![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
eu zic k saptamana viitoare o sa fie gata... vopsita, montata, pozata... tot tot :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
sigur ca da...se numara zilele ramase :-)8)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
au mai ramas 12 zile....sau cate zile are o saptamana??!!!:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
buni sunteti ma de batjocura :lol:
simt o urma de invidie in vorbele voastre..... :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
daca e toate bune eu zic ca in weekend e la prezentare :-)
sigur ca da....topul jos si bulevard :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
vad o urma de invidie in voi!...:)))) a iesit ceva special ?:rolleyes2 e doar o copie banala a unei M3 cabrio ...:lol:...ce atata agitatie ???:)) cate conzerve de kit manca zilnic?8)...hai bre grabeste treaba ca trece vara si nu mai e stancecabrio:)8)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hehe :D
mai dureaza putin ca au aparut complicatii ..... |
Re: E46 - TM 77 EEE
vezi ca-i greu...nu da din casa....surprizeee :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
6 Attachment(s)
Cateva poze cu evolutia lucrarii ... :yikes:
i-am dat un strat de spritzplastic sa vedem formele si cam ce am facut pana acum ....:peace: |
Re: E46 - TM 77 EEE
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning