![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
asteptam si vom vedea . . . cine se mai aliniaza la start :D
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Tot asteptam vesti de la un aspirant la locul 1 cu roti portocalii.
Ca valva au facut multi in jurul lui dar rezultate... Din august se bate lumea cu pumnul in piept. Sebastian ne spui ceva??? Baietii cu RS4 nu pregatesc nimic??? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cu rs4 n-ai ce sa pregatesti sa te ridici la nivelul asta...poate doar rs4 modelul vechi cu ceva bani bagati in el...intre timp vine maftei si ii alinieaza pe toti...parerea mea
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
2 litri boxter....vs....v8 de 4,2...conform ultimilor calcule e mai bun...stock....iar preparate la acelashi nivel ar ramane acelashi raport...un rs4 stock pisa un sti....shi preparate dak ar fi nu sar schimba cashtigatorul....
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Daca si cu Parca se plimbau in barca, Daca Parca nu era ...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
probabil cunoshti nevelul la care se ridica rs4 despre care e vorba k urmeaza sa se dea , adik shtii ce poate mashnia respectiva....dar yo ma refer la performantzele mashinilor stock unde rs4 e mult in fatza...shi la potentzialul lor...de tuning....unde iar parerea mea k rs4 e in fatza
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
corect sebastian...deci renuntzam la alte comentarii inutile...scuze
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
sunt doar foarte entuziast cand vorbesc de mashinutza asta (rs4) cred k de aia....probabil k shtii mai bine tu unde se poate ajunge cu o asemenea mashina shi ce potentzial are
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
@ ar33cop esti fericitul proprietar al unui rs4?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
6.......................
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar Audi nu este o platforma buna.
Din orice se poate face mult dar cu sacrifici enorme. RS4 s-a facut insa are mari limite. In ce priveste un RS4 pot face urmatorul test. Cursa pe 400m cu handicap. Stau la linia de start si plec de pe loc cand el vine lansat cu 100km/h mergand constant si de la linie poate sa-i dea blana. La 400m sunt in fata cu mult. Daca gasiti un RS4 sau RS6 preparat la prima legal sunt de acord sa facem acest exercitiu de imagine.Nu uitati ca la 290 am depasit un Porsche de 700cp. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cu riscul de`a pierde banii,parca i`asi pune pe un rs4 la faza asta Sebi.......depinde insa si cum vine Rs`u.......dar oricum....asi pune banii pe el..:)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
El sa vina cu masina si cu bani punem noi daca el nu vrea.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Eu Ii doresc succes,la fel ca oricarui alt pasionat.....probabil tu-l cunosti mai bine ca mine si stii mai bine care-i treaba cu el si masinile sale...posibil sa ai cunostintza de chestii pe care altii nu le banuiesc..:oops: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:04. |
- Copyright 2026 4Tuning