Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

John BRO 30-04-12 21:01

Re: Masini tari din Iasi
 
21 Attachment(s)
Vazute ieri.8)In seara asta am vazut si un Ferrari F430 spyder pe la gara.Demential sunetul evacuarii!!:twisted:

MihaiCsl 30-04-12 21:11

Re: Masini tari din Iasi
 
In prima poza e un seria 3 cu kit de M. Vazusem zilele trecute un Bentley Continental GT decapotabil, negru si numere de Germania :-?

John BRO 30-04-12 21:32

Re: Masini tari din Iasi
 
28 Attachment(s)
Asta?
Pozele le-am mai pus pe sectiunea "Masini tari vazute la noi":D
P.S:Am vazut un Opel Astra H frumos cu jante BBS.Stie cineva daca masina e prezentata pe forum?

MihaiCsl 30-04-12 22:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Da, a fost si la Era.

Eddy_e39 02-06-12 18:45

Re: Masini tari din Iasi
 
Cand voi avea timp voi face o arhiva ( .zip ) in care sa pun toate pozele:Dsunt super iar unele le-am vazut si eu :D

Xtremer 04-06-12 09:18

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut un audi a6 c4 parca cu numere IS 04 MVD. Pare "un pic" modificat. Stie cineva ceva de el?

MihaiCsl 04-06-12 22:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Xtremer (Post 5051794)
Am vazut un audi a6 c4 parca cu numere IS 04 MVD. Pare "un pic" modificat. Stie cineva ceva de el?

Are oleaca de ponei.

Jockers 05-06-12 17:36

Re: Masini tari din Iasi
 
arata si bine si se aude si frumos l-am vazut de multe ori ,si eu is curios cati inorogi are :)))

B39738 08-06-12 16:23

Re: Masini tari din Iasi
 
235 ........

CRyS` 08-06-12 20:13

Re: Masini tari din Iasi
 
... dupa ce te-a vizitat!!! 8)

Xtremer 10-06-12 07:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu e prezentat pe vreun forum? :D
de cele 2 astra g bertone is 20 let si is..43 parca..pau ce stiti? :D

Jockers 12-06-12 15:21

Re: Masini tari din Iasi
 
frumos audi ala negru :D pau carca are o istorie frumoasa in urma .sper sa nu incurc numarul :D

MihaiCsl 14-06-12 22:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Xtremer (Post 5059704)
Nu e prezentat pe vreun forum? :D
de cele 2 astra g bertone is 20 let si is..43 parca..pau ce stiti? :D

Bertonele lui Mario (IS-20-LET) avea doar soft stage 1 ,vazusem pe luneta semnatura lui Dragos iar cat despre fosta masina lui Paul (IS-23-PAU) are in momentul asta vreo 240 250 de caluti frumosi. Jokers, masina respectiva a fost la Tudor, nu prea vad trecutul frumos. :P

Eddy_e39 12-08-12 10:46

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1624370)
Limo....acel Ferrari F430 Spider ... il gasesti pe Splai Bahlui cum mergi de la Mall spre Metalurgie. Inainte de ELECTRA faci la dreapta...mergi 100 m si vezi masina! Nu iti zice nimeni nimica!!!

Pana atunci...mai saliveaza de aici!

http://www.informatiiauto.ro/drive-t...r-sid2062.html

Inca mai este acolo? :D Sunt interesat sa ma duc si eu cand fac rost de putin timp liber :D

GAby645 12-08-12 19:06

Re: Masini tari din Iasi
 
il mai gasesti cand e frumos afara !!

Jockers 13-08-12 16:19

Re: Masini tari din Iasi
 
asta care are YLM sta in cug cry pe drumu sprea valea adanca,..mai are si un Maserati cu nr is.--EDY ..

GAby645 13-08-12 17:50

Re: Masini tari din Iasi
 
la miroslava sta !!

Jockers 14-08-12 11:13

Re: Masini tari din Iasi
 
nu nu ..:D are casa putin mai sus de mine asta ..daca vrei mergi sa iti arat ce parcare are...:X:X

Eddy_e39 19-08-12 15:57

Re: Masini tari din Iasi
 
7 Attachment(s)
ATENTIE !!! L-am zarit de curand pe Fulger McQueen :lol::lol::lol:

Proprietarul locuieste in Horpaz :)

Pozele nu sunt facute de mine dar voi face si eu cand voi reusi sa pun mana pe camera foto :D

18.Marius.92 20-08-12 18:19

Re: Masini tari din Iasi
 
9 Attachment(s)
Masina este al unui prieten . Uite poze facute de mine acuma la sf de a 12-a :D . Merge si se aude frumos :X:X .
Si un scurt filmulet :D , mai mult de 5000 de ture nu ia dat. https://www.youtube.com/watch?v=F9He-RT-0-w

MihaiCsl 20-08-12 21:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Masina sau fosta masina a lui Drobeta, personal nu mi se pare o masina "tare".

18.Marius.92 20-08-12 22:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Da asai ...nu valoreaza cine stie ce...dar atrage multe priviri :)

Eddy_e39 20-08-12 22:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5145089)
Masina este al unui prieten . Uite poze facute de mine acuma la sf de a 12-a :D . Merge si se aude frumos :X:X .
Si un scurt filmulet :D , mai mult de 5000 de ture nu ia dat. https://www.youtube.com/watch?v=F9He-RT-0-w

Am uitat sa mentionez ca il cheama Dumitru ?! Asa e , si eu il stiu .. doar imi e vecin ;)

18.Marius.92 20-08-12 22:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eddy_e39 (Post 5145434)
Am uitat sa mentionez ca il cheama Dumitru ?! Asa e , si eu il stiu .. doar imi e vecin ;)

Exact ...noi colegii de clasa Costin ii ziceam , suna mai bine :)

IS19CIP 21-08-12 17:03

Re: Masini tari din Iasi
 
Marius sau Edy cand va mai int cu prietenul vostru spunetii ca il rog sa scoata scrisu cu " dro tuning " de pe parasolar. Mersi.;)

18.Marius.92 21-08-12 21:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 5146274)
Marius sau Edy cand va mai int cu prietenul vostru spunetii ca il rog sa scoata scrisu cu " dro tuning " de pe parasolar. Mersi.;)

Cip uite asta e nr lui 0741498765 suna-l si spunei ;). Ai nr lui de la Marius cu Opelu :) .Sanatate

IS19CIP 21-08-12 21:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5146604)
Cip uite asta e nr lui 0741498765 suna-l si spunei ;). Ai nr lui de la Marius cu Opelu :) .Sanatate

Da mersi .;)

Exotic 24-08-12 14:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Hei am vazut o masina super tare la voi in IS cred k era american muscle negru prea tare dar k prostu nu ia-m facut poze :|

vinyl 24-08-12 16:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5145410)
Da asai ...nu valoreaza cine stie ce...dar atrage multe priviri :)

Nici nu inteleg de ce a fost postata ..

MihaiCsl 24-08-12 18:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5145410)
Da asai ...nu valoreaza cine stie ce...dar atrage multe priviri :)

Nu e vorba de cost, ci de ce are de aratat iar acea masina nu prea are ce. Ca daca e vorba de atras priviri, imi pun si eu pe Opel un dildau ca sa zica lumea ca-i unicorn. ::)))

18.Marius.92 24-08-12 18:57

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 5150254)
Nu e vorba de cost, ci de ce are de aratat iar acea masina nu prea are ce. Ca daca e vorba de atras priviri, imi pun si eu pe Opel un dildau ca sa zica lumea ca-i unicorn. ::)))

Si ce mai stai ?:)))

MihaiCsl 24-08-12 21:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5150274)
Si ce mai stai ?:)))

Nu-i doar masina mea, cand o sa fie a mea, o sa-mi pun =))

IS19CIP 25-08-12 11:54

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 5150129)
Nici nu inteleg de ce a fost postata ..

Eu zic ca trebuia sa o posteze pe a ta nui asa ? Cat o vezi tu asa cu abtibilduri cu Fulger McQueen atrage foarte multe privirii + ca are un motor pe masura ;). Si app masina asta are premii la activ cat nai avut tu de cand te stii . Asa ca nu mai venitii cu comentarii din astea de 2 lei pentru ca devenitii PENIBILI !

Eddy_e39 25-08-12 19:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 5150889)
Eu zic ca trebuia sa o posteze pe a ta nui asa ? Cat o vezi tu asa cu abtibilduri cu Fulger McQueen atrage foarte multe privirii + ca are un motor pe masura ;). Si app masina asta are premii la activ cat nai avut tu de cand te stii . Asa ca nu mai venitii cu comentarii din astea de 2 lei pentru ca devenitii PENIBILI !

Te sustin , CIP ! Ciuda nu isi are locul aici !

Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 5150129)
Nici nu inteleg de ce a fost postata ..

Nu inteleg de ce te bagi ..

Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 5150254)
Nu e vorba de cost, ci de ce are de aratat iar acea masina nu prea are ce. Ca daca e vorba de atras priviri, imi pun si eu pe Opel un dildau ca sa zica lumea ca-i unicorn. ::)))

Abia astept sa te vad in oras sa iti fac poza cu telefonu' ( am camera de 5 MP pe el ;) ) si sa te postez la Kitsch Tuning prin tot 4Tuning-ul ;) :)

MihaiCsl 25-08-12 19:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Sa inteleg ca tu nu prinzi ironiile, pacat. :D

vinyl 26-08-12 00:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 5150889)
Eu zic ca trebuia sa o posteze pe a ta nui asa ? Cat o vezi tu asa cu abtibilduri cu Fulger McQueen atrage foarte multe privirii + ca are un motor pe masura ;). Si app masina asta are premii la activ cat nai avut tu de cand te stii . Asa ca nu mai venitii cu comentarii din astea de 2 lei pentru ca devenitii PENIBILI !

Pustiu...vezi ca e a doua oara cand esti foarte impertient ! Sper sa nu ne intalnim prea curand !

Jockers 26-08-12 00:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Cip un sfat de la mine..nu mai ridica masinile altora..Mai ai de crescut putin si nu mai vb urat cu lumea.. Si app de Nissan nu am avut banii atunci ca il luam eu cu un pret de nimic ..ce o fost o fost ..

GAby645 26-08-12 08:44

Re: Masini tari din Iasi
 
lasa-ti masinile altora si vedeti-va de masinile voastre !!
ca nu va plac cum arata e parerea voastra dar nu ca nu is merita locul intr-un topic sau nu !!

MihaiCsl 26-08-12 09:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 5151502)
Pustiu...vezi ca e a doua oara cand esti foarte impertient ! Sper sa nu ne intalnim prea curand !

Ooo, suntem rai. vezi ma sa nu te ia vantul.
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 5151516)
Cip un sfat de la mine..nu mai ridica masinile altora..Mai ai de crescut putin si nu mai vb urat cu lumea.. Si app de Nissan nu am avut banii atunci ca il luam eu cu un pret de nimic ..ce o fost o fost ..

Mi-a vorbit si mie o data urat de am zis ca-i mut directia, dar nu ma pun cu persoanele ce au probleme psihice. :))

Eddy_e39 26-08-12 17:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Gata fratilor cu off-topicul ;) Lasati omu' in pace ca fiecare are zile bune si zile proaste ;) Hai , asteptam urmatoarea masina ;) :D


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning