Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

kidu2006 14-11-08 17:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
E un drac de 1.3 amarat..FRICOSULEEEEEEEEEEEE:lol::lol::lol:Ce sa fac,e despre curse dreaq,au mai si venit 4 insi frate,au speriat toti vecini,si impreuna cu ei si pe mama,si pe mine cand am primit telefonul:???:niste retarzi,cum sa vii 4 gabori seara la ora 20:30 sa inmanezi o hartie?!?!ROMANIA :-j
O sa ma duc maine acolo,va tin la curent daca mai am permis si daca mai sunt free:???:

Kiki 15-11-08 10:22

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
nu au ce sa iti faca probabil te cheama ca ai facut alta duda nu pot sa iti ia carnetu asa aiurea.... io cand am avut procesu cu ei era tot filmat si altele....asa ca stai chill ia zi duminica la ce ora pleci?? pleci cu aia din club sau mergi cu mine?? eu merg singur ca merg mai incet...nu pot sa ii dau mai mult de 120 k omor motoru si nu vreau...am 4700 rpm la 120.... deh...1.3 amarat:))))

vacaroz 23-11-08 00:51

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1864023)
E un drac de 1.3 amarat..FRICOSULEEEEEEEEEEEE:lol::lol::lol:Ce sa fac,e despre curse dreaq,au mai si venit 4 insi frate,au speriat toti vecini,si impreuna cu ei si pe mama,si pe mine cand am primit telefonul:???:niste retarzi,cum sa vii 4 gabori seara la ora 20:30 sa inmanezi o hartie?!?!ROMANIA :-j
O sa ma duc maine acolo,va tin la curent daca mai am permis si daca mai sunt free:???:

si la me duminica seara la 9...

kidu2006 23-11-08 16:46

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Pai vin sarbatorile :lol:

bluey 23-11-08 17:11

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Despre ce era vorba pana la urma????

kidu2006 23-11-08 18:06

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 1882034)
Despre ce era vorba pana la urma????

Despre asta ma https://forum.4tuning.ro/showthread.p...19#post1882019 citeste ultimele 3-4 posturi ;)

kidu2006 24-11-08 01:09

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Din aceasta seara nu mai postati aici pt provocari,topicul se poate inchide,masina am vandut-o ... :(
Motivele le stiti majoritatea(nu tehnice) ... imi pare rau,dar curand sper sa fac o surpriza frumoasa!

Kiki 24-11-08 08:50

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
gata cu masina???las ca iei alceva mai bun sunt sigur

kidu2006 24-11-08 10:34

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 1883137)
gata cu masina???las ca iei alceva mai bun sunt sigur

Dap,gata cu parere de rau sincer ... in fine,vb ta,o sa iau ceva mai bun;)

bogdan 24-11-08 23:00

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
deschis

kidu2006 25-11-08 18:22

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan (Post 1884912)
deschis

Multam fain Bogdane! Masina am luat-o inapoi.ne-a fost dor unul de altu:twisted:

Kiki 25-11-08 18:43

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
ce ma ti-a dat masina ala inapoi probabil ca ti-a dat si bani ca sa o iei inapoi:))) (joking)

metal-militia 25-11-08 18:55

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
cate kg are masina?
poate vrei sa incerci cu un renault de 1,4 98cp standard...

fgm 25-11-08 20:29

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
S-a intors la spart creiere ;)

kidu2006 25-11-08 22:18

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 1886298)
ce ma ti-a dat masina ala inapoi probabil ca ti-a dat si bani ca sa o iei inapoi:))) (joking)

Glumetule,a fost chiar invers stai linistit!!!;) era sa fac cea mai mare greseala,ba mai mult,sa ma si omor..eu,masina aceea daca se poate numi masina,si pe altii pe langa mine!
In fine,topic destinat doar provocarilor;)
Metal-militia - Masina are 1200kg ... ai pvt;)
FGM,thanks:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 05:10.

- Copyright 2026 4Tuning