![]() |
Re: Ramnicu Sarat
baietii din south's racers va rog folositi forumu de la SR pt discutia deplasare la 4tuning days
|
Re: Ramnicu Sarat
Niste poze de ieri seara ??? Sau facut??
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai nu cred ca se stie ...dar nu a mai avut loc intalnirea deoarece a fost drumul blocat Focsani -->Ramnicu Sarat.POze nici atat :))
|
Re: Ramnicu Sarat
4 Attachment(s)
niste poze cu vechea carutza:))...le-am gasit ratacite
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
multumiri muultee multumiri pt tot..dragos si george..sau george si dragos :)):))
|
Re: Ramnicu Sarat
man...nu`i problem...ne ajutam intre noi`...nu`i asa corect?!..;)
|
Re: Ramnicu Sarat
yep :D:D:D:D ...thank's ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai va mai asteptam pe la noi.Sau daca ne gazduiti....dam si noi o fuga pe acolo.
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
ia zi maestre...cum a fost la bucuresti? :D |
Re: Ramnicu Sarat
Cum sa fie ma......Foarte fascinant.Sa vorbesc cu Dan sa imi dea pozele facute de je.Sa va delectati ;d
|
Re: Ramnicu Sarat
uitati aici daca vreti ceva poze:
https://www.youtube.com/watch?v=Vhxrbpc9u8w |
Re: Ramnicu Sarat
A cam tacut lumea pe aici ...
|
Re: Ramnicu Sarat
si tacerea-i un raspuns...........
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:22. |
- Copyright 2026 4Tuning