Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

lowrider.STi 01-02-09 18:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2028464)
lasa sasha ca de tine stiam :P...bati vr`un app ca esti mai noua cu o luna decat mine? :)))

pai pe userul asta...parca a mai avut altul inainte,nu? :D

Sasha 01-02-09 18:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2028464)
lasa sasha ca de tine stiam :P...bati vr`un app ca esti mai noua cu o luna decat mine? :)))

stai tu linistit ca am destui ani pe forum ;) daca asta e problema ta...


@lowrider - right:)

JIMCBR 01-02-09 20:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Sasha e veche pe aici, are radacini adanci :))

manu_96xls 01-02-09 20:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Copiii :punch:,calmați-vă, vă rog!:lol: Ce contează cine are vechimea mai mare? Nu e job , nu sunt sporuri de vechime.:lol: Hai , mai ușor cu off-topicul si cu replicile răutăcioase!

wolverine 01-02-09 21:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2028698)
stai tu linistit ca am destui ani pe forum ;) daca asta e problema ta...


@lowrider - right:)

da nu sti si tu de gluma :|
sincer chiar nu ma intereseaza de cati ani esti tu pe forum sau chestii desta...urat reactionasi...

crissti_d 20-02-09 18:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
Ceva frumos... Urmeaza si alte poze

manu_96xls 21-02-09 16:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
Jucărie...:lol:

Gabi 21-02-09 16:37

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2087799)
Jucărie...:lol:

Oh, shit ! :yikes:

manu_96xls 21-02-09 16:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Așa mi-am belit și eu ochii la el!:lol:
Un sunet superb.

DolusD 21-02-09 16:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mai multe detalii poti da ??? Cine e proprietarul ???

manu_96xls 21-02-09 16:51

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mai multe detalii nu știu, doar număr de S.U.A (cred, nu am avut timp să mă uit la număr atent:lol:)

GTXR 21-02-09 17:19

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Wow :D hai ca e taxa redusa :))))

bikks 21-02-09 17:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Lamborhini e defapt o replica. Masina apartie lui paul goeru. E facuta pe platforma de pontiac firebird sau ceva de genu cu un v6 hidramat.

JIMCBR 21-02-09 17:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2087799)
Jucărie...:lol:


Asta l-am vazut si eu acum 2 zile in fata la Bugda, am crezut ca este al lui Ionut, fiindca era parcat in locul masinii lui :rolleyes2

confuzzling 21-02-09 20:09

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2087799)
Jucărie...:lol:

stateam si eu ieri, la semafor, in dreapta, in masina lu' fratemiu (Opel Calibra), care totusi e joasa, si vine paul in dreapta noastra.....mai sa nu il vad....pe el il vedeam de la frunte in sus....


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning