Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

stefan_88 22-01-09 22:49

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2002842)
Citeste thread-ul de pe la pagina 27 , am mentionat , sa ne intalnim de minim 3 ori inaintea event-ului.

eu ma refeream sa va intalniti in fiecare saptamana ,intr-o zi cand vreti voi ( vineri , sambata sau duminica de exemplu )

SHOGUN-A8 22-01-09 22:51

Re: Roman
 
Let's make peace people....piss on you...:lol:
LE: am scris si eu o propunere mai sus...da lumea e ocupata sa se ia la bataie...hooo...ca este timp sa va bateti dupa ce incep intalnirile :)))

buddy_lexx 22-01-09 22:51

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2002842)
Citeste thread-ul de pe la pagina 27 , am mentionat , sa ne intalnim de minim 3 ori inaintea event-ului.

a zis el bn ce a vrut... esentialu in ceea ce a zis stef..e ca voi tre sa va stabiliti o zi din saptamana..in care sa va adunati ..si sa vbiti... ca cu minim 3 intalniri nu faceti nik..

morpheusmaster 22-01-09 22:51

Re: Roman
 
1)
Quote:

Da...sunt si eu curios...cn vb in plus???
Noi toti...am ajuns sa vorbim in + si din alte dorinte de a face ceva...pun pariu ca daca ne punem toti fata in fata...facem o branza...dar la scris pe forum am scrie pana maine...
2) Toti vorbim ca fiind Romascani....dar nici unul din noi nu este acum in Roman :) adica eu...scturoag, bobg, shogun...etc. :) (si vrem sa facem ceva...cam greu ;) )
3)
Quote:

eu nu particip la joaca de copii.
De asta suntem asa cum suntem...si de asta nu sunt oameni...Bre...dak n'ai cu cine? Vine care mai de care si se da mai destept ca celalalt...
3)
Quote:

Mentionez nu am postat eu forum k mi s pare o prostie,am rugat pe altcineva sa o faca"
Sa spui asa ceva mi se pare o prostie...ti se pare o prostie sa vorbesti pe un forum cu si despre tuningul?...WTF??? eu nu inteleg...si am sa imi trimit si eu avocatii sa va scrie de acum :)...
4) N'ai cu cine bre...dak n'ai cu cine? Eu tot sustin ca unii vorbim in + sau de dragul de a vorbi...

scturoag 22-01-09 22:59

Re: Roman
 
Da , ca si MorpheusMaster , am ajuns la concluzia ca pe forum nu se face prea multa branza , mai mult vorbe , cel mai bine , e sa vbm pe forum cand ne intalnim fata in fata sa vorbim despre acest event. eu in perioada de 13-27 februarie sunt acasa , ne putem intalni atunci si sa vorbim fatza'n fatza sa fie totul clar , astept rasp de la Morpheus Master daca e in Roman in acea perioada si de la ceilalti , in afara de Bobg k nu ne intereseaza momentan opinia lui , din cate vad , gandeste negativ si spune ca nu o sa reushim nimic e un fel de app ca pe el nu il intereseaza ca si asa nu reushim nimic , asta a vrut sa dea de inteles.

buddy_lexx 22-01-09 23:28

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2002913)
Da , ca si MorpheusMaster , am ajuns la concluzia ca pe forum nu se face prea multa branza , mai mult vorbe , cel mai bine , e sa vbm pe forum cand ne intalnim fata in fata sa vorbim despre acest event. eu in perioada de 13-27 februarie sunt acasa , ne putem intalni atunci si sa vorbim fatza'n fatza sa fie totul clar , astept rasp de la Morpheus Master daca e in Roman in acea perioada si de la ceilalti , in afara de Bobg k nu ne intereseaza momentan opinia lui , din cate vad , gandeste negativ si spune ca nu o sa reushim nimic e un fel de app ca pe el nu il intereseaza ca si asa nu reushim nimic , asta a vrut sa dea de inteles.

nu exista asa cva "nu reusim nimic" ..chestia e ca daca vrei sa faci un lucru..si mai esti si dotat cu ceva vointa... il faci pan la urma..:D

scturoag 22-01-09 23:31

Re: Roman
 
Revin cu acelasi raspuns : Am spus-o si pe asta cu cateva pagini in urma , daca vrem cu adevarat si suntem optimisti o sa reushim . de asta am spus k boby gandeste negativ si il intereseaza doar masini tari.
Trebuie sa ne intalnim inainte si cu trotinete daca se poate , numai sa ne intalnim de cateva ori si sa se obisnuiasca lumea , si sa planuim acel event fatza'n fatza si sa fim mai multi de fatza sa vina fiecare cu cate o idee.

buddy_lexx 23-01-09 00:24

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2002999)
Revin cu acelasi raspuns : Am spus-o si pe asta cu cateva pagini in urma , daca vrem cu adevarat si suntem optimisti o sa reushim . de asta am spus k boby gandeste negativ si il intereseaza doar masini tari.
Trebuie sa ne intalnim inainte si cu trotinete daca se poate , numai sa ne intalnim de cateva ori si sa se obisnuiasca lumea , si sa planuim acel event fatza'n fatza si sa fim mai multi de fatza sa vina fiecare cu cate o idee.

el poate sa`si faca o intalnire a lui..a celor care au MASINI TUNATE ..fara restu prostimii d rand.. no offence pt nimeni ..dar pur si simplu asa`s si la noi masini f scumpe si desi si`au bagat si ei o resoftare sau nijte jante turbate..asta nu inseamna ca`s pasionati de tuning... la urma urmei in asta consta aceste intalniri..pasiunea comuna pt masini..

scturoag 23-01-09 00:28

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 2003086)
el poate sa`si faca o intalnire a lui..a celor care au MASINI TUNATE ..fara restu prostimii d rand.. no offence pt nimeni ..dar pur si simplu asa`s si la noi masini f scumpe si desi si`au bagat si ei o resoftare sau nijte jante turbate..asta nu inseamna ca`s pasionati de tuning... la urma urmei in asta consta aceste intalniri..pasiunea comuna pt masini..

Absolut de acord cu tine , multumim pentru sinceritate pe forum si fara ocolishuri , cu aceste randuri scrie de tine speram ca "Adultzii" cu masinile lor "Tunate" sa ne lase pe noi "Copii" cu forumul nostru care este o "Prostie".

buddy_lexx 23-01-09 00:38

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2003094)
Absolut de acord cu tine , multumim pentru sinceritate pe forum si fara ocolishuri , cu aceste randuri scrie de tine speram ca "Adultzii" cu masinile lor "Tunate" sa ne lase pe noi "Copii" cu forumul nostru care este o "Prostie".

ma asa`s eu ..zic pe bune...nu`mi plac ocolisurile astea cum le spui tu..
faza e in felu urmator.. sunt persoane care la 18 ani..daca nu si mai putin..cunosc mai multe decat persoane la 30 ani.. asta in caz de sunt pasionati de autoturisme si tot ce tine de ele... si ei gandesc f prost in cazul asta "is copchii..vb de mashinutze si tractorase" ..total eronat
daca o sa vii la o intalnire in piatra...ai sa vezi cum oameni de la 16 ani(care vin pe jos..sau cu altii) la 30 si cva de ani.. stau toti intr`un grup si discuta de masini...
chestia e ca pasiune nu cunoaste varste si limite.. ;)

scturoag 23-01-09 00:52

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by buddy_lexx (Post 2003112)
ma asa`s eu ..zic pe bune...nu`mi plac ocolisurile astea cum le spui tu..
faza e in felu urmator.. sunt persoane care la 18 ani..daca nu si mai putin..cunosc mai multe decat persoane la 30 ani.. asta in caz de sunt pasionati de autoturisme si tot ce tine de ele... si ei gandesc f prost in cazul asta "is copchii..vb de mashinutze si tractorase" ..total eronat
daca o sa vii la o intalnire in piatra...ai sa vezi cum oameni de la 16 ani(care vin pe jos..sau cu altii) la 30 si cva de ani.. stau toti intr`un grup si discuta de masini...
chestia e ca pasiune nu cunoaste varste si limite.. ;)

Eu am 16 ani , si am fost la intalniri moto in Piatra de multe ori si in Bacau de vreo 2 ori , si cei cu motoare avea varste intre 20-40 de ani si ma tratau ca si un coleg de'al lor nu ma tratau ca pe un copil care se plimba cu trotineta chiar daca nu aveam carnet sau motor dar sunt pasionat de asa ceva , de motoare si masini si vorbeam despre motoare despre ce tzine de motoare fara nici o problema , si nu imi ziceau: "dute bah d'aci ca ai 16 ani" sau "ce te bagi in vorba , parca ai stii tu ceva".
Si chiar daca unii dintre ei putea sa imi fi fost tata , vorbeau cu mine ca si un prieten d'alor , si cu parere de rau spun ca , comunitatea motociclistilor e mult mai unita decat cea a tuningului , si trebuie sa la urmam exemplul , sa fim si noi ca ei.
Un exemplu:
Motociclisti cand se intalnesc in trafic , se saluta , in semn de respect , chiar daca nu se cunosc.
Noi cu masinile "tunate" sau "netunate" ce facem ?!? , ne injuram intre noi ca a facut blitzuri sau ca era putin iesit de pe banda lui , sau ne punem in dreptul lor si incepem sa acceleram sa ne luam la intrecere ?!? in loc sa ne salutam.
Eu cel mai bine zic , intr-o zi , cand o sa fim toti romascanii in orash , sa mergem la Piatra si sa ne intalnim toti cu motoare si cu masini , eu zic ca e o varianta destul de buna , postati si voi si spuneti daca sunteti de aceeasi parere sau nu si de ce :)

scturoag 23-01-09 02:13

Re: Roman
 
Cine are jante de vanzare care se potrivesc pe Toyota Land Cruiser 120(PRADO) [nu stiu distantza dintre prezoane] , mai ieftine , cu sau fara cauciucuri , noi sau la mana a 2-a ?!?!?!!!

Ali_ump 23-01-09 09:20

Re: Roman
 
Cauta configurator de jante!
Si mai potoliti discutiile aici!
VREAU SA VAD FAPTE!!! Pana atunci ,,detalii pe forum cand se face cate ceva!

scturoag 23-01-09 14:06

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 2003409)
Cauta configurator de jante!
Si mai potoliti discutiile aici!
VREAU SA VAD FAPTE!!! Pana atunci ,,detalii pe forum cand se face cate ceva!

De unde iau configurator de jante ?!?

SHOGUN-A8 23-01-09 14:52

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2004020)
De unde iau configurator de jante ?!?

Google :rolleyes:
http://www.profiletyrecenter.nl/Disp...=AEZ&BrandId=7


All times are GMT +2. The time now is 14:26.

- Copyright 2026 4Tuning