Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 14-02-09 21:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))....

daffy duck™ 15-02-09 03:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
special pt baietii din ploiesti dar si pentru cei din bucuresti...uitati copii clubului

>>> https://www.youtube.com/watch?v=-EkN1...eature=channel

>>> https://www.youtube.com/watch?v=oj04fT17ijo


Ce o puneau dea latu...

Hyena 15-02-09 05:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10 Attachment(s)
poze cu locomotivele din inferno.

jakal 15-02-09 10:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2068077)
special pt baietii din ploiesti dar si pentru cei din bucuresti...uitati copii clubului

>>> https://www.youtube.com/watch?v=-EkN1...eature=channel

>>> https://www.youtube.com/watch?v=oj04fT17ijo


Ce o puneau dea latu...

ne antrenam pt 4 tuning....:lol::lol:.....

GiGiCarbiT 15-02-09 11:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la Tina Patrunjel =))

Tweety_rzw 15-02-09 20:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Jac Bebeeeeeee ,citat:"Plm,am masina veche eu...e vechitura =)) "

johnny325 16-02-09 01:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai tataie pot sa zic k te-am prins cu....... suzeta-n gura=))))))):)
ps: e criminala poza

BGY_Bogdy 16-02-09 15:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa ii zic si eu tot suzeta :))

Tweety_rzw 16-02-09 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Arunca ce ai in mana :lol:

P.S oare ce o facea domnul aici:lol: !?

Hyena 16-02-09 16:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Se pisa

Hyena 16-02-09 16:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o sa ma pozez si yo cand ma cac daca iti place asa de mult

Tweety_rzw 16-02-09 16:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol:Wow hien m-ai spart:lol:,vezi ca nu am facut eu poza...nu mai stiu sigur dar daffy park a facut poza !;)

Hyena 16-02-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma astept de la daffy sa faca poze dastea ca toti stim ca nu ii plac fetele ....

Tweety_rzw 16-02-09 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da tocmai el mi-a luat aparatu din mana si a facut poza el sau drk nu mai tin minte eu nu imi permit glume din astea !

Hyena 16-02-09 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Yo de bine de rau mai am cate o pitzipoanca....


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning