![]() |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
am fost motociclist impatimit la un moment dat,schimband cca 4 motoare supersport pana acum,in dorinta de performanta...performanta raportata la alti "compatrioti"...in momentul in care figurile si intrigile au atacat grupul de motociclisti din care faceam parte, o mica parte din pasiunea pentru motociclism si performanta s-a stins...usor-usor,a disparut,am inceput sa folosesc motocicleta pt plimbari,iar ultima din ele nici nu am mai mers cu ea si am vandut-o imediat dupa ce am luat-o...pentru ce sa am o yamaha r1 cu nos daca tot ce pot face cu ea este sa ma dau din vorbe... sacelasi lucru,din pacate,se intampla si cu masinile...lumea cursantilor nu mai e cea de alta data..."frate,te sparg,te fac,te zapacesc,nu am decat chip ( dar masina mea fuge de te omoara,frate )",astea sunt atitudini frecvente in lumea ce a fost odata frumoasa...acum este un K.K.T....vroiam sa fac din Kadettul UGA ceva mai tare decat ce a facut Andrei...stau si ma intreb de ce...sa ma dau pe forum?...sa bag 5000 in motor sa ajung la Buzau de unde sa ma intorc ca nu se mai tine o amarata de cursa penibila...nu,fratiorii mei,ma K.A.K pe ea masina si curse si tot...e trist la ce s-a ajuns de la lumea care se incuraja la un moment dat reciproc...o haita de lupi agresivi,orgolii de nedescris,tiganeala si jignire pe forum intre membri,masini care au 500cp de forum in photoshop si pe strada vin cu scuze ca nu au ambreiaj,nu pot pleca bine,e uda numai o parte a drumului,etc...JALNIC! PS:Imi cer scuze de off-topic,dar este o rabufnire a unui om care si-a alimentat pasiunea din forumul vostru,iar sprijinul odata oferit prin acest forum este inexistent in prezent. |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
p.s. inca astept sa ne intalnim , la mine sau chiar si la tine! ;) |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Concurenta a fost tot timpul ... dar a existat acel respect care acuma s-a stins ... si credeti-ma ca am momente in care imi vine sa injur pe acest forum pt a lua ban ... toate astea pt. a ma face sa fiu nevoit sa nu mai vad ce ura domneste pe acest forum ... dar totodata imi dau seama ca pe acest forum poti sa-ti dai seama cu adevarat ce gandeste fiecare om cu adevarat ... pentru ca acolo in spatele ecranului toti se simt in siguranta si isi dau frau liber UREI din ei.Poate ca in momentul in care va aparea primul circuit si in romania se vor m-ai calma lucrurile ... pt ca vorbeam cu un prieten din Ungaria si imi spunea ca la fel s-a intamplat si la ei pana a aparut primul circui ... pt ca dupaceea au inceput sa se cunoasca cu totii si doar stii vorba aia "RESPECTUL NU SE IMPUNE SE CASTIGA". Imi dau seama ca sunt total pe dinafara Thread`ului deschis aicea si imi cer scuze ... dar cand am citit postul lui Dragos am avut ... o rabuvnire. |
Re: Polo GTI vs...
problema asata in lumea cursantilor, cum o denumesti tu domn Dragos, a aparut ca un efect secundar al lipsei unor curse legal organizate, intr-un mediu sigur. acolo se descarcau toate frustrarile si nu se mai comenta atat despre x si y.
anul viitor nu cred ca se va face ceva in tara asta, poate o iesire pe an afara ar trebui luata in calcul, ungaria, grecia...draq stie. dar si asa sa astepti un an sa faci o tura...cred ca parchez masina si ma apuc de filatelie. |
Re: Polo GTI vs...
sal colegu cu polo,dak e poate incerci cu mine cu un seat leon cupra r 1,8t,din 2003,il scot sapt viit si te astept,si as incerca si cu renault 5 kwx,astept
|
Re: Polo GTI vs...
https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning/37897-skoda-rs-tfsi-by-dimsport/page-14.html - pe la mijlocul paginii vezi provocarea lansata de mine, acum ceva timp (mai bine de 3 luni!!!) - poate obisnuiesti sa mai citesti pe unde mai scrii, nu de alta, dar de asta sunt forumurile...
Quote:
Cred ca se rezolva fara nici o problema si cu bogdan - kwx, precum si cu altii... P.S.: Poate in urmatoarea (sa zicem) saptamana, dai si tu un raspuns ;) :) |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
sorry Zyx ca am facut un pic de off pe topicu tau apropo ai plecat fara sa zici nimik ......... |
Re: Polo GTI vs...
cu un leon de 245 cp incerci?
|
Re: Polo GTI vs...
adica este vba de o Cupra !?
|
Re: Polo GTI vs...
pe alt topic zice FR+soft...
oricum, nu prea are loc langa zyx :) |
Re: Polo GTI vs...
Dupa sarbatori, cu cea mai mare placere!
@bogdane, nu zihop pan' nu sari groapa... |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
cam jenibil...nota 2 stai jos
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:33. |
- Copyright 2026 4Tuning