![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Primul club 100% tulcean...felicitari si la mai mare!!!!...ma bucur sa vad ca avem oameni cu initiativa.......ma bucur pt voi.....felicitari.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Topicul nostru: https://forum.4tuning.ro/575-delta-racing-crew/95165-delta-racing-crew.html |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
2 Attachment(s)
in seara asta la peco ,petrom fara lumina si la lukoil lumina ,ce inseamna domle sa te desparta o sosea
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
anunt important in ziua de 13 decembrie miting impotriva taxei de inmatriculate hai aiesim si sa nu ne lasam calcati in picioare de politicienii astia mincinosi hai sa va vad daca sunteti doar tastaturisti!!!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Adica cine nu vine la un asemenea "miting" e tastaturist ! Nu e LEGAL sa organizezi un miting --- risti dosar ! asa ca mare grija... IA-o ca pe un sfat nu dat in cap cum ai interpretat data trecuta ;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
poate si-au luat oamenii autorizatie si atunci e legal
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Autorizatie pt un astfel de miting se obtine f greu :) S-a spus asta si la televizor... oricum treaba n-a iesit se pare cum si-ar fi dorit multi ! Peste tot au aparut multi samsari, cu chef de scandal, bataie ---- nu era nevoie de asta ! un miting e altceva ! Protest adevarat fac aia cu tirurile cand se pun pe treaba, dar bataie cu jandarmii si multe altele NU.... In fine nici eu nu-s de acord cu aceasta taxa, pt simplu fapt ca nu e corect, dar nu sta in puterea noastra sa facem ceva... puterea e mai sus :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eu sunt de acord cu taxa la masinile vechi , dar lasa ma nene euro 4 in pace ,la un Q7 4.2i 0 km e 11.000 euro taxa...lasa taxa asa cum era la sub euro 4 si asta a fost
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
daaa ... la q7 tare faza :)))) Parere mea e ca ar trebui pe categorii sa lucreze daca tot vor ei o taxa.. la masinile vechi sa ceara un anume procent din valoarea masinii astfel incat sa nu se ajunga ca taxa sa fie mai mare ca valoarea masinii! iar la masinile noi sa scoata... Nu stiu ceva de genu, desi logic ar fi fost sa fie ca in restul tarilor UE ca nu suntem noi mai cu mot .
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
daca ar fi sa ceara un anume procent din valoarea masinii sa vezi cum ar aparea toate la pret de 100 de euro pe factura :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
deci oricum ar fi tot nu-i bine ! :))))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eu nu inteleg ce vor ei sa faca cu taxa asta ca de reinoit parcu auto nici nu se pune problema.poare reinoirea buz:lol:unarelor
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu e chiar asa ! Uite, spre exemplu, pe mine TAXA m-a facut sa ma gandesc la o masina euro 4 cand am luat eu masina ! as fi luat euro 3 poate daca nu era taxa ! Si de asemenea daca n-ar fi fost taxa , as fi luat si un opel tigra de fugareala si pentru ca imi place masinuta si e foarte ieftin !
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Da...atunci la cele noi dc au mai pus taxa?:???:ca sa iti ei un mai veche ca sa i-a ei bani:lol:
Ps:baeti cf?nu mai ziceti nimic, a ramas pustiu pe aici... |
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning