![]() |
dar asta e culmea...cum a reusit sa urce scoda aia pe celica!!!?!?!?!? cum e posibil asa ceva....nici un cascador nu ar reusii asa ceva.....sunt incredibile :?
|
incredibil de idoate :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
hmmm... ai dreptate...si esti fata :)..... da si tu o parere despre femei la volan.... UNELE sunt penale sau nu?
|
Santose eshti tare, a ieshit belea poza! :D crezi ca potzi sa o faci shi pe cealalta? :D
|
foarte .. TARE...
3 Attachment(s)
:lol:
|
3 Attachment(s)
si mai zic unii ca doar noi suntem tzarani (sunt si yo printre ei :D )
m`am *** pe mine de ras cand am vazut =)) |
daca si ala e sheptar...
apropo dupa unii s classe-ul seamana cu dacia...asa ca nu ma mai mira nimik |
dupa unii astra lu` sad`u .. WRC`ul .. este o nova tunata .
sunwater bestiala poza cu leu .. am ras de m`am cracanat :) |
3 Attachment(s)
sa pun si eu cateva
|
5 Attachment(s)
...
|
RECLAME PREMIATE
6 Attachment(s)
PSYCHO: .. ma bucur ca ti-a placut.. :lol:
..sper sa va placa si urmatoarele... :wink: |
RECLAME PREMIATE
3 Attachment(s)
.. continuare... :lol:
|
...
1 Attachment(s)
.. foarte TAREEE..... :lol: ATENTIE la VITEZA... :wink:
|
Re: ...
Quote:
u sick people .. e mortala :) hahahah |
| All times are GMT +2. The time now is 11:25. |
- Copyright 2026 4Tuning