![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
Unde le vopsesti? si eu am de vopsit o gramada :P |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
super! f aproape de mine :D. sa imi zici daca fac treaba baietii
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Salut,bzsa...new member here...caut de mor pleoape de Vento ca ale tale.Da-mi un sfat, te rog, de unde sa le procur?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sal stie careva unde se gaseste cotiera de vento?eventual second hand ca ma gandesc ca e mai ieftin.....?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ptr.BZS ....foarte tare.....intrebare....vede bine cu farurile alea?ca are cineva pe un golf3 si vede aiurea de tot....nu are lumina....are doar 2 raze pe sosea.....
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
dar daca esti din suceva te pot indruma la un prieten de acolo de la care am cumparat si bara spate si el iti poate aduce ce vrei la masina + ca are si el vento ;) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
hello again!multumesc mult, te rog sa-mi dai adresa sau telefonul tipului din suceava pentru a comanda prelungirea de capota.O zi buna!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
aici am niste poze cu noua mea achizitie...daca ii pun faruri angel eyes, o sa am lumini la fel de bune?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
la ce pret l-ai luat si cat o sa iasa cu inmatricluat cu tot |
Re: Proprietari de vw vento
mai, dar mica e lumea cand e vorba de masinile noastre dragi...asa e, azi am descoperit ca avem "fritz" la noi in suceava.o sa-i vizitez cand mai inventez cate ceva parale.cu angel eyes m-am lamurit, nu mai vreau,prelungirea de la capota nu e pe stoc in germania, astept un raspuns de la cei din oradea.pe masina am dat 1500E asa cum se vede, am pe cineva in germania care mi-a gasit-o si mi-a negociat-o.e din '93,tinuta la garaj, nu are nimic suplimentar, decat cip pt pornire suspensii pe gaz sport, cas JVC si boxe Magnat, si un rand de caucioace noi de iarna, toate in pretul de mai sus.Lucky man, I guess.am deja clienti buni la ea, dar nu o dau nicicum, sper sa mai fac cate ceva bun pt ea, ca merita...si merge ca un vis,consuma putin(5,8)si nu simte cei 125.000km pe care ii are facuti.cam atat deocamdata.ti-am remarcat masina de cum am gasit acest forum,si m-am gandit sa ma apropii mai bine de cum trebuie sa arate un vento.sunt masini excelente, eu sunt fan vw, am avut vo 5 pana acu, asta e primul vento(dupa passat, scirrocco,audi)taxa e in jur de 300E, daca nu-si bat astia joc de noi pe ultima suta de metri pana la 1 iulie.Doamne ajuta!multam pt tot, la buna auzire!
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning