Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

bz51zid 06-03-10 12:24

Re: Ramnicu Sarat
 
baietii din south's racers va rog folositi forumu de la SR pt discutia deplasare la 4tuning days

GrOzOy 06-03-10 16:11

Re: Ramnicu Sarat
 
Niste poze de ieri seara ??? Sau facut??

pompierul atomic 06-03-10 16:39

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3149947)
Se stie ! :)) In seara asta eu sunt BOSS =)) Am preluat stafeta de la Sageata. Daca nu ma ascultati va dau afara din club =)) (glumesc)

t-i s-a invechit bataia !:o

Fast_wheels 07-03-10 13:14

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai nu cred ca se stie ...dar nu a mai avut loc intalnirea deoarece a fost drumul blocat Focsani -->Ramnicu Sarat.POze nici atat :))

titigeorge 09-03-10 10:45

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
niste poze cu vechea carutza:))...le-am gasit ratacite

Sonny™ 09-03-10 13:28

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3156374)
Pai nu cred ca se stie ...dar nu a mai avut loc intalnirea deoarece a fost drumul blocat Focsani -->Ramnicu Sarat.POze nici atat :))

multumim de gazduire...si eu in special de mancare si bautura si plimbare...:)):))mai venim la ramnic sa umblam si la caruta mea...;)

johnsonxxl 09-03-10 14:26

Re: Ramnicu Sarat
 
multumiri muultee multumiri pt tot..dragos si george..sau george si dragos :)):))

draky90 14-03-10 21:02

Re: Ramnicu Sarat
 
man...nu`i problem...ne ajutam intre noi`...nu`i asa corect?!..;)

johnsonxxl 14-03-10 21:11

Re: Ramnicu Sarat
 
yep :D:D:D:D ...thank's ;)

Fast_wheels 14-03-10 22:15

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai va mai asteptam pe la noi.Sau daca ne gazduiti....dam si noi o fuga pe acolo.

johnsonxxl 14-03-10 22:17

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3183188)
Pai va mai asteptam pe la noi.Sau daca ne gazduiti....dam si noi o fuga pe acolo.

pai am auzit ceva ca ne intalnim pe la focsani :D:D:D ... cum sa nu va gazduim :D:D

ia zi maestre...cum a fost la bucuresti? :D

Fast_wheels 14-03-10 22:20

Re: Ramnicu Sarat
 
Cum sa fie ma......Foarte fascinant.Sa vorbesc cu Dan sa imi dea pozele facute de je.Sa va delectati ;d

cozmin23 14-03-10 22:21

Re: Ramnicu Sarat
 
uitati aici daca vreti ceva poze:
https://www.youtube.com/watch?v=Vhxrbpc9u8w

GrOzOy 26-03-10 16:06

Re: Ramnicu Sarat
 
A cam tacut lumea pe aici ...

pompierul atomic 02-04-10 20:44

Re: Ramnicu Sarat
 
si tacerea-i un raspuns...........


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning