Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

Swat-Cat 22-06-05 16:11

dar asta e culmea...cum a reusit sa urce scoda aia pe celica!!!?!?!?!? cum e posibil asa ceva....nici un cascador nu ar reusii asa ceva.....sunt incredibile :?

sil4tuning 23-06-05 06:02

incredibil de idoate :lol: :lol:

Ema 23-06-05 07:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Swat-Cat\"
dar asta e culmea...cum a reusit sa urce scoda aia pe celica!!!?!?!?!? cum e posibil asa ceva....nici un cascador nu ar reusii asa ceva.....sunt incredibile :?

Mai bine spus, cum a reusit Celica aia sa se bage sub Skoda aia?

Swat-Cat 23-06-05 13:07

hmmm... ai dreptate...si esti fata :)..... da si tu o parere despre femei la volan.... UNELE sunt penale sau nu?

atzone 23-06-05 13:14

Santose eshti tare, a ieshit belea poza! :D crezi ca potzi sa o faci shi pe cealalta? :D

sunwater 23-06-05 15:47

foarte .. TARE...
 
3 Attachment(s)
:lol:

blowwind 23-06-05 19:29

3 Attachment(s)
si mai zic unii ca doar noi suntem tzarani (sunt si yo printre ei :D )
m`am *** pe mine de ras cand am vazut =))

orlando 23-06-05 20:54

daca si ala e sheptar...
apropo dupa unii s classe-ul seamana cu dacia...asa ca nu ma mai mira nimik

Psycho 23-06-05 21:23

dupa unii astra lu` sad`u .. WRC`ul .. este o nova tunata .



sunwater bestiala poza cu leu .. am ras de m`am cracanat :)

AlexT 24-06-05 07:14

3 Attachment(s)
sa pun si eu cateva

AlexT 24-06-05 07:18

5 Attachment(s)
...

sunwater 24-06-05 10:01

RECLAME PREMIATE
 
6 Attachment(s)
PSYCHO: .. ma bucur ca ti-a placut.. :lol:

..sper sa va placa si urmatoarele... :wink:

sunwater 24-06-05 10:03

RECLAME PREMIATE
 
3 Attachment(s)
.. continuare... :lol:

sunwater 24-06-05 11:19

...
 
1 Attachment(s)
.. foarte TAREEE..... :lol: ATENTIE la VITEZA... :wink:

Psycho 24-06-05 21:39

Re: ...
 
Quote:

Originally Posted by \"sunwater\"
.. foarte TAREEE..... :lol: ATENTIE la VITEZA... :wink:


u sick people .. e mortala :) hahahah


All times are GMT +2. The time now is 11:25.

- Copyright 2026 4Tuning