Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

CRyS` 10-09-08 21:25

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Mai vezi un S8 V10 pe Copou ... cu numere de Germania ...

limuzina 11-09-08 22:47

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
17 Attachment(s)
Azi pe la 6 fara 10 in fata la Sei Bela in Tudor era S8'ul dar de unde loc de parcare acolo...nu am reusit sa fac poze :sad:,macar l-am vazut :lol:!Pe la Teatru pe acolo pe Stefan era un M5 cel putina asa scria...dar nu l-am prins nici pe asta decat in mers.Peste cateva minute am vazut un F430 pe Stefan,nu am avzut ce numere avea,eram intr-un magazin.Cu putin noroc am gasit parcat Cayenne'ul GTS.In parcare la Kauflandul din pacurari un XF :lol:. Daca reuseam sa prind si S8'ul...e..mai sunt zile.

ocaruntu 12-09-08 00:27

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ferrari-ul e cu nr rosii de Bucuresti

pe copou am vazut in seara asta un jeepan ... nr de Moldova dar nu mi'am dat seama ce e ... IMENS ... nu se mai termina.

limuzina 12-09-08 11:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Este un Lexus si nu e chiar atat de imens!Tot forumul stie ca ferrari'ul are numere rosii de Bucuresti.

ocaruntu 12-09-08 20:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
din e 36 cu kit sport "fundu' jos" mi s'a parut imens ...

Alex110 13-09-08 23:40

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
despre s8-ul acesta vorbiti?

ocaruntu 13-09-08 23:43

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
nu, despre Lexus... avea dreptate colegu'
l'am mai vazut si aseara, de data asta mai de aproape.

limuzina 14-09-08 00:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Alex110 (Post 1751666)
despre s8-ul acesta vorbiti?

Si despre asta se vorbeste....trebuie sa-l prind si eu sa-i fac cateva poze :D!

D3m0N 19-09-08 22:49

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ferrari-ul e cu nr rosii de Bucuresti

Ferrari-ul e de la mine din cartier (popas pacurari) stateam intro seara la o tigara mai multi .. si deodata coboara un Toyoya Land Cruiser urmat de un s8 si in cele din urma Ferrari-ul .. :shock:
e al patronului din "El Divino" a fostului "Rosu$Negru" .. a mai fost postat de mine dar era cu numere de Germania parca

limuzina 19-09-08 23:56

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am vazut azi un Mustang gir, cred ca era de Belgia pe la Ciric!Azi cand veneam de la scoala pe la 3 jumate era in Piata Unirii un Bentley Continental GTC albastru care a fost postat cu cateva pagini in urma,de Bucuresti...am venit acasa si am adormit ca bou si mam trezit pe la 7...de unde sa mai gasesti Bentley...!Rugativa sa vina soarele,sa vin si eu cu surpriza!

Tim 20-09-08 02:39

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
stie cinva ceva de un Capri mk1 galben ? pe unde sta ceva de genu ?

off topic ..limuzina ...esti emo ?

limuzina 20-09-08 15:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nu...Doamne fereste de ce sa fiu emo?De ce intrebi asta...?

TuningBoy 21-09-08 09:36

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina, daca iti plac Ferrari-urile vin'o si tu pe 27 in parcarea de la Providenta. ;) O sa'ti placa8)

limuzina 21-09-08 18:07

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
4 Attachment(s)
Nu prea cred ca este S8 (era azi la Carrefour)...Jaguarul ala nu e chiar atat de tare,da na...!

CRyS` 21-09-08 22:36

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limo ... asta`i scula cu care faci poze?

http://www.price.ro/specificatii_can...5_is_79816.htm


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning