Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Victor VRE 03-09-11 15:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Joi (cred) , am trecut la antibiotice pe langa un golf negru, grg cred, cu antenuta. salutari.

grg_92 03-09-11 18:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Victor VRE (Post 4562746)
Joi (cred) , am trecut la antibiotice pe langa un golf negru, grg cred, cu antenuta. salutari.

scuze victor da nu eram eu:???: cu alta ocazie de`acum..salut oricum !!

MnezO 04-09-11 10:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit cu Slow la iesirea din pacurari. Frumoasa masina cu 5000 nu o dai ?

2slow4u 04-09-11 13:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) 5500 si o pizza :))

salutare!

N3n3a 04-09-11 13:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit azi mnz-ul prin dacia.. Am mers in paralel cativa metri..
Salutare.. ;)

Jockers 04-09-11 18:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut si eu vre aseara pe niste stradute prin spatele copoului ...hai noroc :D

Victor VRE 05-09-11 03:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutare, te-am flashuit :D incercam sa ajung in spate la vanatorul, ca nu prea aveam chef sa urc copoul :D

Jockers 05-09-11 12:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
cum se munceste acu pe copou..cine mai stie pe unde sa mearga:)) asa mai invatam iasul..:D

mihayyy2000 07-09-11 21:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut DRO in seara asta prin Galata. (Flash-uri/Claxoane la greu)... 8)

vinyl 07-09-11 22:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
2slow cu opelul...prin canta era parcat.
Mnezo pe la McDonalds...cred ca el era :D

Jockers 09-09-11 23:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
domnu mrg dar cum lasi tu masinuta sa hiberneze ..pe pod la nicolina :)) :D

geti 11-09-11 20:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu vreau sa fiu Off Topic dar..... la ce ajuta pe membrii 4tuning, acest thread. Imi cer scuze dar nu ma pot abtine, 4tuning nu mai este ce era candva... Una e sa ne cunoastem, sa ne recunoastem si alta e sa facem "sindrofii" on line. Va rog sa nu va suparati pe mine, dar ceva nu se leaga, mai ales pentru mine care sunt un om foarte discret. Va propun un exercitiu de imaginatie, una din prietenele, iubitele voastre citeste acest topic si deodata va treziti ca sunteti intrebati: "Da unde ai fost aseara?" voi ca niste baietii buni veti raspunde ca," Acasa invatam pentru restanta..." dar voi erati la un suc cu o "colega". Asadar veti incepe sa formulati motive,scuze,idei pe baza teorii relativitatii. Si un ultim sfat, nu mai merge scuza cu:" I-am imprumutat masina colegului meu X, nu cred ca il mai tii minte, prieten bun cu o fosta colega de-a mea..." Inca o data imi cer scuze, e Duminica si la mine si mi-am permis luxul de a analiza mai i amanunt acest topic, care de ce sa nu recunosc mi-a atras atentia acum ceva timp. Si ca sa stiti si sa termin intr-o cheie satirica : I-am vazut pe toti membrii 4tuning dar si pe viitorii...

RazvanMRG 11-09-11 23:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Sustin ce a scris geti. E abuzat acest subiect. Fiecare face cum stie, dar eu va rog sa nu mai treceti aici.

D3m0N 12-09-11 03:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by geti (Post 4579346)
Nu vreau sa fiu Off Topic dar..... la ce ajuta pe membrii 4tuning, acest thread. Imi cer scuze dar nu ma pot abtine, 4tuning nu mai este ce era candva... Una e sa ne cunoastem, sa ne recunoastem si alta e sa facem "sindrofii" on line. Va rog sa nu va suparati pe mine, dar ceva nu se leaga, mai ales pentru mine care sunt un om foarte discret. Va propun un exercitiu de imaginatie, una din prietenele, iubitele voastre citeste acest topic si deodata va treziti ca sunteti intrebati: "Da unde ai fost aseara?" voi ca niste baietii buni veti raspunde ca," Acasa invatam pentru restanta..." dar voi erati la un suc cu o "colega". Asadar veti incepe sa formulati motive,scuze,idei pe baza teorii relativitatii. Si un ultim sfat, nu mai merge scuza cu:" I-am imprumutat masina colegului meu X, nu cred ca il mai tii minte, prieten bun cu o fosta colega de-a mea..." Inca o data imi cer scuze, e Duminica si la mine si mi-am permis luxul de a analiza mai i amanunt acest topic, care de ce sa nu recunosc mi-a atras atentia acum ceva timp. Si ca sa stiti si sa termin intr-o cheie satirica : I-am vazut pe toti membrii 4tuning dar si pe viitorii...


+ 10!!!!

vinyl 12-09-11 06:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4579889)
+ 10!!!!

Daca 4tuning nu mai e ce a fost,de ce sa il ingropam de tot?


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning