :)))
|
Re: Masini tari din Iasi
235 ........
|
Re: Masini tari din Iasi
... dupa ce te-a vizitat!!! 8)
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu e prezentat pe vreun forum? :D
de cele 2 astra g bertone is 20 let si is..43 parca..pau ce stiti? :D |
Re: Masini tari din Iasi
frumos audi ala negru :D pau carca are o istorie frumoasa in urma .sper sa nu incurc numarul :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
il mai gasesti cand e frumos afara !!
|
Re: Masini tari din Iasi
asta care are YLM sta in cug cry pe drumu sprea valea adanca,..mai are si un Maserati cu nr is.--EDY ..
|
Re: Masini tari din Iasi
la miroslava sta !!
|
Re: Masini tari din Iasi
nu nu ..:D are casa putin mai sus de mine asta ..daca vrei mergi sa iti arat ce parcare are...:X:X
|
Re: Masini tari din Iasi
7 Attachment(s)
ATENTIE !!! L-am zarit de curand pe Fulger McQueen :lol::lol::lol:
Proprietarul locuieste in Horpaz :) Pozele nu sunt facute de mine dar voi face si eu cand voi reusi sa pun mana pe camera foto :D |
Re: Masini tari din Iasi
9 Attachment(s)
Masina este al unui prieten . Uite poze facute de mine acuma la sf de a 12-a :D . Merge si se aude frumos :X:X .
Si un scurt filmulet :D , mai mult de 5000 de ture nu ia dat. https://www.youtube.com/watch?v=F9He-RT-0-w |
Re: Masini tari din Iasi
Masina sau fosta masina a lui Drobeta, personal nu mi se pare o masina "tare".
|
Re: Masini tari din Iasi
Da asai ...nu valoreaza cine stie ce...dar atrage multe priviri :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Marius sau Edy cand va mai int cu prietenul vostru spunetii ca il rog sa scoata scrisu cu " dro tuning " de pe parasolar. Mersi.;)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Hei am vazut o masina super tare la voi in IS cred k era american muscle negru prea tare dar k prostu nu ia-m facut poze :|
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Sa inteleg ca tu nu prinzi ironiile, pacat. :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Cip un sfat de la mine..nu mai ridica masinile altora..Mai ai de crescut putin si nu mai vb urat cu lumea.. Si app de Nissan nu am avut banii atunci ca il luam eu cu un pret de nimic ..ce o fost o fost ..
|
Re: Masini tari din Iasi
lasa-ti masinile altora si vedeti-va de masinile voastre !!
ca nu va plac cum arata e parerea voastra dar nu ca nu is merita locul intr-un topic sau nu !! |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Gata fratilor cu off-topicul ;) Lasati omu' in pace ca fiecare are zile bune si zile proaste ;) Hai , asteptam urmatoarea masina ;) :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning