![]() |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Let's make peace people....piss on you...:lol:
LE: am scris si eu o propunere mai sus...da lumea e ocupata sa se ia la bataie...hooo...ca este timp sa va bateti dupa ce incep intalnirile :))) |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
1)
Quote:
2) Toti vorbim ca fiind Romascani....dar nici unul din noi nu este acum in Roman :) adica eu...scturoag, bobg, shogun...etc. :) (si vrem sa facem ceva...cam greu ;) ) 3) Quote:
3) Quote:
4) N'ai cu cine bre...dak n'ai cu cine? Eu tot sustin ca unii vorbim in + sau de dragul de a vorbi... |
Re: Roman
Da , ca si MorpheusMaster , am ajuns la concluzia ca pe forum nu se face prea multa branza , mai mult vorbe , cel mai bine , e sa vbm pe forum cand ne intalnim fata in fata sa vorbim despre acest event. eu in perioada de 13-27 februarie sunt acasa , ne putem intalni atunci si sa vorbim fatza'n fatza sa fie totul clar , astept rasp de la Morpheus Master daca e in Roman in acea perioada si de la ceilalti , in afara de Bobg k nu ne intereseaza momentan opinia lui , din cate vad , gandeste negativ si spune ca nu o sa reushim nimic e un fel de app ca pe el nu il intereseaza ca si asa nu reushim nimic , asta a vrut sa dea de inteles.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Revin cu acelasi raspuns : Am spus-o si pe asta cu cateva pagini in urma , daca vrem cu adevarat si suntem optimisti o sa reushim . de asta am spus k boby gandeste negativ si il intereseaza doar masini tari.
Trebuie sa ne intalnim inainte si cu trotinete daca se poate , numai sa ne intalnim de cateva ori si sa se obisnuiasca lumea , si sa planuim acel event fatza'n fatza si sa fim mai multi de fatza sa vina fiecare cu cate o idee. |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
faza e in felu urmator.. sunt persoane care la 18 ani..daca nu si mai putin..cunosc mai multe decat persoane la 30 ani.. asta in caz de sunt pasionati de autoturisme si tot ce tine de ele... si ei gandesc f prost in cazul asta "is copchii..vb de mashinutze si tractorase" ..total eronat daca o sa vii la o intalnire in piatra...ai sa vezi cum oameni de la 16 ani(care vin pe jos..sau cu altii) la 30 si cva de ani.. stau toti intr`un grup si discuta de masini... chestia e ca pasiune nu cunoaste varste si limite.. ;) |
Re: Roman
Quote:
Si chiar daca unii dintre ei putea sa imi fi fost tata , vorbeau cu mine ca si un prieten d'alor , si cu parere de rau spun ca , comunitatea motociclistilor e mult mai unita decat cea a tuningului , si trebuie sa la urmam exemplul , sa fim si noi ca ei. Un exemplu: Motociclisti cand se intalnesc in trafic , se saluta , in semn de respect , chiar daca nu se cunosc. Noi cu masinile "tunate" sau "netunate" ce facem ?!? , ne injuram intre noi ca a facut blitzuri sau ca era putin iesit de pe banda lui , sau ne punem in dreptul lor si incepem sa acceleram sa ne luam la intrecere ?!? in loc sa ne salutam. Eu cel mai bine zic , intr-o zi , cand o sa fim toti romascanii in orash , sa mergem la Piatra si sa ne intalnim toti cu motoare si cu masini , eu zic ca e o varianta destul de buna , postati si voi si spuneti daca sunteti de aceeasi parere sau nu si de ce :) |
Re: Roman
Cine are jante de vanzare care se potrivesc pe Toyota Land Cruiser 120(PRADO) [nu stiu distantza dintre prezoane] , mai ieftine , cu sau fara cauciucuri , noi sau la mana a 2-a ?!?!?!!!
|
Re: Roman
Cauta configurator de jante!
Si mai potoliti discutiile aici! VREAU SA VAD FAPTE!!! Pana atunci ,,detalii pe forum cand se face cate ceva! |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
http://www.profiletyrecenter.nl/Disp...=AEZ&BrandId=7 |
| All times are GMT +2. The time now is 14:26. |
- Copyright 2026 4Tuning